Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gogi

dobry ciśnieniomierz dla chorego

Polecane posty

Gość gogi

Muszę kupić dla chorego taty dobry ciśnieniomierz, ale nie mam pojęcia jaki, jest tego dużo na rynku. Na pewno chciałabym żeby był bardzo dokładny. Czy możecie coś doradzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam mamie z firmy Omron elektroniczny, bo mi taki polecono na forum. kupowałam na allegro. nie kupuj nadgarstkowego, bo są mniej dokładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogi
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam OMRON
tylko podaj wiek osoby dla której chcesz go kupi ć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam OMRON
i nie z allegro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robi1976
ciśnieniomierz ma być dla mnie (32) nie kupiję na allegro (to tylko pokazany model)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ci polecam nie kupować elektronicznego bo to szajs. kup ciśnieniomierz rtęciowy. jest najdokładniejszy, używany w słuzbie zdrowia. ja sama kupiłam na allegro, kosztował chyba 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym polecała ciśnieniomierze firmy BEURER, są sprawdzone i jest dostępnych wiele modeli. Też moja babcia poszukiwała dobrego ciśnieniomierza, bo kilka poprzednich takich zwykłych nadgarstkowych jej sie zepsuło. Po dłuższych poszukiwaniach w końcu znalazłam jej w sklepie na ciśnieniomierz tej firmy, ale zamówiłam go przez internet w sklepie Electro bo wychodziło taniej. Wybrałyśmy model BEURER BM 19 naramienny z funkcją czasu i daty oraz pomiaru pulsu, zapamiętujący 2 x 60 pomiarów. Ale wybór tam jest duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hornwellness
Witam, reprezentuję firmę sprzedającą m.in. ciśnieniomierze elektroniczne. W naszej ofercie mamy modele nadgarstkowe oraz naramienne posiadające funkcję ostrzegania o nadciśnieniu, wskaźnik ruchu podczas pomiaru, wskaźnik arytmii serca - wykrywanie zaburzenia pracy serca oraz nadają się do pomiaru przy arytmii serca. Poza tym ciśnieniomierze posiadają duży, czytelny wyświetlacz, obszerny mankiet i zapisują nawet do 90 wyników. Pomiar jest w pełni automatyczny. Jeden z modeli wyposażony jest dodatkowo w kabel USB oraz oprogramowanie w języku polskim. Poza mankietami w standardowym rozmiarze posiadamy również mankiety S i XL. Ciśnieniomierze oraz mankiety posiadają 3 lata gwarancji. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.hornwellness.pl/category/cisnieniomierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał67
każdy ma swoje ulubione marki, ja polecam Mescomp model AC 211, bardzo porządny full automat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rabastan
[url=http://klima-sklep.pl/9-cisnieniomierze]Ciśnieniomierze te, moim zdaniem spełniają w pełni oczekiwania. Jeżeli jednak chodzi o konkretny model, to sądzę, że MICROLIFE 3BU1-4 jest moim ulubionym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciśnieniomierz możesz kupić nawet w supermarkecie, ale jego skuteczność jest właściwie żadna. Kiedyś to nawet sprawdziliśmy, bo mieliśmy w domu taki z Lidla, a później dostaliśmy od znajomego z Microlife. Wyniki sporo się różniły, jak pytałam o to lekarki, to powiedziała, że taki sprzęt z supermarketów do niczego się nie nadaje. Nie ma wielu opcji, nawet nie wykrywa arytmii, więc szkoda kasy na takie "wynalazki z supermarketu". My mamy Microlife i dopiero, jak zobaczyłam jego działanie, to zobaczyłam co to jest ciśnieniomierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrea34
kup albo mechaniczny, jak np. SOHO 110 czy 130 ..czy 120 dla dzieci Bardzo dobrze mierzy, ale trzeba mieć nieco wprawy, choć to tak naprawdę łatwa sprawa. A jeżeli ktoś chce automat, to z czystym sumieniem polecam Omron, ceny też już niskie a jakoś bardzo dobra, np. ten: http://www.i-apteka.pl/product-pol-40883-OMRON-M2-Basic-Cisnieniomierz-1szt.html Ma co potrzeba, bez zbędnych pierdółek z tysiącem pamięci pomiarów do niczego nie potrzebnych. Chyba, że ktoś chce z wykresami i analizami ..to wtedy droższy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz tylko ciśnieniomierze elektroniczne na przedramię naprawdę mierzą ciśnienie. Mam taki z Microlife i jestem zadowolony, gdyż mierzy rzetelnie. Szczegól nie system potrójnego pomiaru, gdzie w odstępach 15 sekundowych i wyciągnięciu średniej arytmetycznej ważonej uzyskuję ciśnienie, takie jakie mam naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj bo w/g mnie b.dobry GAMMA E60 lub E80 ♥ sprawdza sie od wielu lat rewelacyjnie i pomiary sa tez oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka76a
A na co Twój tata choruje? Ja mam taki ciśnieniomierz: https://sklep.chde.pl/nadcisnienie/3,microlife-cisnieniomierz-automatyczny-bp-a150.html. MA funkcję wykrywania arytmii, więc jeśli ktoś ma problemy z sercem, warto się zaopatrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo0101
Ja używam BP A150 z Microlife i sobie chwalę. Kupowałam w aptece w Gdańsku, ale w tym sklepie co piszesz, też są dostepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze i najdokładniejsze cisnieniomierze to sa rteciowe,reszta to bajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Em
Ostatnio u mojej mamy zaczęły się problemy z ciśnieniem. Musieliśmy iść do lekarza, kupić leki i przy okazji, na wszelki wypadek ciśnieniomierz. Generalnie polecano nam rózne marki, ale nasz lekarz najczęściej mówił o ciśnieniomierzu na nadgarstek Philips Healthcare. Nie kosztuje wbrew pozorom duzo, bo ok. 60 zł. Jest bardzo łatwy w uzyciu, przyjazny dla osób starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczkowna
geratherm easy med to dobre urządzenie, ma duży ekran i łatwo przeczytać pomiar, dla chorej osoby jest idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfona
dla chorej osoby z gerathermu jest lepszy chyba desktop, sygnalizuje ewentualną arytmię, zapisuje wyniki i nie trzeba prowadzić dzienniczka :) a też bardzo łatwy w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaNajkaMaj
Przede wszystkim trzeba mieć świadomość, że są różne rodzaje ciśniomierzy. Ja np. tego nie wiedziałam, dopiero jak zaczęłam mieć problemy z nadciśnieniem izaistniała konieczność monitorownaia, zapisywania itp. Pomiarów to trochę poczytałam, sklepów odwiedziłam… Obecnie korzystam z ciśniomierza naramiennego, bo tez taki polecił mi lekarz. Kupowałam w łódzkim sklpeie: http://sklepmedycznyherbakos.pl/cisnieniomierze . Niesamowicie przyjemna i pomocna obsługa, no i przy tym cenowo nie ma tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja tez coś Wam polece http://geratherm.pl/desktop/ Jesli chodzi o mnie to jeden z lepszych ciśnieniomierzy jakie miałam. Jest bardzo intuicyjny, łatwy w obsłudze. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×