Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość parowkaaa

dobre krople do oczu

Polecane posty

Gość parowkaaa

serwusik , szukam dobrych kropli do oczu, ktore lagodzily by bole spowodowane praca przed komputerem. ostatnio pisze prace magisterska i zaczely sie problemy z oczami, nie wspomne juz o tym, ze sa cale przekrwione i czerwone a na dodatek bola:/. znacie jakis dobry preparacik? w aptece nie pytam, bo oni maja uklady z producentami i nie obchodzi ich obiektywizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam krople Systane tzw. sztuczne łzy, są w jednorazowych aplikatorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyregulować monitor
na przekrwienie Starazolin 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
najlepsze dla oczu są krople albo w minimsach albo te które nei zaw. środków konserwujących - np. Hyabak, Hylo comod, pvp comod . one sa sztucznymi łzami, nawilżą gałkę oczną Starazaolin stosuj tylko w awaryjnych chwilach i krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
najlepsze dla oczu są krople albo w minimsach albo te które nei zaw. środków konserwujących - np. Hyabak, Hylo comod, pvp comod . one sa sztucznymi łzami, nawilżą gałkę oczną Starazaolin stosuj tylko w awaryjnych chwilach i krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronicze
Strazolin to nowe kropleki polpharmy tak? Slyszalam, ze sa dobre. Sama musze je zastosowac. Bo "sztuczne łzy" nawilzaja oko, a kropelki maja dodatkowo dzialanie lecznicze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajecznica
niebieskooka, a czemu tylko w sytuacjach awaryjnych starazolin, przeciez je mozna normalnie stosowac, bez przeciwwskazan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
ponieważ zwęża naczynia krwionośne w oku i może wywoływac długotrwałe ich przyjmowanie, podrażnienie spojówek dlatego uważam, że w awaryjnych sytuacjach, czyli nie codziennie i nie przez cały rok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mart-enka
starazolin to fajne kropelki, nie spotkalem sie z takimi problemami o ktorych pisza wyzej. ja stosuje je po basebie, w trakcie sesji, kiedy sie duzo czyta i wzrok sie meczy. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecammmmm
VISINE- oczy większe, wybielone po prostu inne. Polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronicze
no ale...visin i sztuczne łzy nawilżaja oko. a jesli jest podrażnione. Np. visine, nie zlikwidowały mi podraznien. Tylko wybieliły, i to na krótko. mozna poczytac o sprawach wzroku/oczu na zdroweoczy.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co możecie polecić
na przekrwienie albo nawet żyki takie?? kurde, mam w lewym oku juz od dawna taka żyłke, w sumie nic sie nie dzieje, ale nieładnie to wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubus
starazolin zwęzi ci tą żyłkę...Po to się stosuje te krople. Jak i inne na przekrwione oczy. ale są najpewniejsze. Ja mam zawsze "popękane oczka" od komputera lub...po imprezach. Działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola_2
Artelac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżasta
świetlik nie pomaga! ani ogórek, ani inne rumianki! to raczej pielęgnacyjne zabiegi, ale nie podziałają na przekrwienie oczu. Kropelki z apteki to rozwiązanie. Polecam starazolin, bo tańsze i lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez polecam starazolin :) Tanie i bardzo dobre :) Wlasnie mi sie skonczyly i uzywam sztuczne lzy visine na zmiane z czerwonymi visine. Starazolin sobie kupie natyhmiast jak wroce do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suche oczko
niebieskooka pisze dobrze! Nie używajcie tych kropli za często -STARZOLIN! Miałam pracę przy komputerze, po pracy znowu siedzenie przy komputerze... miałam (i mam) bardzo przekrwione oczy! Używałam najpierw Visine, a później Starazolin.... Odstawiłam, bardzo miałam przekrwione, reagowały szczypaniem na światło.Posżłam do okulisty (już u 4 byłam) i stwierdził ZESPOL SUCHEGO OKA, a te krople mi w tym "pomogly"... Nie moge tego zlagodzic, bo wyeczyc to nigdy nie wylecze ! takze zastanowcie sie nad tymi kroplami "wybielającymi", lepiej nawilżac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczekkkk
najprawdopodobniej przedobrzylas z tymi kroplami, w sensie nie stosowalas zgodnie z zaleceniami. w ten sposob to i woda bys sobie podraznila te oczy. co do visine to sa duzo mniej bezpiecznie niz starazolin akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
suche oczko---> pozd :) i życzę pięknych, białych oczek p.s. a jakie Ty teraz stosujesz krople?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suche oczko
Najlepsze jakie stosowałam to FILMABAK ,a w tej chwili jw. Hylo- comod (najlepsze są bez środków konserwujących). Janeczekkk stosowałam rzadziej niż było w ulotce, więc jak mogłam przesadzić z tymi kroplami ?? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
thx za info :) ja teraz nie stosuję żadnych kropli, ale nieługo zacznę pracę w klimatyzowanym pomieszczeniu, i będę musiała je kupic, myslałam o pvp comod,a le kupię filmabak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suche oczko
Systane też są dobre, ale drogie... U mnie każdy dzień zaczyna się od zakraplania oczu i kończy :( A moje oczy po dłuższym stosownaiu jakiś kropli szczypią. Moze wróće do FILMABAK... Nie stosowałam jeszcze Hyabak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
jeżeli dobrze pamiętem to Hylo comod ma ten sam skład co Hyabak- czyli hialuronian sodu natomiast Filmabak i Pvp comod też ten sam skłądnik- pilovidon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suche oczko
czyli nie mam co eksperymentować... dzieki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
proszę :) to moze jak sobie zamiennie stosuj filmabak z pvp comod- co by "oczów" nie rpzyzwyczaic do jednej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fircykkkk
filmabak? boze to jedne z najdrozszych kropel do oczu, po co tego uzywac skoro na rynku jest masa odpowiednikow, ktorzy nie krzycza sobie takiej ceny tym bardziej , ze wczle nie jest adekwatna do jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjj ale przeciez
wystarczy czytac ulotki i postepowac zgodnie z nimi. stosuje starazolin tak jak pisza ok. 2-3 razy dziennie do ustapienia objawow i juz. wszystko w nadmiarze szkodzi! kontrole u okulisty mam co pol roku i wszystko jest gites ;) nie wyolbrzymiajcie i nie panikujcie tak tylko wlasciwie stosujcie :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mart-enka
filmabak drogie jak cholera! nie kupujcie takich kropel, bo ani to nie jest wydajniejsze,ani nie dziala lepiej:/. i ktos ponad mna ma racje, nie panikujcie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×