Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krakuska123

DO WSZYSTKICH Z KRAKOWA!!!!.................

Polecane posty

Gość krakuska123

mAM POMYSŁ ABY UTWORZYŚ FORUM DLA OSU KTÓRE MIESZKAJĄ W KRAKOWIE LUB MIESZKAŁY ALBO TU BYŁY KIEDYŚ I JEST COŚ CO IM SIĘ NIE PODOBA A TAKICH ŻECZY JEST MULTUM PONIEWAŻ NASZE MIASTO CZASM..... SZKODA GADAC ALE NIE WSZYSTKO JEST TAK JAK POWINNO BYĆ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH PISZCIE CO DOPROWADZA WAS W KRAKOWIE DO SZAŁU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka147
Dobry pomysł na topik to ja zaczne pierwsza dziś byłam na basenie w podgórzu "Korona" i zgroza woda jak w górskim potoku no a potem włosów nie wysuszysz bo z suszarek leci zimne powietrze.Okropność nie polecami nie zachęcam na gorszym basenie jeszcze nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniad
hm no to ja tez coś dodam np.nie cierpie sklepuw AVITA sa obleśne i śmierdzi tam lumpami a zwłaszcza w tym który jest na ul.dietla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię ostatnimi czasy wszystkich hipermarketów - koszmar nocny, wszedzie olbrzymie kolejki, ludzie biegający z obłędem w oczach od promocji do promocji - jednym słowem chała na całego, i do tego otwarte kilka kas na cały hipermarket. Żenada. Na stoisku z pizzami i zapiekankami/tudzież kanapkami/ stoi jedna pani, a kolejka ciągnie się pare mil dalej. I zawsze, ale to zawsze w okolicach już ubrań capi rybami ze stoiska rybnego. A w warzywnym kiszoną kapustą śmierdzi już przy jogurtach. A najgorszy, najgorszy pod wszystkimi względami jest CARREFORUR CZYŻYNY. byłam tam parę razy i więcej nie będę - brud i smród, a w toaletach - coś obrzydliwego, albo kibel jest zapchany, albo się nie domyka, albo na ścianach wręcz jest albo krew, albo kupa. Raz, że nie sprzątają, dwa, że ludzie niektórzy nie mają pojęcia jak korzystać z toalety! Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakuska123
widze żę może się uda ludziska dołączcie!!!! takich miejść jest od groma. ja osobiście dostaje spazmów na poczcie głównej na starowiślnej koszmar. i nie nawidze Geanta tam jest zawsze bałagan na pułkach i podłodze syf> Mam nadzieje że to forum zauważy ktoś kto jest za coś tam odpowiedziany i zrozumieją nasze nie zadowolenie. Łączmy sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam rodzinę w Krakowie, często tam bywam. Pierwsze napiszę, co mi się PODOBA: -Red Prądnik :classic_cool: zwłaszcza okolice kortu tenisowego -Multikino, chociaż nie byłam tam... całe lata -Galeria krakowska i trochę mniej Kazimierz, stary Carrefour na Zakopiance, M1 A teraz czego nie lubię: -czasem przeszkadza mi tłum na ulicach, czy w sklepach :-) -chamskich pasażerów z autobusu 184 -nowej huty, alkoholizmu i chamstwa (oczywiście nie chcę obrażać wszystkich z n.h.) -brudu na ul.Blicha, Grzegórzek -no i niestety ogromnej większości studentów krakowskiej szkoły wyższej, skandalicznie niski poziom uczelni, bardzo często chamstwo. odradzam ta uczelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka22
ja tez nienawidze chamstwa! niedorozwinietych gowniarzy z rodzin patologicznych z biedoty ktorzy musza zaczepiac zupelnie o-b-c-y-c-h ludzi na ulicy zeby odreagowac na kims swoje kompleksy :D:D:D:D:D:D apel do chamow: zalozcie sobie swoje slumsy i z nich niew ychodzcie! :) bo zagrazacie swoim prymitywnym zachowaniem zdrowemu spoleczenstwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka22
chyba musze kupic na takich gaz lzawiacy! hhahaaha bo innej rady chyba nie ma na takich podludzi z rynsztoku 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhuhuhu
zajebisty topik..swietny pom,ysl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaaaa
OPEN UPUP haha wiesz akurat studiuje na ksw nauki o rodzinie i żal mi ciebie ze sie tak wyzywasz.... nawet ostatnio wykladowca z ujotu.... wybitny dodam..powiedzial ze dawno nie widzial tak inteligentnego roku jak nasz i ze na ujocie jak przechodzi korytazrem to sie dzwi ze ci ludzie są lna uczelni a nie w wiezieniu takie chamstwo i przeklenstwa ze nie słyszal nigdzie jeszcze takich.. nabijal sie z własnej uczelmni a to cos znaczy.. łatwo jest zrównywac do jednej kategorii i uogólniac wszystkich nie??.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiarzyna
Ja nie cierpie natomiast studentów AP bo ich znam .zero mądrosci i sama głupota.... O ksw sie nie wypowiadam bo nie znam .ale pewno to samo:):):):) Cale szczescie ze studiuje na ujocie wiec elizooo moze kompleksy?co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala me
najlepsze co moze byc to galeria krakowska ..w kraku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka233
nie moge... czuje sie urazona wypowiedzią OPPEN.. bo nieraz siedze nad ksiązkami calą noc tak ryje ...tak droga OPEN..na ksw sie ucze...na ksw..i uwierz mi ze schudlam juz 8 kilo ze stresu podczas sesji..ucze sie ciagle a mimo t ozawsze dwa egzaminy jakies oblewam.:( więc jakim prawem mozesz wmawiqac ze niski poziom ?? pewno anwet nie studiujesz tam a opinie takie słyszalas od kogoś. albo znasz wybitne jednostki osłow ktorzy tam studiują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakuska123
pomysł na ten topik wzioł mi się z tego iz na codzień spotykam sie z milionem durnot w całym mieście mimo tego że się urodziłam w krakowie mam tego czasmi dość. Wkurza mnie ten syf na ulicach denerwują mnie miliny turystów którzy jakby mogli to wleżli by ci na głowę, ponadto faktycznie w krakowie panuje straszne chamstwo. acha i na kalwaryjskiej w podgórzu jest sklep obuwniczy nie pamiętam nr omijajcie jak przypomne sobie nr to podam, ale pracuje tam strasznie nie miła klepa...brrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny pomysl na topik:) tylko dlaczego w forum zdrowie i uroda:-) lubie: Aqua Park (basen, tańce, aerobik itp) AE :-) rynek krakowski- jest po prostu cudny bulwary nad wisłą- idealne na spacery i jazde rowerem karmić łabędzie nad wisłą- rewelacja skałki Twardowskiego nie lubie: tłoku w tramwajach- nie nawidze jeździc tramwajami!!!!!!!! agresywności kierowców MPK supermarketow pijaków spiących na przystankach remontów krakowskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakuska123
JAK ZAKŁADAŁAM TEN TOPIK TO POTO ABY KAŻDY MÓGŁ POWIEDZIĘ CZEGO NIE LUBI W KRAKOWIE LUB CO GO WKURZA A NIE POTO ŻEBY LUDZIE NA NIM SIĘ OBRAŻALI ALBO KŁUCILI. POZDRAWIAM. i NIE LUBIE SKLEPU INDYJSKIEGO NA GRODZKIEJ TEGO KOŁO KEBABU PRACUJĄ TAM PANIE KTÓRE INTERESUJĄ SIĘ TYLKO PLOTAMI A NIE KLIENTAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FGFHF
NAJLEPSZA UCZELNIA MALOPOSLKI TO WYZSZA SZKOLA BIZNESU W NOWYM SĄCZU..KONIEC KŁOTNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakuska123
ODPOWIEM CZEMU W ZDROWIU I URODZIE PONIEWAŻ JAK SIEDZIAŁAM W KOLEJCE U LEKARZA TO TAK MNIE NASZŁA MYŚL O TOPIKU PONIEWAŻ NIE NAWIDZE PRZYCHODNI W KRAKOWIE WSZĘDZIE SĄ SAME STARE BABY KTÓRE PRZYCHODZĄ Z NUDÓW OBGADAĆ LUDZI I PODYSKUTOWAĆ O RADIU MARYJA(NIE OBRAŻAM NIKOKG POPROSTU PRZYCHODNIA TO NIE MIEJSCE NA POGADUCHY I TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyy
nie piszcie z capsLockiem calych wypowiedzi bo strasznie zle sie to czyta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mowa o krk-to prosze napiszcie gdzie mozna za nie duza kase zatrzymac sie na noc? planuje wpasc na weekend do krakowa.jakis tani hotel a moze noc w akademikach?-czy mozna bez problemu przenocowac w akademiku?i jesli znacie mniej wiecej ceny to tez prosze podajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam ci z grodu kraka
Podoba mi sie: - wiecznie tetniacy zyciem Rynek - duzy wybor knajp, pubow, kawiarni, restauracji itd. - wiele pieknych miejsc na spacery: Lasek Wolski, bulwary wislane, park Jordana itd. - koncerty na Bloniach i na Rynku - sklepy przy Rynku czynne w weekendy - mozliwosc spotkania ciekawych i slawnych osob - duzo miejsc do zwiedzania: Wawel, Sukiennice, multum kosciolow, muzea itd. Nie podoba mi sie: - ogromna galeria krakowska - przez bieganiem (od sklepu do sklepu) z jednego konca budynku na drugi zawsze jestem spocona i po prostu "zdycham":O lepsza jest galeria kazimierz - chamstwo - psie kupy na chodnikach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam ci z grodu kraka
nocleg - w Zaczku albo w schronisku na Oleandry (blisko kina Kijow, 15 minut na nogach od Rynku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka123
Dziś też dołączam do grona nie lubiących tramwajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiritdeab
tlok w tramwajach ble, galeria krakowska- porazka, starzy ludzie pchajacy sie na miejsca w mpk jakby mieli po 20 lat i do tego chamscy sa na maxa, gołebie, korki, brud na ulicach, menele na pkp, ale to pewnie wszedzie...i tak kocham kraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka123
DO SPIRITDEAB masz całkowita racje najgorsz to gąłębie i te staruszki które rosną jak grzyby po deszczu(przepraszam ale to prawda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie mialam meza
nienawidze rozkopanych ulic...i jak na zlosc cholera wszystkie strategiczne miejsca w kraku sa rozkopane no dramat nie da sie jezdzic :( a ogolnie to lubie moje miasto i ludzie tez nie sa zli wystarczy przyjac odpowiednia postawe :) oczywiscie z dresami moze byc roznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiarygodnee
nie nawidze gołębi i tych ich kup obrzydliwość że też tego nie wytrują tyle to ma chorób ża aż strach myśleć! Zaje.... forum super rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mialam meza - ZGADZAM SIĘ!! Rany boskie, raz sobie wracam po urlopie w wakacje, a tu - DUPA, nie dość że Lubicz rozkopali i władowałam się prosto pod tramwaj (na szczęście z racji mojego refleksu (:D:D) dość szybko przygazowałam i omało co nie wpadłam do wykopu). Jadąc dalej okazało się, że aleje TEŻ SĄ rozkopane! Wszystkie najgorsze punkty są w totalnej rozsypce. Jak ktoś nie zna Krakowa a jedzie odwiedzić \"piękne miasto\" to może sobie nasrać w majtki ze strachu, a nie zwracać uwagę na piękne budowle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×