Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grey

DOBRY DENTYSTA - LODZ - okolice Balut

Polecane posty

Witam. W Lodzi mieszkam od niedawna i jeszcze nie mam rozeznania wsrod lekarzy, a dzis bardzo boli mnie zab i mam pytanie: czy ktos z Was zna dobrego, milego dentyste, ktory przyjmuje prywatnie i nie robi problemow, gdy sie prosi o zastrzyk znieczulajacy? Moze jakis jest w okolicach Balut? No i najchetniej taki, ktory nie jest zbyt drogi... Tak do 80 zl.. Jesli znacie jakiegos super i bierze wiecej to trudno. Zeby sa bardzo wazne :). Wiec kochani piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludziska pomozcie, bo mnie zab coraz bardziej boli :( a nie chce isc do byle jakiego lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleniaaaaaa
dobrego stomatologa to jak ze świecą .... zobacz w klinice mak-laser na ossowskiego 2. Ja tam zawsze chodzę i jestem zadowolona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia343
Polecam Mak-Laser, mają 3 gabinety w Łodzi, 4 w trakcie otwarcia, na pewno znajdziesz jakiś blisko siebie, jest to gabinet innowacyjny z dobrym podejściem, bez obaw, że ktoś Ci zrobi plombę, która po 2-3 mcach wypada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urgejka
nie wiem w której częśći Bałut mieszkasz, ale niedaleko masz na Brzóski, do Bamedu 81. Tam jest niedrogo i bardzo profesjonalnie przy tym, chodzę tam od dośćdawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, je szczerze mogę polecić gabinet Pani doktor Joanny Iwińskiej (Teofilów przy ul. Rojnej 81). Zaufałam Pani Asi już wiele lat temu, i nigdy się nie zawiodłam. Teraz dogląda ząbki mojej córeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią dr Bąkałę-Bil z Retkini, duże doświadczenie, przystępne ceny, więcej informacji tutaj: www.stomatolog-retkinia.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie jedną z lepszych dentystek jest Ilona Tomaszewska, przyjmuje w Bamedzie. Bardzo rzetelna, dokładna i też miła kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaleźć dobrego dentyste to skarb, podobnie jak znaleźć dobrego fryzjera z tą różnicą, że jak fryzjer za dużo zetnie to włosy odrosną w przypadku zębów nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś w tym jest, że znaleźć dobrego dentystę wcale nie jest łatwo. Ale mnie się udało i chodzę od jakiegoś czasu do Bamedu. Bardzo sobie chwalę i podejście do pacjenta i opiekę, jaką tam mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety to prawda, zęby nie odrosną i trzeba o nie dbać. Ja na szczęście też znalazłam swó ulubiony gabinet, teraz wizyty u dentysty to sama przyjemność. Ja mogę polecić komuś z okolic Dąbrowy z Łodzi gabiten dentystyczny Ortoprotex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogoś konkretnego polecasz z Ortoprotex? bo mają kilku lekarzy. Do kogo ty chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekK1978
Z sensownych gabinetów w okolicach Bałut polecę http://www.rpdent.pl . Mają siedzibę na Legionów 62 - Bałuty to może nie są, ale bardzo blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez polecam gabinet stomatologiczny Ortoprotex z Przybyszewskiego 12, zwłaszcza panią dr Joannę Ślusiewicz. Genialne podejście i fach w ręku, dentysta z prawdziwego zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie poleciła mi ten gabinet znajoma, która miała aparat i teraz świec****eknym zgryzem. Czy ktoś może jeszcze to potwierdzić, bo lada dzień chcę zadzwonic i umówić się na wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli Ortoprotex dr Ślusiewicz? Długie są zapisy na założenie aparatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie jak zadzwonisz to się wszystkiego dowiesz :) ale czasami warto poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Joanna Ślusiewicz najlepszy ortodonta w Łodzi :) To dzięki niej mam piękny zgryz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od paru miesięcy chodzę z dziećmi do Smile Dent na Żeligowskiego. Miła pani doktor, dzieci się jej nie boją. Mają nowoczesne metody, znieczulenie, bezbolesne leczenie w przyjemnej atmosferze. Sama też się tutaj leczę, miałam choćby piaskowanie robione i wspominam bardzo dobrze. Pełna lista zabiegów jakie mają w ofercie jest na www.smiledent.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę śmiało polecić gabinet stomatologiczny Ortoprotex, chodzimy tam całą rodziną i nigdy żadna plomba nie wypadła, wszystko zawsze jest ok :) Podobno jest to jeden z najlepszych gabinetów stomatologicznych w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstawiałem w www.smiledent.com.pl implant. Musiałem zamówić implant, bo miałbym pogłębiające się problemy z wyglądem jamy ustnej. Ogólnie implant nowoczesny, cały zabieg przeprowadzony solidnie, bezboleśnie. Trochę zapłaciłem, ale było warto. Inwestycja właściwie do końca życia. Stomatolodzy z tego gabinetu odwalają kawał dobrej roboty, a co najważniejsze przyjmują właściwie przez cały tydzień. Na stronie znajdziesz telefon alarmowy. Z tego powodu głównie polecam, bo rzadko się zdarza tak ogromna dyspozycyjność leczenia zębów. Wiem z doświadczenia, że warto komunikować się wyłącznie z takimi gabinetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić najlepszego moim zdaniem dentystę stomatologa z Łodzi z gabinetu Ortoprotex. Nie dość, że jest pięknie estetycznie i przyjaźnie w środku to przodują jeśli chodzi o technologię, sprzęt i komponenty. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W łódzkim gabinecie stomatologicznym www.smiledent.com.pl korzystałam z licówek zębów przednich. Kształt i kolor licówki został wręcz w 100% dopasowany pod specyfikę dotychczasowego uzębienia. Dodatkowo udało mi się wyeliminować mało estetyczną szparę między zębami. Weszłam pierwszy raz do tego gabinetu i od razu mi się spodobało. Czysto, jasno, profesjonalnie, długie godziny przyjęć, obsługa rewelacyjna, żadnych problemów. Do tego leczenie stomatologiczne absolutnie bezbłędne i bezbolesne. Naprawdę wiele osób ich sobie chwali :) Ja dostałam wcześniej polecenie od koleżanki to teraz zwracam, aby inni korzystali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do Bamedu do Dr Beaty Kosowskiej i bardzo sobie chwalę, mam świetną opiekę, atmosfera super, mogę liczyć na fachową pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy dentysta przyjmuje na Przybyszewskiego 12 Krzysztof Bąkała lekarz stomatolog ze specjalizacją chirurgia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×