Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

L*A*V*E*N*D*A

Dobra kosmetyczka w Poznaniu

Polecane posty

Gość lawendowa
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenn
hej, ja osobiście polecam Gabinet Ingenium w Poznaniu. Profesionalna i naprawde sympatyczna kosmetyczka zajmuje się każdym indywidualnie, widać że robi to z pasją. A do tego ceny są super np. mikrodermabrazja z pielęgnacją 70 zł, peeling kawitacyjny z maską 40 zł. Gabinet jest 3 min. od CH King Croos a więc trochę na uboczu ale za te pieniądze i tą jakość warto wybrać się na ławice. Ja jestem z rataj i jade w korkach nawet 1,5h ale warto! cennik jest na www.gabinetingenium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madda28
Ja moge podać namiar do swojej Pani Marty, bardzo otwarta, dokładna ceny ma niskie i dojeżdża do klientki- nic za dojazd nie bierze , ja pracuje do 19 do mie przyjezdza na 20sta bez porblemu, np pedicure to 45 zł z malowaniem a henne brwi 12 zł z regulacją, dobrze robi i jest bardzo fajna. ja sie krempowałam przy pedicurze bo miałam takie stopy nieciekawe pare wizyt i mi łądnie wyprowadziła, podaje jej nr kom. 793-156-826 pani kosmetyczka Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahdalenna
Chociaż post z pytaniem powstał dawno temu, to wiem, że wiele kobiet szuka odpowiedzi na to pytanie nadal ;] Gorąco polecam Zuzannę z okolic Górczyna. Kiedyś posiadała swój własny salon, teraz przyjmuje klientki u siebie. Rzetelna, dokładna, sympatyczna i ciepła kobieta :) Zajmuje się przedłużaniem rzęs metodą 1:1 i naprawdę serdecznie polecam, bo po 1) niedrogo- ok. 130 zł to naprawdę nie jest wygórowana cena w porównaniu z innymi kosmetyczkami, które cenią się na 300 zł, po 2) efekt jest niesamowity!! Jestem jej zadowoloną klientką, od kwietnia br. korzystam z jej usług i nigdy nie zamienię jej na żadną inną! Pisząc tego posta chcę się jej odwdzięczyć za jej profesjonalną pracę. Zuzanna jest z zawodu kosmetologiem, tak więc może zaprezentować szeroki wachlarz proponowanych zabiegów :)) Oprócz przedłużania rzęs, korzystam także z przedłużania paznokci metodą żelową, nigdy nie byłam tak zadowolona, dopóki nie znalazłam w internecie jej ogłoszenia. Przekonajcie się same: 517-512-006 Zuzanna i proszę powoływać się na MAGDĘ :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudzia
ja polecam salon Magia w Poznaniu. sa na ulicy Zydowskiej. chodze juz tam od dawna. jakis tydzien temu skusilam sie na mikrodembrazje twarzy. bardzo fajny zabieg, skora po nim rewelacja. mam zamiar zrobic sobie cala serie bo to podobno daje najlepszy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gardenia Agata
A ja właśnie NIE POLECAM Zuzanny, o której pisała Mahdalenna. Jeśli jesteście koleżankami, to mam nadzieję, że zakończyłyście przyjaźń (dla własnego dobra). Pani Zuzanna co chwilę wyłącza telefon, nie odbiera, nie odpisuje na sms-y, umawia się na jakąś godzinę, po czym się spóźnia (nawet o całą godzinę!), jest niekonsekwentna i roztrzepana. Ciężko się z nią dogadać co do usługi- niby ma lepsze pomysły, a efekty opłakane. Opisuję wrażenia wyłącznie na swoim przykładzie. A co do przedłużania rzęs- pani kompletnie nie zna się na tym! Rzęsy przykleja tuż przy powiece (któż to w ogóle słyszał?!) a nie 1 mm od powieki jak należy, używa czarnego kleju (więc widać przyklejenie rzęsy), robi to tak nieprofesjonalnie, że strach tam pójść po raz drugi! Po zabiegu przez całą noc łzawiło mi oko, przy ściąganiu w profesjonalnym salonie inna Pani powiedziała mi, że klej miał kontakt z powieką, całe szczęście nie straciłam wzroku! Dodatkowo, mojej koleżance przy uzupełnieniu WYRYWAŁA rzęsy i odcięła nożyczkami w miejscu, gdzie było widać odrost. Pytam się- czy to jest kosmetolog z dyplomem?? Raczej nie. Uważajcie, koleżanki. Usługi swoje świadczy nie tylko w Poznaniu, ale i jeździ do Krakowa. Trzymajcie się z daleka od jej usług szanowne panie dla własnego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michna
A ja polecam Panią Martę z salonu Tropicana w Tesco (Serbska), teraz podobno się przeniosła do swojego salonu na ul. Polską- jeszcze tam nie byłam. Pani Marta jest bardzo rzetelna i sympatyczna. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anameaaa
bump

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermatolog po godzinach
a o jakie zabiegi chodzi? bo mogę polecić ale wybrane osoby na konkretne zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galeryjka
ja też polecam panią Martę tyle, że z innego salonu hehe :) chodzę do galeri image i jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej obsługi. Pani Marta potrafi fachowo doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagduuuunia
salon w Poznaniu, ul. Wilczak 12a. do tego salonu chodzę od dawna i jestem zadowolona. Mają tam również dobrego fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo922
ja od jakiegoś czasu chodzę na wybielanie twarzy do salonu magia jak na razie jestem b. zadowolona i jak ktoś ma problemy z cerą to b. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aolka88
A ja bylam u Ani na Wildzie jestem mega zadowolona z rzes,dopiero rozkręca działalność ale juz czekam aż otworzy salon:)Masuje rewelacyjnie:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam Magdę z Maximy. Chodzę tam na pedicure bo lepszego w Poznaniu nie ma i ostatnoi trafiłam do niej, jeszcze nigdy nie miałam tak dokładnie zrobionych nóżek!!! Pozniej robiła mi buźkę i tez rewelacja, tak odpłynęłam! Na dzień mamy wykupiłam u nich zabieg dla mojej mamusi i była bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie naprawdę dobrej kosmetyczki z Poznania, odwiedźcie serwis http://www.naszauroda.pl/Kosmetyczka/Poznan/ Znajdziecie tam najlepsze oferty salonów kosmetycznych z Poznania, ich galerię zdjęć, dokładny adres, a także, co najważniejsze, opinie klientek, które najlepiej orientują się czy dany salon kosmetyczny jest godny polecenia http://www.naszauroda.pl/Kosmetyczka/Poznan/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do małego, miłego saloniku na Jezycach-Inspiracja. Jest tam niesamowita atmosfera, no a co najważniejsze super zabiegi. ja chodzę głównie na woskowanie czy na drenaż limfatyczny (polecam, bo mi cellulit zwalczył!), ale ostatnio dałam się namówic na peeling migdałowy. I nie żałuję, bo mi się buźka jakoś tak rozświetliła, nie mam juz takich przebarwień jak kiedys i jest gładziutka. A zostały mi jeszcze 2 zabiegi, bo wykupiłam sobie całą serię. Na prawdę polecam. Na stronie jest wszystko dokładnie opisane: http://www.salon-inspiracja.pl/zabiegi.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę do małego, miłego saloniku na Jezycach-Inspiracja. Jest tam niesamowita atmosfera, no a co najważniejsze super zabiegi. ja chodzę głównie na woskowanie czy na drenaż limfatyczny (polecam, bo mi cellulit zwalczył!), ale ostatnio dałam się namówic na peeling migdałowy. I nie żałuję, bo mi się buźka jakoś tak rozświetliła, nie mam juz takich przebarwień jak kiedys i jest gładziutka. A zostały mi jeszcze 2 zabiegi, bo wykupiłam sobie całą serię. Na prawdę polecam. Na stronie jest wszystko dokładnie opisane: http://www.salon-inspiracja.pl/zabiegi.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam salon magia przy starym rynku wygodnie z dojazdem i na prawdę przyjemnie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgaska
Ja chciałam nie polecić tylko ostrzec przed Esthetique na Katowickiej w Poznaniu. Tragedia po prostu... Byłam tam wczoraj na depilacji woskowej wąsika... i dziś na twarzy, owszem, wąsika nie mam, nie mam też sporego kawalka naskórka... twarz jest odparzona, czerwona i piecze... Nigdy, przenigdy mi się to nie zdarzyło jeszcze... Nie mam jakiejś super wrażliwej skóry a to co mi kobieta zrobiła na twarzy... brak słów... Nigdy więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Ja lubię chodzić do większych obiektów, np. salonów urody i tam poddawać się różnym zabiegom, w tym kosmetycznym. Kiedy mieszkałam w Poznaniu, też chodziłam do tych, o których opowiadacie, a teraz przeprowadziłam się do Krakowa i często pojawiam się w Dermique. Fajna obsługa, duży wybór zabiegów i ceny w adekwatne do rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aureolka444
Co do salonów w Poznaniu... Polecam fajny konkurs na fan page salonu Galeria Image http://www.facebook.com/salonGaleriaImage Wystarczy opublikować na tablicy zdjęcie swojej wymarzonej fryzury może być to szkic, zdjęcie idola filmowego, muzycznego czy nawet zdjęcie koleżanki, kolegi, a jury konkursowe zaprosi 2 osoby (kobietę i mężczyznę) na totalną metamorfozę. Dzisiaj ostatni dzień konkursu więc warto dołączyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rynku ostatnio odkryłam kameralny gabinet na Jaskółczej przy Starym Rynku. 2 minuty od kupca.Pani która tam pracuje nakłoniła mnie na zabieg mezoterapii mikroigłowej. Jestem po 3cim zabiegu, zniknęły blizny potrądzikowe, tylko nie mogę się opalać.. Polecam, gdyż zabieg został idealnie dobrany do problemu i profesjonalnie, czysto wykonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio odkryłam kameralny gabinet na Jaskółczej przy Starym Rynku, dwie minuty od kupca.Pani która tam pracuje nakłoniła mnie na zabieg mezoterapii mikroigłowej. Jestem po 3cim zabiegu, zniknęły blizny potrądzikowe, tylko nie mogę się opalać.. Polecam, gdyż zabieg został idealnie dobrany do problemu i profesjonalnie, czysto wykonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alajlajka
W Klinice Piękna na Plewiskach mają świetne zabiegi i ceny. Niestety dojechać tam z Poznania to masakra... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Texas01
blisko centrum i rozsądne ceny www.kuferek-kosmetyczny.blogspot.com polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo polecam Salon La Femme Beauty prz ul B.Prusa. Byłam tam na zebiagu odmładzającym na twarz z kwasem hailuronowym i powiem Wam ze po 1 zabiegu juz bylo widac mega efekt:) Umówiałam sie na nast by podtrzymac efekt:) Pani kosmetyczka super wszytko wytlumaczyła, powiedziała jak mam pielegnowac swoja twarz jak o nia dbac i co najlepsze po zabiegu zrobila mi dzienny makijaż i podpowiedziała jak powinnam sie malowac by wydobyc piekno:) Powiem Wam ze jak przyszlam do domu to maz mnie nie poznał:) Polecam :) z czystym serduchem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaEnka
Widzę, że wszyscy tu polecają chyba swoje salony. Właśnie powstał nowy salon na os. Tysiąclecia 30. Profesjonalny sprzęt, dyplowane panie kosmetolog i zabiegi renomowanych firm. Mają również zabiegi wyszczuplające np. Masaż bańką chińską i liposukcję uktradźwiękową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zawsze trzy
A ja nie poszlabym do salonu ktory cały czas oglasza sie na okazikach i sruponach, a ten na os.Lecha do takich wlasnie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka z Poznania
Ja mam kilka ulubionych salonow w Poznaniu: Salon Orchidea na os.Stare Zegrze 37 - chodze na elektrostymulacje; Salon Beauty Premium na os.Tysiaclecia 30 - swietne zabiegi na twarz, peeling kawitacyjny i mikrodermabrazja i depilacja pasta cukrowa, Salon kosmetyczno fryzjerski na os.Bol.Smielego 15 - najlepszy manicure w miescie. Polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×