Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość schudłam 10 kg w 3 tyg

Dieta ananasowo-bananowa. Polecam !!!

Polecane posty

Gość schudłam 10 kg w 3 tyg

Dziewczyny i chłopaki :) Polecam wam dietkę ananasowo-bananowa. Codziennie blenderuje 3 banany i sporego ananasa i piję 3 razy dziennie. Mieszanka pyszna, sycaca i mega oczyszczajaca jelita, chodze do wc 3x dziennie, a od zawsze miałam zaparcia, wiec to jest wielki sukces. W 3 tyg waga zeszła 10 kg. Diete mam zamiar ciagnać jeszcze około 5 kg, a pózniej na sniadnie i kolacje to samo tylko obiad wprowadze. Dodam jeszcze ze skóra zrobiła się jednrniejsza, zmarszczki mimiczne wygładziły sie, cera promieniieje, a ja tryskam energia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłam 10 kg w 3 tyg
obiad w sensie, warzywka etc miięska nie jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sytrrr@
czyli przez cały dzień jadłaś (to znaczy piłaś :) ) 3 banany i ananasa? To trochę mało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłam 10 kg w 3 tyg
3,4 duże banany mikssuje z duzym ananasem co wystarcza mi na 3 duże szklanki, sycacego, gestego napoju. Nie jestem po tym glodna ani trochę. Czy mało to bym się kłuciła. Moim zdaniem ludzie spozywaja za duże ilosci jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drfcxsssssssssssssssssssssssss
Nie każdy wie, że ananas posiada, i to znaczące, wartości lecznicze. Jego sok działa nie tylko orzeźwiająco na nasze ciało, ale także pokonuje niestrawność, ból brzucha, kolkę, a dodatkowo regeneruje i wzmacnia organizm, dostarczając mnóstwo witamin (w tym duże ilości witaminy C) i składników mineralnych. Osoby dbające o linię na pewno ucieszy fakt, że ananas jest niskokaloryczny, a ponadto jest źródłem unikalnego zestawu enzymów oraz kwasów owocowych, które przyspieszają spalanie tłuszczu z organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chhgcgnc
najlepsza dieta to mądrze jesc! i ćwiczyć ćwiczyć ćwiczyc! pogadamy jak skonczysz diete i wyladujesz tu z powodu wypryskow, wypadajacych wlosow i grzybicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaułłł____
Tak to racja, Ludzie jedzą zbyt dużo i za tłusto, spożywają za dużo słodyczy oraz pokarmów bezwartościowych, które zawierają bardzo mało lub nie zawierają wcale potrzebnych w naszym organizmie składników odżywczych. Tak naprawdę to w dobie dobrobytu jesteśmy zarazem przekarmieni i niedożywieni, traktujemy swój organizm często jak śmietnik, wrzucając do niego co popadnie. W ten sposób tylko niepotrzebnie zaśmiecamy się i doprowadzamy do problemów zdrowotnych. Być najedzonym to nie znaczy mieć płeny brzuch, wypachnay czymkolwiek ale wystarczy jeść produkty pełnowartosciowe czyli takie w których znajdziemy wszytskie potrzbne nam mikroelemnety. Świeże warzywa i owoce to maja i nic nam wiecej nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłam 10 kg w 3 tyg
Grzybicę to ja podelczyłam własnie w ten sposób. Co do ćwieczen to maszeruje od 7 lat, czesto tez biegam. bez obaw o jo-jo bo odzywiam sie rajonalnie, jestem weganka o 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłam 10 kg w 3 tyg
A włosy to mi rozna jak szalone od kiedy zrezygnowałam z miesa, nabiału i białej maki :) Gdy jadłam w/w produkty to faktycznie wypadały mi kłaki garsciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaułłł____
Ludzie bardzo malutko wiedzą o potrzbach swojego organimu. Pzdr 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chhgcgnc
poczekaj... sama sie przekonasz co źle robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffssssssssssssssssseee
Tutaj nie ma sensu pisac o takich dietach, bo oni tutaj dukana stosuja i im gnije w dupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinka dziewczynka 555
Ja własnie jestem na diecie owocewej, tez polecam bo czuje sie świetnie./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubba bubba
a to blendowalas same owoce? Bez dodatku zadnego plynu? Czy poza tym "koktajlem" pilas wode, jakies herbatki? Bo rozumiem kawy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii2222
brzmi kusząco, ale czy ten ananas musi być świeży, czy może być z puszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna8888888
jak chcesz jesc do konca zycia 700 kcal dziennie to prosze bardzo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłam 10 kg w 3 tyg
piłam- Herbatki, wode, sok z marchewki wyciskany z sokwirówki. A skąd wniosek że będę jadła 700 kacl do konca zycia ? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłam 10 kg w 3 tyg
Ananas swiezy bo ten z puszki zawiera sporo cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huihui
taaa, tylko ile miesni stracilas, to juz sama nie wiesz🖐️ Takie cos mozna robic przez parte dni, aby oczyscic organizm, a nie aby schudnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holitka8
Ale jak ww pytanie. Czy dodalas jakis sok czy miksowalas same owoce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudłam 10 kg w 3 tyg
Miksowałam cały ananas i 3,4 banany, z tego powstaje taka papka jak zupa, tak jak pisałam jest smaczna i sycąca. huihui- żeby się wypowidać na jakiś temat to najlpeiej jest się wczesniej z nim zaznajomic. Decydujac się na wrzucenie tematu, wiedziałam ze za chwilke wsykocza "obczsakni" forumowicze kafeteryjni z dociknami w stylu " pododzenia, beda wypdac ci włsoy" Nie musicie mnie pouczac jak wychodzic z tego typu diety, co zyskuje w ten sposb, a co trace etc bo wiele czytam i wiem co sie z czym je. Najnormlaniej w świecie chciałam polecic mniej cierpliwym osobom (takim jak ja) diete przy której nie czuje się wilczego głodu, przynajmniej tak było w moim przypdaku, a jestem wielkim łakomczuchem. wiem jak się odchudzac, wiem jak jest zdrowo sie odchudzac, ale ze utrata np 1 kg tygodniowo, zniecheca mnie na maxa, postanoiwłam sobie zaserwowac w/w dietke i tyle :) Tego typuy diety nie szkodzą a pomagają- pozbyć się masy kałowej z jelit za sparwa duzej ilosci błonnika która znajdujemy w anansie, błonnik tez daje uczucie sytosci, oczyszcza cały organizm z toksyn, wit C świetnie wpływa na cere i ogólnie na całe ciało. Nikt nie będzie mdlał bo nie jest to dieta uboga w wartosci odrzywcze, dostarczamy sobie wszytskie mi9kroelementy a tego przciez nasz orgaznim potrzebuje do parwidłowego funkcjonowania. Sorki za literówki i chaotyczne posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
chętnie bym spróbowała tej diety, ale bez kawy z mlekiem nie dam rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MACIORAAAAA
pewnie jak bedziesz piła kawe z mlekiem to efekt na wadze bedzie podobny tylko sie nie oczyscisz dokładnie. ja kiedys stosowałam podbna dietke, tez sobie chwale. tylko ze ja jadłam ananasa i jabłka. ale taki m iksowany musi lepiej sie przyswajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku mikuuuuuu
a po ile ananasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręęęępacja
ludzie sie nie ruszają i to jest przyczyna nadwagi zamiast jesc 3 banany popracujcie 12h spoćcie sie porządnie i nie raz w tyodniu na aerobiku tylko codziennie ale nie lepiej jesc 3 banay dziennie, nie miec miesni, ale za to galaretowaty brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest coś więcej
sranie w banie :) ty masz glarete zamist mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam dietę trzy dni temu efekty bardzo dobre skóra gładka zniknęły wory pod oczami waga 1 kg mniej ale wypróżnienia 3 razy dziennie .Najgorzej pierwszy dzień odczuwałam głód teraz lepiej . Dotrwam do pięciu dni zobaczymy na efekt końcowy. Nie miksowałam owoców tylko kroiłam w małą kostkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżam temat, może autorka przeczyta i zechce się podzielić doświadczeniami po zakończonej diecie. Jak się czułaś, co z ewentualnym efektem jo jo? Ja również jestem zwolenniczką takich diet, gdzie utrata wagi następuje błyskawicznie, a przy okazji je się bardzo zdrowe rzeczy, które pomagają w oczyszczaniu organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×