Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chuda23

dietetyk - najlepszy! gdzie?

Polecane posty

Gość chuda23

hej czy ktoras z Was byla u dietetyka?? po dietke na przytycie... mozecie polecic jakiegos dietetyka? najlepiej gdzies w wielkopolsce albo z Wroclawia. mam 169 cm i waze 51 kg... i strasznie chce przytyc... chce isc do dietetyka, ale wole jakiegos sprawdzonego, bo nie chce wywalac kasy w bloto... napiszcie u kogo bylyscie, gdzie i jak wrazenia, bede bardzo wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda23
hm...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda23
nie wierze, ze nikt nie chodzi do dietetyka?? oj prosze.... napiszcie mi, to bardzo wazne... prosze, prosze, proszeeeeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sam raz
Polecam panią Olę Banaszkiewicz-Filipiak. Jest dietetykiem dyplomowanym i obecnie leczy sie u niej prawie cala moja rodzina i wszystkie dzieciaki znajomych. Specjalizuje się w candidzie ( z tego co wiem jest jedynym dietetykiem w Polsce który zna tak dobrze ten temat )ale i w pozostałych chorobach z nadwagą i niedowagą włącznie. Niestety wizyty nie są na NFZ tylko prywatne - 80 zł 45 minut. Dostaje się bardzo dużo materiałów. Wszystko opracowywane jest indywidualnie, drukowane i bindowane co bardzo ułatwiło mi stosowanie się do wszystkich zaleceń. 30 dniowe jadłospisy mają nawet po 120 stron !!! Trzeba trochę czekać na wiztytę, bo pacjentów jest sporo... W przybliżeniu czasem do 3-4 tygodni, ale zdarzają się luki, więc warto od razu prosić o wpisanie sie na listę rezerwową. Adres gabinetu: ============= Ul. Młyńska 3 ( budynek w podwórzu)niedaleko rynku, obok drzwi jest domofon a budynek jest w fazie ostrego remontu) 44-100 Gliwice tel do rejestracji: 608-38-57-57 godziny pracy od poniedziałku do piątku 8.15 do 16.15 W razie czego proszę o pytania - w wolnej chwili odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam gruba
ja też polecam :) tylko u mnie to trzeba było powalczyć z nadmiarem sadełka. Super babka! Tylko ceny od 1 stycznia 2009 skoczyły na 120 zeta. Ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaB
oj ta też polecam :) Byłam u pani Oli i bardzo sobie chwalę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wersy nocą
tez bylam ale mój dietetyk to facet ;d hah.. nie jakas pani ola, nie nazekam w sumie efekty są, polecam jesli ktos ma jakis problem to warto, ja sie nei wahalam wogle bo warto dbac o zdrowie, chcialam schudnąc i chudne z 75 na 67 i sie ciesze, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyfka
Polecacie i polecacie, no więc poszłam :) Zacznę od tego, że z tymi terminami zapisów do Pani Aleksandry Banaszkiewicz-Filipiak wcale nie jest tak źle. Zadzwoniłam i byłam przyjęta po dwóch dniach. Może dlatego, że przyjęcia pacjentów są teraz w godzinach od 8.00 do 19.00 a nie jak kiedyś tylko do 16. Nie wiem o jakich kwotach 120 zł piszesz, ale ja miałam wizytę informacyjną w cenie 100 zł. Oddając dokumenty mam się zdecydować na pakiet konsultacji i jadłospisów. Mam do wyboru: - PAKIET MINI czyli pogram profilaktyczny dla osoby zdrowej wymagającej drobnych korekt w codziennym jadłospisie. - PAKIET MEDIUM czyli program diety leczniczej i stabilizacyjnej dla osoby z lekką nadwagą lub niedowagą z niewielkimi problemami zdrowotnymi. - PAKIET MAXI - program diety leczniczej, stabilizacyjnej i diety na resztę życia dla osoby z znaczną nadwagą lub otyłością, z zaawansowanymi problemami chorobowymi przewodu pokarmowego, układu sercowo-naczyniowego, metabolicznymi, hormonalnymi, alergicznymi lub skórnymi. W ofercie są też programy specjalne dla dzieci, kobiet w ciąży oraz dieta ślubna czyli program zdrowa skóra, piękna cera, lśniące włosy, szczupła sylwetka zgodny z zasadą minimum czasu - maximum efektów. W razie problemów z motywacją, stresem i takimi tam różnymi innymi mogę skorzystać z wizyty u psychologa :) Nie wiem na który pakiet się zdecydować. W badaniach wyszła mi otyłość I stopnia, więc pewnie wezmę PAKIET MAX. Fajnie, że wizyty są co dwa tygodnie i nie futrują lekami, ziołami, Herbalifami i innym świństwem. Trzymam sama za siebie kciuki. Kurcze dziewczynki, wiosna idzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaka ladna reklame pani zrobila, musze jeszcze tylko dodac ze wspanialym fachowcem jest pani Marzena Okoń dietetyka medycznego jak zapewnila pani z rejestracji i ją z czystym sumieniem polecam. Obecnie pracuje u pani Banaszkiewicz na drugiej zmianie. Rewelacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaramka
Ja też polecam Centrum Dietetyczne Ventis w Gliwicach. Pani Aleksandra Banaszkiewicz-Filipiak ustawiła dietę całej mojej rodzinie. Ja jestem ostatnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniratka
Ja również polecam Panią magister Banaszkiewicz-Filipiak. Dzięki niej w ciągu 5 miesięcy schudłam prawie 30 kg :) Wreszcie mogę nosić ciuchy o jakich marzylam podczas ciaży. Wcześniej przerobilam wiele "cudownych" i "100% skutecznych diet gazetowych czy netowych. Wszędzie to samo- licz kalorie lub ogranicz jedzenie do minimum. Wiedziałam ze to sciema w dodatku na pewno dopadnie mnie efekt jo-jo, ale co sie nie robi kiedy jest sie zdesperowanym ? :( Tu dostalam fajny jadłospis z tym co lubie ( no prawie, bo do czesci musialam się zmuszać typu tony warzyw). No i wizyty z badaniami, zawsze co dwa tygodnie trzeba sie bylo spowiadać co sie nagrzeszylo:) Ale to pomaga, naprawde. Teraz kiedy waga jest ok zapisałam sie do Centrum Ventis na warsztaty. Poki co jestem bardzo zadowolona a do Pani Oli chodzi już prawie cała moja rodzina hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuntia
Polecam Ventis w Gliwicach. Dzięki Pani Banaszkiewicz przestałam wyglądać jak baba w 3 miesiacu ciąży. Koniec wzdęć, koniec ciąglego stawania na wadze. Jak dla mnie sporo wysiłku ale było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIETA109
osobiście polecam Panią Klaudię Ziółkowską, dieta jest smaczna, schudłam 8kg w dwa miesiące:):):) ceny tez nie są wygórowane. To jest link do jej strony idealnadieta.com lub mail klaudia@idealnadieta.com. Nidgy nie sądziłam, że bez głodówki będę w stanie otrzymać taki efekt. Ta Pani jest z Grudziądz, ale również układa diety online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] wersy nocą tez bylam ale mój dietetyk to facet ;d hah.. nie jakas pani ola, nie nazekam w sumie efekty są, polecam jesli ktos ma jakis problem to warto, ja sie nei wahalam wogle bo warto dbac o zdrowie, chcialam schudnąc i chudne z 75 na 67 i sie ciesze, pozdrawiam " Aby schudnąć nie potrzeba dietetyka:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulciaQQ
mi pomógł pan kowaluk z isto moge go polecić z czystym sumieniem, 30 kilo w ciagu prawie poł roku to chyba najlepsza rekomendacja jeśli ktos chce to go znajdzie n necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konamore
kasiula, byłam widziałam, strona fajna, sporo ciekawostek dietetycznych, będę śledzić ich fejsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulciaQQ
heh spoko ja też to robię śledzę ich również;p;p;\ nie no tak powaznie to mozna sie czegos dwiedziec ciekawego na temat najczesciej spozywania roznych produktow spozywczych tkze korzystam i udalo mi sie zrzucic 3 kg ostatnio i sie bardzo cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luca2222
Byłem miesiąc na diecie opracowanej przez Magdalenę Skowronek (dietica.szczecin.pl). Dostałem pełen opis posiłków, zalecenia do mojego typu sylwetki, nawyków żywieniowych i teraz radzę sobie samodzielnie z przyrządzaniem potraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuaLochar
Jak się zaczyna dietę Cambridge ma się konsultację dietetyka i ja z takiej korzystałam. Polecam bo warto. wiedzą co robią i jak nam pomóc. A co do zewnetrznych to w każdym mieście są inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euralia
Dobra Pani dietetyk jest w Kaliszu http://www.szczuplabyc.net/ Mi pomogła w walce z nadciśnieniem, a było już źle. Wiem też, że pomaga w walce z nadwagą czy zachować uzyskaną wagę po dietach. Przemiła kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin445
Trzeba uważać na te diety z internetu, bo duża ich część to nie dość, że efekty przynosi słabe, to jeszcze można się porządnie rozchorować...Lepiej już zapłacić komuś z doświadczenie, niech ułoży indywidualny plan. Ja akurat skorzystałam z pomocy pana Łukasza, który jest ekspertem od żywienia. Można się z nim skontaktować przez stronę www.trener-dietetyczny.pl. Tam jest formularz kontaktowy, ale jak komuś wygodniej to zawsze można też zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna2342
Jeżeli chodzi o Wrocław to z całego serca mogę polecić poradnie dietetyczną http://jasmed.pl/ dietetyczka z tej przychodni opracowała mi rewelacyjny plan żywieniowy który bardzo przyczynił się do mojego sukcesu w chudnięciu dlatego bardzo cenię sobie to miejsce i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnka
Mi bardzo w odchudzaniu pomaga to że jestm na diecie z Oryginalnych Przepisów, u dietetyka byłam raz i dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadźka322
mogę ci polecić sprawdzoną poradnie dietetyczną we Wrocławiu: http://jasmed.pl/ korzystałam z pomocy tamtejszej dietetyczki i bardzo mi pomogła w rozwiązaniu moim problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albann
ja osobiscie polecił bym dietetyka w warszawie, w lux medzie. co prawda sam tam nie chodze do niego ale moja siostra tak i naprawde jest bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Kaliszu najlepsza jest Pani Falczyńska http://www.szczuplabyc.net/ i ceny też ma normalne, nie jakieś wygórowane, chodzę już dłuższy czas, najpierw chodziła mama i jak zobaczyłam efekty to też się w końcu przeszłam, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yvetta999
w poradni Alter Ego we Wrocławiu mają dobrego dietetyka, moja przyjaciółka jest pod opieką dietetyka z tej poradni od kilku miesięcy i faktycznie nieźle schudła w ostatnim czasie, tutaj kontakt dla zainteresowanych http://www.alterego-psychologwroclaw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinazWroclawia
We Wrocławiu masz fajna poradnię dietetyczną Jasmed http://jasmed.pl na pewno będziesz musiała przejść badania jak ja, a potem przygotują ci dietkę odpowiednia. Myślę że bez problemu rozwiążą twoje problemy z brakiem wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Dobrego dietetyka mają w Centrum La Fuente w Szczyrku. Dobiera dietę indywidualnie - po dogłębnym wywiadzie z pacjentem oraz wstępnych badaniach krwi i- co najważniejsze -opracowuje jadłospis. Otrzymuje się również przepisy kulinarne i listę zakupów - fajna sprawa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×