Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość haniah

dobra kosmetyczka - Krakow

Polecane posty

Gość haniah

czy moze mi ktos polecic jakas dobra kosmetyczke w Krakowie. Chodzi glowinie o zabiegi oczyszczania skory. Aha no i mniej iwecej ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
też chętnie skorzystam więc propozycje rzucajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ul.Nowosądecka 31 Gab. kosmetyczny tel 425 67 13 najlepsza pani Paczosa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniah
Dzieki, na pewno sie tam wybiore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka111
hej znam jedna .pani magda z novej kosmetyki medycznej. swietnie zna sie na skorze i super dobiera zabiegi.dzieki niej mam rewelacyjna skóre.a i super masuje .poprostu bomba:)sa dwie wiec proscie ta z kreconymi wlosami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to jednym, z takich lepszych salonów kosmetycznych, zajmujących się również zabiegami w dziedzinie medycyny estetycznej jest Face&Body - to jedno z tych miejsc z wyższej półki, co nie oznacza, że ceny maja nie wiadomo jakie. Klasyczne zabiegi typu manicure, czy oczyszczanie wcale nie kosztują tyle, ile mogłoby się wydawać. Czytałam gdzieś, ze pracuje u nich pani Asia, która bardzo precyzyjnie zajmuje się paznokciami. Myślę, ze opłaca się tam iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam SunStudio na rogu Karmelickej i Dunajewskiego(nad Rossmanem).Bardzo dobra kosmetyczka pani Ewelina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam tutaj
Aktualna oferta Groupon.pl w mieście Kraków:38 zł zamiast 154 zł na kompleksową depilację woskową - nogi, pachy, broda, wąsik lub nogi, pachy i ręce w salonie BIOFEMINA oraz kupon rabatowy o wartości 220zł GRATIS - zniżka nawet do 336 zł http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/,73786?nlp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HJDSGJG
Jesli zabieg mikrodermabrazji to polecam gabinet kosmetyczny w PLAZIE, bardzi ,ile pan, wystroj komfortowy i ceny w miare rozsadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiagq
http://www.wolnemodelki.pl wolnemodelki.pl to serwis oferujący możliwość umieszczenia darmowego port folio dla kobiet, które pragną, aby ich uroda została zauważona w sieci lub wiążą swoją karierę z pracą modelki. Czujesz, że wśród otoczenia wyróżniasz się i jesteś przez nie niedoceniana? Nasza strona pozwoli Ci wyjść z cienia, pozwoli odkryć drzemiące w Tobie ukryte piękno.Na strone zapraszamy tez fotografow,stylistow i wszystkich z branzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorąca oferta
Aktualna oferta Groupon.pl w mieście Kraków:24 zł zamiast 120 zł za peeling kawitacyjny na twarz i szyję oraz 25% zniżki na dowolny zabieg w Studio Urody Lorena http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/,95061?nlp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę spokojnie polecić Esteticę na Sławskowskiej. Salon jest bardzo ładny. Panie faktycznie miłe. Byłam u nich na konsultacjach ostatnio w sprawie depilacji laserowej. Myślę, że spokojnie możesz się do nich wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Salonie urody Perła , na al. Słowackiego 60 ( niedaleko kleparza) są super kosmetyczki. Robią wszystko bardzo profesjonalnie i dokładnie ( dobrane całkowicie pod rodzaj skóry i co najciekawsze tryb życia każdej osoby - najpierw robią ci darmowa analizę typu cery , potem darmowe konsultacje a dopiero potem wybierają zabiegi) ceny są bardzo przyzwoite w szczególności ze zniżkami, Wszystko można sobie na stronie poczytać studioperla.pl Polecam!!! :):):) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak To Dobrze
Polecam Doris Dorin ( przy Jubilacie) . Bardzo profesjonalnie i za rozsądne pieniądze ( tanio to nie zawsze dobrze). Swietna jest pani Ula - przed zabiegiem konsultacja GRATIS i można to sobie spokojnie jeszcze przemyśleć i umówić się na drugi raz. Mają fajne promocje . Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właściwie raczej nie chodzę do kosmetyczki, bo nie jestem przyzwyczajona, natomiast trzy moje koleżanki zachwalają pania Ewę z Gabinetu Harmonia na ul. Długosza 12. Podobno zwłaszcza henna dobrze wychodzi, tak ostatnio plotkowały jak byłyśmy razem na mieście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poelkun
aaa panią Ewę polecam bardzo! :) jest świetna, ja też chodzę do harmonii bo mam tam rzut kamieniem więc jak wracam z pracy to często wpadnę , żeby się odprężyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzusia
a ja polecam glamour na arianskiej- super ceny jak na centrum, mloda ekipa i dziewczyny robią cudowne makijaże i rzęsy - jako panna młoda byłam zachwycona! wysłałam tam już kilka koleżanek - warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko i wyłacznie chodzę do Pani Kasi z Face and Body na Starowislej 4/1, na wszystko co mi poprawia wyglad twarzy, dałam się naciąc na grupony i mam przez to teraz dramat, ale na szczescie doswiadczenie Pani Kasi tu pomogło, jest o niebo lepiej, zawsze mi co fajnego doradzi,a i maja tam genialne kosmetyki genialne, ale sama sobie tak nie umiałam dobrać ich, wiec tez mi w tym super pomogła. Wyciagnełam też moją kolezankę z trądzikiem i już tez wychodzi z tego , ja wam dziewczyny z ręką na sercu mówie, że warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka81
Dziewczyny a czy wiecie może gdzie przeniosła się kosmetyczka Alicja Paluch z Medicoru? chodziłam tam do niej przed ciażą, teraz wróciłam i zastałam niemiłe zmiany w tym gabinecie a personel nie chce mi udzielic informacji gdzie sie przeniosła :( Pomożcie prosze jesli wiecie gdzie jest z gory wielkie dzieki pozdrawiam natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilla90
Ja polecam w Krakowie salon Esther Beauty na ulicy Pod Fortem 2c/7, panie są przemiłe i bardzo profesjonalnie i dokładnie wykonują zabiegi, naprawdę warto do nich zajrzeć :) Mają co miesiąc różne promocyjne oferty zabiegów na fb są dodawane takowe promocje http://www.facebook.com/EstherBeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja gorąco polecam Studio Zdrowej Sylwetki na kapelance. Pani kosmetolog dokładnie dobiera mi zabieg do stanu mojej cery i zawsze widzę świetny efekt po zabiegu. Do tego w gabinecie panuje bardzo relksująca atmosfera. Polecam Jola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do natka 81
z tego co wiem to p.Alicja jest teraz w Vacu na Cracovii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. dostałam od koleżanki na prezent bon na dowolny zabieg kosmetyczny w salonie kosmetycznym Perła. Przyjaciółka bardzo sobie chwali kosmetyczkę z tego salonu, ale wolałabym się upewnić czy faktycznie jest taka dobra, bo teraz nie wiem z jakiego zabiegu skorzystać. chciałam zrobić kwasy na oczyszczenie buzi, ale u nieznanej kosmetyczki troszkę się boje;( Jeśli ktoś był u tej kosmetyczki to proszę o jakaś szczera opinie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, byłam kilka razy w salonie Perła na słowackiego, jest tam całkiem przyjemnie, kosmetyczka jest ok. Nic się nie bój, idź a ona doradzi Ci jaki zabieg wybrać.Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grodzka9
Czujecie się zmęczeni, bez sił, a Wasza skóra straciła zdrowy wygląd? Zadbamy o to, żeby przywrócić Wam utraconą równowagę! Oferujemy kojące i aromatyczne zabiegi, które gwarantują błyskawiczne efekty. W naszej ofercie znajdują się m.in..: Masaże relaksujące Zabiegi stóp i dłoni Mikrodermabrazja Manicure Zabiegi odchudzające i odmładzające Jeśli chcesz zaznać nieco luksusu i poczuć się znów świeżo oraz w pełni sił skorzystaj z naszych usług. Zabierz ze sobą przyjaciół i swoją drugą połówkę i ciesz się przyjemnymi chwilami! http://www.grodzka9.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ja sobie chwalę salon Perła na przeciwko kleparza. jestem po 3 zabiegach przedłużania rzęs metodą naturalną i jestem zachwycona efektami. buziaczki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ostatnio namówiła kolezanka na wizytę u kosmetyczki w Studio Perła przy al. Słowackiego. Zrobiłam sobie pilling kawitacyjny z zestawem maseczek na twarz i do tego regulacje i hennę brwi. Nie dość że się super odprężyłam to jeszcze mam bardzo gładką i przyjemną w dotyku skórę na twarzy. Przed świętami muszę to powtórzyć . papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marie_tta
Polecam najlepszy salon w Krakowie - Studio Zdrowej Sylwetki - Genesis Bogata oferta salonu i profesjonalna obsługa gwarantuje wysoka jakość wykonywanych zabiegów! Tutaj kazdy znajdzie cos dla siebie HIT MIESIĄCA - depilacja laserowa , laserem diodowym Milesman - 50% , dowolny wybrany masaż -45% Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×