Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DNA MOCZANOWA - BOLĄCY PALUCH

DNA MOCZANOWA-BOLĄCY PALUCH U NOGI

Polecane posty

Gość DNA MOCZANOWA - BOLĄCY PALUCH

Czy ktos ma taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa2
Moj mąz na to choruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kghiqwcgho/ah
A moj mąż ma spuchniętą kostkę (staw skokowy) ....to chyba to..?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa2
Oczywiscie, ta choroba moze zajac kazdy staw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dna podagra
mój mąz na to choruje i chciałabym pogadać jak z ta chorobą życ czy twój maż ewa bierze tabletki i słyszałam, że jakaś specjalna dieta, nic lekarz mężowi nie powiedział a ja chciałabym mu pomóc jak sobie radzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąsiad
Mój sąsiad pije taki kwas herbaciany - kombuchę i bardzo mu pomogła. Po miesiącu picia zeszła opuchlizna i wreszcie może normalnie chodzić. :) Facet szczęśliwy jak dziecko, ciągle o tym wszystkim opowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unikac miesa, alkoholu, grzybów, warzyw straczkowych, ale takze np szpinaku, koncentratów, konserwatów, do tego pic duzo wody (niegazowanej), tabletki z allopurynolem, które przepisze lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dna moczanowa podagra
a co to jest ta kurcze juz zapomniałam jakaś herbatka na tego palucha? a zupę gotować tylko na wodzie , o cholewka to będę musiała dwa obiady gotować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dna moczanowa podagra
słuchajcie , a czy to jest poważna choroba, i jakie skutki nie leczenia, bo mój hazbend nie lubi się leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALOOOO
PODAJCIE JAKĄŚ DIETKĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HALOOOO
A GDZIE MOZNA KUPIĆ TEN GRZYB DO ROBIENIA HERBATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropelka rosy..
chyba mam to świństwo. boli mnie cala stopa a mam zdiagnozmowane ostrogi pietowe. chodzilam na zabiegi ultradzwiękowe ale nie pomogly. poczytalam wszystko w internecie o dnie moczowej i teraz wiem ze do tej pory odchudzalam sie jedząc akurat to czego mi nie wolno. czy ktos ma podobie i co robi aby ulzyc cierpieniu? ja mam skierowanie do ortopedy ale dopiero na grudzien. chyba nioga mi nie odpadnie do tej pory. sama zrobie sobie badania krwi i moczu ale na rtg musze miec skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolacy palec u nogi to piwrwszy obiaw dny moczanowej trzeba zrobic badanie krwi na pozim kwasu moczowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozna jesc podrobów czyli żoladkow wątroby pasztetów a takze pomidorów, wykluczyc piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim dieta bo to
kryształy mocznowe osadzają się na chrząstkach i robią stany zapalne najpierw atakuja własnie paluch u stopy a póxniej mogą inne stawy (i chrząstki) w ogóle należy zrezygnować z wywarów mięsnych, czerwonego mięsa, wędzonych rzeczy.. poczytaj o diecie moczanowej wystarczy zacząć się zdrowo odżywiać, lekko i pić dużo wody, żeby kwas moczanowy wypłukiwać. Podagra to choroba królów i bogaczy - ponieważ kiedyś tylko oni mogli sie obżerać tłusto, dużo i zapijac to alkoholem jak widać nie zawsz ekrólewski tryb życia to zdrowy tryb życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzastera
Czy atakowany jest jeden paluch czy dwa paluchy u dwoch stop rownoczesnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam osobiście, ale czytuje o tym ostatnio bo widzę, e robi się "popularne". Poczytaj tu http://leczeniednymoczanowej.pl/ i ogólnie lepiej jednak iść do lekarza, on wszytko powinien najlepiej wyjaśnić..a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam już opuchnięty paluch, kolano I kciuk I wreszcie do mnie dotarło, co to jest. Od razu dieta owocowa-warzywna, zero mięsa, zioła (nawłoć, pokrzywa, skrzyp, koper) I od jakiegoś roku mam spokój. Teraz jem normalnie, tylko nierobiękanapek z wędliną, tylko zawsze z serem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż bierze mirulit i już od dawna nie ma opuchniętego palucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być MILIURIT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareeew
Na dnę moczanową bardzo polecam urządzenie ze strony www.140longlife.eu/magneton-max . Skuteczność potwierdzona klinicznie, rekomendowane przez profesorów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez wątpienia eliminacja nadmiernej ilości mięsa oraz piwa wpływa na zmniejszenie się stężenia kwasu moczowego. Proszę jednak zwrócić uwagę na to, że to głównie nerki źle funkcjonujące poprzez metale ciężkie nie są w sobie w stanie radzić z kwasem moczowym dlatego należy usunąć metale ciężkie, polecam poczytać więcej w książce "zneutralizuj chemię z pożywienia i odzyskaj zdrowie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×