Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Do osob z NAPRAWDE tlusta skora glowy

Polecane posty

Gość gość

Jestem po kilku kuracjach ustna izotretinoina, bo to jedyny lek, ktory nawet w malych dawkach sprawia, ze moja skora przestaje sie przetluszczac, wlosy przestaja wypadac, sa czyste i blyszczace przez kilka dni. Niestety problem powraca po 2-3 tygodniach od odstawienia leku. Teraz zrobilo sie cieplo. Czy Wy rowniez odczuwacie, ze skora na glowie w gorace dni szybciej sie Wam przetluszcza? A oprocz tego nie macie wrazenia, ze pocicie sie szybciej i silniej niz osoby, ktore nie maja tlustej cery? Zima moja cera jest sucha przez 2 godz. od umycia, latem jesli tylko wyjde na powietrze nawet tuz po umyciu cery, czuje, ze z minuty na minuty robi sie coraz "ciezsza" i zapchana od sebum, na dodatek dochodzi do tego pot... Przegladam sie w lustrze i widze swiecaca twarz... Dodam,ze okres dojrzewania mam juz dawno ze soba. Smutno mi sie robi, gdy widze nawet facetow u mnie w pracy, ktorzy przez caly dzien maja normalna cere, a ja wygladam jak jakis cyborg. Juz na poczatku okresu dojrzewaania latem z powodu lojotoku i potu (mialam wtedy tylko 11 lat, wiec nie bylam nawet swiadoma tego, ze mam cos takiego jak tlusta cera) i przy tym czerwonej od potu i goraca cery bylam posmiewiskiem dzieci z podworka. Teraz nikt sie nie smieje ze mnie, ale swoje pewnie mysla.... Probowalam wszelkiej masci kosmetykow, nawilzajacych, natluszczajacych, matujacych i nic nie pomaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, ze z powodu tego problemu przestalam uzywac podkladow i pudrow, bo majac na skorze plynny, nawet lekki podklad, skora i tak zaczyna mi sie tluscic i nie moge tego zatuszowac nawet pudrem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×