Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elżuniaM

Dobry chlorofil, co polecicie?

Polecane posty

Gość elżuniaM

Chcę popić wodę z chlorofilem w ramach kuracji odchudzającej. Możecie mi jakiś polecić? Nie musi być najtańszy, ale żeby był dobry i żebym się nim nie zatruła.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
Kilogram zielonych warzyw dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;arnika
ja kupiłam ten phytolife. jest ok. poprzednio miałam prawie dwa razy drozszy i nie3 byl na pewno lepszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elżuniaM
Ja nie mogę jeść tyle zielonych warzyw, bo mam potem problemy żoładkowe :( spróbuje ten phytolife.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlorofilinka
phytolife wychodzi całkiem niedrogo bo jedna butla starcza nawet na dwa miesiące. na synergyclub mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlorofillek
Czy któraś z was miała Liquid chlorophyll z calivity? Jest kilka opcji w necie ale calivitoskiego jest najwięcej. Czym sie różni ten clorofil od tego z synergy? Jesli ktos pił jeden i drugi niech napisze opinie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorbetka
Phytolife z Synergy nie różni się NICZYM od tego z Calivity poza CENĄ - JEST O PRZESZŁO POŁOWĘ TAŃSZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaDębska
Phytolife jest bardzo dobrej jakości i ma przyzwoita cenę, sama piję napój z niego w czasie upałow. PS.Mozna sobie zamówić na synergyclub.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metssy
ja piję regularnie napój z rozcienczonego phytolife (synergy) i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami-016
chlorofil z CaliVity - 475 ml, ale napój robi się z 1 łyżeczki (5 ml) chlorofil z Synergy - 740 ml, napój robi się z 1 łyżki stołowej. Więc chyba podobne produkty. Ja polecam z CaliVity, żeby było taniej, mogę zapisać do klubu i wtedy zakupy o 33% taniej. Chętnych proszę o kontakt: mami-016@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam chlorofil Phytolife. Jest b. dobry jakościowo i wydajny - butelka wystarcza na ok 100 litrów wody. Najważniejszym składnikiem Phytolife jest chlorofil zielony barwnik występujący w większości roślin, jest jedyną materią w przyrodzie magazynującą światło słoneczne światło życia dla wszystkich istnień. Co 10 sekund w organizmie umierają miliony komórek, zastępowane są nowymi, które pobierają pożywienie z dostarczonych produktów. Ubogie w światło pożywienie powołuje do życia komórki niemające właściwego poziomu witalności, co w rezultacie wpływa na przyspieszenie procesu starzenia i zwiększenie zachorowalności. Dlatego tak ważna jest zrównoważona dieta. Zbyt duże spożywanie mięsa, nabiału, cukru, słodyczy, kawy coli i innych niezdrowych produktów zakwasza organizm, dając zielone światło wielu chorobom. Aby równowaga kwasowo-zasadowa była zachowana na poziomie 7,35 powinniśmy spożywać artykuły żywnościowe bogate w zasady: warzywa, w pełni dojrzałe owoce, ziemniaki, sałatę liściastą, pędy i kiełki, owoce w łupinach, niegazowaną wodę mineralną, herbatki ziołowe. Pęd życia często nie pozwala nam na utrzymanie zdrowej diety, dlatego, by zadbać o nasze zdrowie niezbędna jest suplementacja chlorofilem, który zrównoważy naszą zakwaszającą dietę. Naukowcy orzekli, że najbardziej korzystny dla naszego organizmu jest chlorofil w płynie i najłatwiej jest go wprowadzić do codziennej diety. Kto powinien pić Phytolife? -Osoby bardzo szczupłe -Osoby cierpiące na zatwardzenia -Osoby cierpiące na bóle menstruacyjne -Osoby często jedzące poza domem -Osoby o jasnej karnacji -Palacze i osoby często spożywające alkohol -Osoby wrażliwe na zimno -Osoby o nieprzyjemnym zapachu ciała i nieświeżym oddechu -Osoby nie lubiące warzyw -Osoby z zaburzeniami wagi -Osoby zajęte i zestresowane -Osoby łatwo się męczące -Osoby z zaburzeniami wątroby -Osoby z zaburzeniami oddechowym -Osoby cierpiące na reumatyzm -Osoby z niedokrwistością -Osoby cierpiące często na ból gardła Więcej do poczytania na http://www.synergy-team.pl/index.php/phytolife.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam phytolife z synergy, czy ktos sie zle po tym czul ? ktoś to pił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam ten z synergy,club. i uwaga ! na opakowaniu nie zauważłam by było napisane, że składnikiem jest chlorofil, tylko że to barwnik. zauważył to ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko się zgadza
Chlorofil (dokładnie chlorofilina miedziowa) jest również używany w przemyśle spożywczym jako naturalny barwnik (zielony), więc wszystko się zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc ten 'chlorofil' nie ma nic wspólnego z prawdziwym chlorofilem. żałowałam, że otowrzylam opakowanie, a nie odesłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synergyclub
Wyjaśniam, o co chodzi. Pierwsze partie chlorofilu Phytolife miały doklejone polskie etykiety, na których niestety były błędy. Pod pozycją "Chlorofilina" nie było nic w tabeli. Jak jest (było) w istocie, można się przekonać odrywajac ta etykietę. Pod spodem jest oryginalna tabela i w składzie jest oczywiście chlorofil - chlorofilina. W chwili obecnej butelki maja już całkowicie spolszczone opisy oraz tabelę ze składem. Wynika z niej, że jest 46 mg chlorofiliny na 15 ml suplementu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka niebieska
Czemu kupujecie w proszku? Nie lepiej samemu zrobić z trawy pszeniczej Proszek to zawsze okrojony skład plus uczciwość producentów to jednak wątpliwa sprawa. A z ziarenka wyrośnie tak jak Bóg przykazał ze wszystkimi minerałami, witaminami i aminokwasami. Nikt was wtedy nie oszuka. Sama właśnie przymierzam się do wyciskania pierwszy raz. Na parapecie trawka już mi rośnie zielona jeszczr kilka dni i ścinam i pije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynika26
Phytolife jest dobry. Trzeba tylko uważać, żeby nie pomylić z tonikiem ziołowym o tej samej nazwie! Zresztą ten tonik też jest b. dobry na różne rzeczy no ale wiedaomo - to nie chlorofil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z tym chlorofilem? Co ja paprotka jestem? Czemu ma niby służyć dostarczanie go homo sapiens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlorofil bardzo dobrze wchłania toksyny z przewodu pokarmowego i likwiduje nadmierne zakwaszenie. Dlatego polecany jest we wszelkiego rodzaju kuracjach oczyszczających zwłaszcza osobom, które nie lubią bądź nie tolerują surowych warzyw. Z płynnych chlorofili najlepszy i jednocześnie nie najdroższy jest Phytolife.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkkado
phytolife jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina1415
Jest pełno artykułów gdzie jest opisane co zawiera najwięcej chlorofilu. Nie warto szprycować się chemią z aptek i tracić niepotrzebnie pieniądze. zamiast kupować mrożonki na zupę można kupić świeże warzywa co jest zdrowsze a z liści tych warzyw zrobić "zielony koktajl". Zaoszczędzone pieniądze lepiej przeznaczyć na osłonę przed zanieczyszczeniami. Ja chronię się przed spalinami przy pomocy oczyszczacza powietrza Boneco dzięki czemu jestem lepiej dotleniona i nie kreci mi się w głowie gdy wstaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlorohil a chlorofilina
chlorofil i chlorofilina to nie to samo! sam chlorofil, którego faktycznie jest pełno w każdym zielsku, jest praktycznie nieaktywny w organizmie. zupełnie inaczej jest z chlorofiliną. dlatego jedzenie zielenin to nie to samo, co picie "płynnego chlorofilu" - chlorofiliny, która jest głownym składnikiem np. Phytolife Synergy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlorofiina
bardzo dobry i w sumie nie taki drogi jest phytolife. można kupiuć np. na http://dobrychlorofil.pl najlepiej w pakietach np. 4 sztuki, wtedy cena jest super. ten chlrofil produkuje NSP dla synergy. moim zdaniem najwyższa jakośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobry i w sumie nie taki drogi jest phytolife. można kupiuć np. na http://dobrychlorofil.pl najlepiej w pakietach np. 4 sztuki, wtedy cena jest super. ten chlrofil produkuje NSP dla synergy. moim zdaniem najwyższa jakośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlorofil z NSP jest również dostępny w czteropakach, wówczas cena jest niższa o 18 zł ( cena za 4-pak : 230 zł, a cena 1 szt. chlorofilu przy zniżce, to 62 zł),dodatkową zaletą jest fakt, że płaci się jednorazowo za przesyłkę, no chyba , że ktoś preferuje odbiór osobisty :) W razie jakichkolwiek zapytań, serdecznie zapraszam do kontaktu e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona_Brzeska
Tylko że Phytolife jest w półtora raza większych butelkach (730 ml) a w czteropaku kosztuje 320 z przesyłką pobraniową. Wychodzi po 80 za butelkę. W przypadku NSP zapłacilibyśmy za butelkę tej wielkości 93 (po wszystkich zniżkach)... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×