Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość leniwczyk

Dobry chirurg stomatolog w Krakowie

Polecane posty

Gość leniwczyk

Witam, Mam dość bolesny problem dolna -8, częściowo ukruszona (po finalnym przebiciu się po kilku bolesnych latach wzrostu, korona zęba rozpadła się). Ze zdjęcia wynika, że brak stanu zapalnego czy ropnia, jednak od kilku dni odsłonięta miazga daje o sobie znać. Poszukuję specjalisty, w którego ręce mogę się oddać na tych kilkadziesiąt minut, bo mój stomatolog stchórzył, NFZ każe czekać 3 miesiące a ja dziś wzięłam pierwszy w życiu ketonal. Czy możecie mi kogoś sprawdzonego polecić? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwczyk
podnoszę - naprawdę mi zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwczyk
Lakri, dzięki za polecenie :) Byłam rano w na Montelupich w tej klinice stomatologicznej. Obejrzał mnie dyżurny lekarz, skierował na panoramiczne prześwietlenie i skierowal na poniedziałek do chirurga. Liczę, że dobrze trafiłam.... Macie jakieś doświadczenia z Montelupich? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj te zeby
no właśnie, ja też kogoś dobrego szukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klik no
też kogoś takiego szukam kogo polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medica1
Tak. Polecam M. Łazarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Sz.
TAK bardzo polecam dr Mieczysława Łazarza. Trafiłam do niego po tym jak inna pani doktor męczyła mnie dwie godziny na fotelu dentystycznym wyrywajac ósemkę...skąd inąd skoro nie umiała tego robić to po co sie za to brała!!! Po dwóch godzinach męczarni zadzwoniła do dr do gabinetu i poprosiła żeby mnie przyjął. Doktor pomimo tego że miał wiele osób oczekujących na przyjęcie przyjął mnie. Podejście naprawdę PROFESJONALNE !!!! Znieczulił mnie i za 10 minut było po wszystkim. A tak wcześniej się wycierpiałam. Tak więc szczerze POLECAM. Fachowiec. Człowiek z powołania!!! Pzryjmuje w swoim gabinecie na ul Wspólnej 13a w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzi
Hej, Odradzam przychodnię na św. Ducha. Miałam tą wątpliwą przyjemność trafić na usunięcie zęba do dr Chaberki - koszmar. Nie zadziałało znieczulenie, ale oczywiście nikt się tym nie przejął, wręcz przeciwnie usłyszałam klika okropnych tekstów. Ogólnie zero jakichkolwiek informacji, żadnych lekarstw - totalna ignorancja. Dodatkowo, o czym nie wspomniałam uszkodzili mi zęba obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość like_mme
a próbowałaś na Starwiślnej w Galerii Uśmiechu? Ja co prawda nie musiałam korzystać z chirurgii dentystycznej, ale mam zaufanie do dentystów z tego gabinetu i myślę, że są w stanie ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaanna
Jeśli szukacie bardzo dobrego chirurga stomatologicznego w Krakowie polecam doktora Koryczana. Z moimi zatrzymanymi ósemkami poradził sobie szybko, sprawnie i bezboleśnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaGrander
Polecam dentesteticę - przyjemnie, czysto, nowocześnie i aż pachnie czystością. Nie czuć zapachu dentysty, jest elegancko , można rzec ekskluzywnie. Polecam tę klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena_wojcik
ja wszystkie swoje ósemki miałam usuwane w gabinecie Luxdentica i muszę przyznać, że trafiła na najlepszą kadrę z możliwych - wszyscy byli mili, począwszy od pań recepcjonistek i higienistek no i oczywiście po lekarzy takie podejście do pacjenta się ceni, a nie to co u nas w nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykwa_t
Ja polecam doktora Andrzeja Galę, którzy przyjmuje na pewno w na kamiennej 21. Polecam tego stomatologa w zakresie chirurgii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena_wojcik
Też wyrywałam swoje nieszczęsne ósemki w Luxdentica :) Wcześniej wyrwano mi jedną w państwowym gabinecie...i o mały włos nie umarłam z bólu, na dodatek zabieg został źle przeprowadzony :/ W Luxdentica mi to załatwili szybko dobrze i prawie bezboleśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja 8 wyrywałam na Królewskiej. Dr Zietek się za nie zabrał i choć korzenie miały "kształt falisty" - udało się, prawie bez bólu. teraz przyjmuje na Zdrowej. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka34
Ja usuwałam zęba w Vita Medical u dr. Choroszy. Nigdy nie lubiłam chodzić do dentysty bo zwykle było tak, że nikt mi nie tłumaczył dokładnie co będę miała robione. A tutaj odmiana, najpierw dokładne wytłumaczenie tego jak zabieg będzie wyglądał i potem zajęcie się zębem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piskorek
Polecam dr. Patryka Kownackiego prowadzi praktykę na ul. Dygasińskiego 2d w krakowie. Miałem przyjemność leczyć sie u doktora.Miałem dwie zatrzymane głęboko ósemki. Doktor ma swietny zespół pielegniarski. sam bardzo delikatnie i sprawnie operuje. Poleciła mi doktora Patryka koleżanka, której operował doktor torbiel. Była bardzo zadowolona , tak jak i ja.Przy tym wszystkim doktor jest bardzo kontaktowy, ludzki. Pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulak 8
Bardzo dobry chirurg doktor Patryk Kownacki. Mogę tylko potwierdzić.Miałam w czerwcu usówaną dolną ósemke bardzo się bałam. Polecam tego lekarza bo od czasu tamtych wizyt zmieniłam zdanie na temat dentystów. Moge tylko powiedzieć.Sam zabieg bez bolesny,sprawnie wykonany. Kontrolne wizyty w cenie zabiegu.Miałam poczucie, że doktor nie leczy moje zęby ,ale mnie. Dla niego najważniejszy jest Pacjent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak01
Ja podobnie jak Marlena swoje ósemki unicestwiałam w Luxdentica. Miałam z nimi tyle problemów, że szkoda gadać... w dwóch gabinetach w ogóle odmówili mi pomocy... więc cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na montelupich? ktoś robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOKTOR MARCIN DYLĄG - POLECAM !!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannaanna
Mam za sobą usunięcie dwóch ósemek i dwie zostały. Chcę się ich jak najszybciej pozbyć bo są strasznie uciążliwe. Myślałam o tym by iść do gabinetu Pani Beaty Świątkowskiej, który znalazłam na http://stomatologiaswiatkowska.pl/chirurgia Słyszałam też od znajomych, że ma świetne podejście do pacjentów. Wcześniej usuwałam ósemki na NFZ i myślałam, że umrę przez pierwszy tydzień. Natomiast znajoma, która była prywatnie czuła się świetnie. Pewnie dużo zależy od naszego organizmu i jego reakcji ale uważam, że umiejętności lekarza i podejście do pacjenta też są bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AZnte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm a może państwowo ktos kogos poleci :((( prywatnie obawiam sie, ze w obecnej sytuacji finansowej moze mi byc ciężko a mam ósemke do załatwienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm państwowo to niestety,m ale nie doradzę, bo chodze prywatnie. Jeśli zmienisz zdanie to Klinika Krakowska z tych niepaństwowych jest dobra (tzn maja podpisana umowe z NFZ, ale nie na stomatologie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia Koroniewska
Korzystałam z usług p. Barbary Kwiecień, która pracuje w DentaMed przy Augustiańskiej (jest jeszcze druga placówka ). Musiałam usunąć dwie ósemki i nie ukrywam, że bardzo się denerwowałam przed wizytami. Poszło lepiej niż myślałam, bo pani doktror ma dobre podejście do pacjentów i fachowo zajęła się moimi nieszczęsnymi zębami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam klinikęmonthelupi,po znieczuleniu nic nie boli,da się wytrzymać bez problem,naprawde warto isc ,choć terminy nie sa krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×