Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrrrrr..............

Dobre leki na biegunkę

Polecane posty

Gość wrrrrr..............

niestety nie mogę sobie poradzić z tym uporczywym problem...doradźcie proszę jakiś naprawdę dobry lek, bo domowe sposoby na mnie działają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo tak xdd
laremid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabbccddddddtgf
jak masz ja caly czas alb czesto to jestes chora na cos i leki dostepne bez recepty niczego tu nie zmienia, tzreba sie leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrr..............
ano mam ją dosyć często, takze u lekarza juz bylam, ale nic nie wykryl....czemu tutaj się dziwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabbccddddddtgf
idz do labolatorium. zrob badania krwi na przeciwciala yersinia IgG oraz IgM. ja sie tak rok meczylam. 3 tyg dobranego antybiotyku dozylnie zalatwilo sprawe. zrob badanie kalu na grzyby, bakterie etc lekarz spojrzal Ci w oczy i powiedzial "nic nie ma"? czy robil jakies badania. ja niestety z doswiadczenia juz wiem, ze jak se sama nie znajde to mi lekarz nie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrr..............
wspolczuje takiego stanu :(, a ile juz nie masz nawrotów ?? ze tak to nazwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabbccddddddtgf
no skonczylam leczenie jakos w sierpniu 2008. jest dobrze. mysle ze juz po wszystkim. choroba bolesna byla. balam sie zjesc na miescie cos, bo zazwyczaj po jedzeniu mialam akcje rozne. taki stan przewlekly sie zrobil. do lekarza musialam isc z artykulem jak to sie leczy, bo niestety malo wiedza o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrr..............
ahmmm przykra sprawa z naszą służbą zdrowia :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrr..............
malo co dzis jadlam, ale jakby sie tak przyjrzec to nawet nic takiego co by moglo spowodac obstrukcje.... ale z drugiej strony ciekawa jestem czy nadmiar żelatyny moze przyczynić się do rozwolnienia ?? hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na nerwicowe biegunki
znacie jakiś lek?? Bo sie męczę od kilku lat...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrr..............
a te polecane nie pomagają Ci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na nerwicowe biegunki
musiałabym brać codziennie przed wyjściem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrr..............
kurczę...a u lekarza bylas ???? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na nerwicowe biegunki
byłam, na to nie ma leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrr..............
wspolczuje ogromnie :(...mzoe ktos się jeszcze odezwie z podobnym problemem i coś sensownego doradzi :), liczę na to :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ TY UWAŻAJ
nifuroksazyd na recepte plus koniecznie ENTEROL, bo przez biegunke stracisz elektrolity i będzie klops zależy na jakim tle masz biegunke, to ważne! ja miałam ostre zapalenie jelit - biegunka przez 3, 4 tygodnie, taka, że 10 kilo mniej i z chaty nie mogłam wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na nerwicowe biegunki
żyć się odechciewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ TY UWAŻAJ
aha do tego też mi pomógł TRIBUX (chyba tak sie pisze to) lek przepisywany na zespół jelita drażliwego - może to masz, też na recepte musisz t wyjaśnić u dobrego gastro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ TY UWAŻAJ
aha :) jeszcze coś - ryż jedz ryż przez jakiś czas ładnie wypełnia jelita i nie podrażnia nic no i oczywiście probiotyki taki zestaw jak opisałam w postach wyżej i to, a za jakiś czas bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrr..............
ja tez chętnie skorzystam z tychże rad :), pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ TY UWAŻAJ
aha ;) jeszcze coś, bo dopiero tera doczytałam, że byłaś u lekarza i nic nie wykrył zrób testy pokarmowe (alergiczne) i inne badania (krew, może nawet kolonoskop) jak nic nie wyjdzie i będzie wszystko ok, to pomyśl czy to nie na tle nerwowym, może być zespół jelita drażliwego wtedy leki plus dieta i doprowadzisz sie do porządku powodzenie i pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrr..............
jezeli to na tle nerwowym to nie byla bym zdziwiona.....takze musze sie tak czy siak raz jeszcze wybrac do tego cholernego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdshjncvx
Też się męczę mimo, że brałam nifuroksazyd nie pomagało :/ Stoperan na dłuższą metę nie jest zbyt dobry (biorę tylko gdy musze gdzieś wyjść). Dieta Dieta Dieta i porada lekarza... jutro się wybieram :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ TY UWAŻAJ
najpierw trzeba zbadać wszystko dokładnie:) jeśli nie stwierdzi żadnych chorób somatycznych, to wtedy można mówić o nerwicy czy zespole jelita drażliwego, najpierw trzeba wykluczyć choroby warto zrobić testy alergiczne, np. ja nie miałam pojęcia że jestem uczulona na tyle rzeczy które mogą powodowa ciągłe bóle jeli (alergia to nie tylko wysypki, obrzeki czy kichanie ;) ) a jak wyjdzie że to na tle nerwowym, to sprawa bardziej skomplikowana, pozornie - łatwiej wyleczyć jakiś faktyczny stan zapalny niż psychikę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ TY UWAŻAJ
do h....coś tam (dużo przypadkowych literek ;) ) nifuroksazyd docelowo jest na bakteryjne sprawy w jelitach, czasami dają wspomagająco przy różnych biegunkach, bo troszkę pomaga i wstrzymuje musisz przeanalizować wszystko, najlepiej z lekarzem, drążyć temat, spojrzeć, na diete, leki, uczulenia, choroby, badania i dojść co powoduje te biegunki, bo sie wykończysz łykaj probiotyki codziennie przez kilka miesięcy (nalepiej przez pół roku - jak tak brałam - 2 tabl. 3 razy dziennie) plus Enterol - bo biegunki wymiatają elektrolity i florę bakteryjną, to b. ważne, pilnuj tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goofi
witam wszystkich, przeglądam tego typu fora bo sama jestem w takiej sytuacji, że odechciewa mi się zyć, odkąd pamiętam cierpię na nieustanne biegunki, bóle jelit, żołądka, nudności i wszystkie te objawy ze strony układu pokarmowego, ale najbardziej uciązliwe są biegunki, musiałam zrezygnować z ukochanych studiów, a kiedy udało mi się załatwić pracę to co chwila musi mnie ktoś przywozić bo nie schodzę z toalety, miałam robioną gastroskopię : wynik: nadżerka, oraz kolonoskopię : jelita zdrowe, ale bardzo skurczone i poskręcane,lekarz stwierdził że te zaburzenia są na tle nerwowym, mam silna nerwicę to fakt, prócz objawów przewodu pokarmowego mam drżenie ciała, palpitacje, duszności, omdlenia itd... nie umiem tak żyć, ciagle jem stoperany, laremidy itd ale to pomaga na dzień, na następny dzień to samo, próbowałam tribux, duspatalin, leki ziołowe i inne terpaie ale nic nie pomaga, czy ktoś może coś doradzić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merryy
rozumiem... bo wczoraj zjadłam orzeszki, a dziś bolesny kibelek, tak mnie zesłabiło, ze aż zasnęłam musisz stosować odpowiednia dietę, wygogluj, bo akurat nie znam tematu brać probiotyki, jogurty z kulturami bakterii cos szkodzi, może kawa? warzywa?tłuste potrawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×