Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobry dentysta

dobry dentysta w Katowicach lub okolicy

Polecane posty

Gość dobry dentysta

poszukuję sprawdzonego, chcę zmienić dentystę na lepszy model :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry dentysta
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalkskal
Ja tez szukam, ale jak widać ciężko, albo ludzie nie chodzą do dentysty albo nie ma dobrych i dlatego nie ma odzewu:) Ale jak już znajdę to na pewno się podzielę tą informacją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalkskal
Klocek & Świder na Granicznej w Katowicach, jeden z lekarzy, który tam przyjmuje to dr Kowal i to właśnie jego polecam. Leczenie na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Fanta
Polecam DENTestica w Katowicach przy Armii Krajowej 190. Sprawdzony zespoł stomatologów, dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silesia dentysta
zdecydowanie odradzam w centrum handlowym silesia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ktorym roku jestes ze masz
a co ci zrobili ? ja widzialam, ze jest tam jakas promocja na wybielanie :) niedawno to chyba otwarli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silesia nie
ja tez odradzam w silesi , poszlam tam tydzien temu , to powiercila powiercila, potem wlozyla plombe , zaplacilam 200 zl nawet nie za kanalowe tylko za zwykla w 5 dolnej ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mają wpisy i wiedza
polecam dr Pschinko,przyjmuje w ANTIDOTUM w Siemianowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mają wpisy i wiedza
sorry pomylka w nazwisku -dr Pschionko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
w Raciborzu i tam przyjeżdżają z katowic i innych miast .Pradela na ul,Bielskiej.Polecam i się nie zawiodłem na 99% ten 1% to nie sprawdzałem czy wode ma z pojemnika czy kranu.Aby uniknąć zakażenia się bakteriami każdy fotel ma własny zbiornik z woda DESTYLOWANĄ ( a to kosztuje )przegotowaną,więc lepiej jest z kranu i nikt nic nie wie.Zanim wsiądziesz zapytaj o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Radwolska
Daniel Dłucik - znakomity stomatolog specjalizuje się w implantach i skutecznym (nie tanim!) wybielaniu. Dla panów (mój stary woli dentystki) to bym poleciła dr Drozd na Armii Krajowej w Katowicach. Dobry dentysta w Katowicach to jest ich sporo nawet ale tzreba uważać na ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ktw
cha cha, cha, ja to bym swojego chłopa tak nie puszczała jak piszesz że woli dentystki :)))) ale co prawda to prawda dr Drozd to dobry stomatolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oloolol
anna dyrszka - jastrzębie zdrój :) świetna dentystka, robi cuda, walczy o każdego zęba, a nie jak niektórzy "do wyrwania" od razu .Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Katowice
Polecam gabinet Pani doktor Oli Drozd na Armii Krajowej 190 - DENTestica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę polecić doktora Romana Borczyka, który prowad******atowicach wlasna klinike - naprawde opferuje najwyższy poziom usliug stomatologicznych, o czym mialam okazje przekonac sie przy okazji leczenia kanalowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka Katowice
Sprawdziłam czy rzeczywiście praktyka pani Drozd, o której sporo słyszałam dobrego zasługuje na te dobre opinie. Mam bardzo wysokie wymagania i już po pierwszej wizycie wiedziałam,że to jest to czego szukałam w Katowicach od wielu miesięcy. Praktyka zapewnia kompleksową usługę stomatologiczną lekarze stomatolodzy wykonują konsultację wraz z planem leczenia (każdorazowo indywidualnym, dostosowanym do potrzeb, a przede wszystkim oczekiwań pacjenta) wraz z kosztorysem. Ustalone ceny nie zmieniają się, nie ma żadnych dodatkowych zaskoczeń. Kompetencje lekarzy dentystów oceniam na b. wysokie. Miło, cicho, schludnie, nie tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asklej
Ja swoje zęby oddałam w ręce Łęckich w Tarnowskich Górach i Tobie też polecam. Pani Katarzyna Łęcka to anioł, zresztą wszyscy w tym gabinecie są rewelacyjni. Mogę mówić o nich dobre rzeczy do rana, bo jestem im wdzięczna za wspaniałe traktowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z córka jeżdzę niedaleko od Krakowa - www.esdentica.pl bała się panicznie dentysty, a tam juz sie przyzwyczaiła i zawsze jedzie z usmiechem, więc nie chce jej zmieniać, a poza tym myslę,że dobrze traktuja, nie tylko maluchy ale i pacjentów ogółem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataKatowice
Polecam PRODENTA clinic w Katowicach na Poniatowskiego 14. Nowa siedziba, czysto, ludzie wspaniali, z powołaniem. Szczególnie polecam dr Darka Hassana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelina Ktw
Bardzo dobry dentysta w Katowicach i okolicy znajduje się na Armii Krajowej 190B. Gabinet dentystyczny DENTestica - najwyższy poziom stomatologi. Profesjonalny plan leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a była któraś u doktora Krywulta na wybielaniu zębów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Katowicach szczerze polecam gabinet top dent http://top-dent.katowice.pl/ Tam mam zaufanie do lekarza i nie boję się zabiegów stomatologicznych u niego. Szczerze polecam ten gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zaczęłam leczenie w Dentim Clinic i szczerze polecam! Lecze ząbki u dr Markiewicz i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy masz jakies hobby bo to wazne jest w zyciu 333 www.youtube.com/watch?v=H8dqeVcRT4g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oriaana
Dla mnie zdecydowanie najfajniejszą klinikę ma doktor borczyk. Tu możecie sobie poczytać o niej: http://www.borczyk.pl/ leczyłam u niego kanałowo kilka zębów i jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×