Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szukająca.a.a

dobry dentysta w rzeszowie

Polecane posty

Gość szukająca.a.a

Kto zna dobrego dentystę w Rzeszowie?? bo mam strasznie dużo zębów do leczenia:( a do tego ten strach przed pójściem, paraliżujący;/ piszcie i na nfz i prywatnie, jak kogoś na prawdę dobrego znacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dakiiiiiajjjx
mogę ci polecić lek.stom. Agnieszkę Banaś-Mohsin z tego co wiem to w rzeszowie przyjmuje na Rejtana tu masz adres : adres: al. Rejtana 9, Rzeszów telefony stacjonarne: 017 859 49 21 strona internetowa: www.ortodent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhh.h.h.h.h
a jakie są ceny mniej więcej?? Jejku tak się boje:( z tymi moimi zębami to jest masakra :/ póki co zadzwoniłam na podwislocze 6 podobno też lekarz ok, to i tak cud że w końcu zadzwoniłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sądzicie o gabinecie stomatologicznym EURODental Clinik w rzeszowie?? Chodzi mi konkretnie o implanty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PACJENTKA eurodentalu
Nie polecam Eurodental !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! robiłam u nich zęba, siódemkę (oczywiście zapłaciłam za tą usługe nie małą cenę) i wszystko byłoby super gdyby nie fakt, że po 2 miesiącach ten ząb zaczął mnie boleć, zadzwoniłam i umowilam sie na wizytę reklamacyjną, alee ku mojemu zdziwieniu po tej wizycie umawiając sie na kolejną wizytę kazano mi zaplacic :/ A kontynuując historię tej mojej biednej siodemki - niestety próchnica nie była dokładnie oczyszczona i zrobiło sie zapalenie miazgi czy cos takiego i niestetyy muszę mieć teraz przeleczonego kanałowo zęba!!!! Naprawde nie polecam, z resztą umawiając sie tam na wizyte dlugo nie trzeba czekać, a to chyba dobrze nie świadczy o klinice, znając polskie realia i kolejki ! To jest jakaś maaasakra !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablaczewicz
cześć, ja tak jak rozmówca powyżej - polecam klinikę Ortodent, miła obsługa i szeroki zakres usług, super profesjonalne podejście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamis
ja polecam gabinet stomatologicny w Rzeszowie na ul osmeckiego16 tel 664935108 super ortodonta i stomatolog dziecięcy polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karma_
hej, ja też polecam Ortodent na Rejtana :)) zwłaszcza panią dr Banaś-Mohsin, zanim jej mąż (chyba, tzn. dr Mohsin) założył mi aparat musiałam wyleczyć dwa zęby, a dzięki niej przestałam panicznie bać dentystów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie są ceny w ortodent? i czy na nfz też leczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakata
ja właśnie skończyłam leczenie w http://www.nzozalmadent.pl i stwierdzam, że są tam dobrzy dentyśc***profesjonalnie podchodzą do pacjenta, na koniec leczenia wybieliłam sobie zęby, są teraz piękne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam dentysty kołodiejczyka ireneusa z baranówki obrońców poczty gdańskiej 10 z rzeszowa najpierw postawił zbędna diagnozę i otworzył kanal bez potrzeby gdzie połamał wiertło bo zrobił to po to żeby udowodnić chyba że ten ząb boli . W wyniku połamania wiertła nie można było w żadnej klinice usunąć tych częci całkowicie bezpiecznie ponieważ przesunęły się w kierunku wierzchołka kanału. Chcąc usunąc połamane wiertło trzeba usunąć to hirurgicznie wraz z jednym kanałem zęba . Wskutek jego niekompetencji i niedbalstwa zostałam poszkodowana nie tylko straciłam środki ale i zęba mam straconego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak jest na Obroncow Poczty ale obok na Osmeckiego 16 obok piekarni jest super. Ceny sa bardzo przystepne, doktor jest bardzo kompetentna i dokladna. Polecam dla dzieci i dla doroslych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak przedstawia się kwestia wypełnień w Almadencie, ale myślę, że warto to sprawdzić. Moja kuzynka postanowiła wybielić u nich martwy ząb i byłam zaskoczona efektem. Co prawda zostawiła u nich sporo pieniędzy, ale przynajmniej znów uśmiecha się bez skrępowania. Jakby ktoś był zainteresowany to ich gabinet znajduje się na ul. Solarza. Dokładną mapkę można znaleźć tu - http://www.nzozalmadent.pl/?page=mapka_dojazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam chodzę na hetmańską i dobrze robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukuje dobrego dentysty dzieciecego na nfz !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie na Artdentike na paderewskiego mąż maił robionego tam zęba kanałowo . Nie wypełniła mu dobrze zęba, zostawiła ścianki niezabezpieczone żadnym wypełnieniem. Ledwo przyszedł do domu a niezabezpieczone ścianki zęba mu się połamały na wafelku. W drugim zębie u nich co miał robiony wypełnienie po dwóch tygodniach starło się zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Ars Dent Zagłoby 8 Sa tam dwaj bezrobotni bo nie maja pacjentów cwaniaczkowie, którzy notorycznie się spóźniają na wizyty zapisane. Siedzą we dwóch na zapleczu, gdzie są zlokalizowane gabinety i karzą pacjentowi na siebie czekać mimo braku innych pacjentów. Wypełnienia robią z Gradia , które zawierają rakotwórcze składniki i dlatego wypełnień , które nakładają wcale nie polerują ponieważ pył z polerowania jest rakotwórczy. Dodatkowo to wypełnienie powoduje silne reakcje alergiczne o , których nie informują.Robią zęby hurtem nie informując , który ząb będzie leczony . Wołają kasę za zęba , którego obcięli nie wiadomo w jakim celu, lub za zęba , którego nawet się nie ma od wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukajcie specjalistów z wykształcenia z danej dziedziny co macie do leczenia bo obecnie jak wszyscy robią wszystko tzn. że nie umieją robić nic i wszystko to tylko partaczą za nasze pieniądze i psują zęby. Nie dajcie leczyć zębów po kilka na raz, bo zawsze jest w tym jeden zdrowy , a wam go zepsują. Korony i inne sprawy do protetyka specjalisty. Bo tak wam wstawi że potem nic nie ugryziecie. A przy tym i zwichnie wam staw skroniowo-żuchwowy wyciskiem a ani be a ni me .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety poszedłem do waleewskiego i szczygieellskiego na zagłoby w Rzeszowie totalna porażka , jakie chamstwo w głowie się nie mieści zakleił mi próchnicę w zębie . Nałożył wypełnienie bez oczyszczenia zęba. Jak zwróciłem uwagę że jest za wysoko to spiłował mi zdrowego zęba u góry . Musiałem iść gdzie indziej żeby wypolerować i na wszelki wypadek zrobiłem zdjęcie o wyszło. Zmarnowałem pieniądze . Mam uszkodzonego zdrowego zęba i zapłaciłem za oba. Omijajcie z daleka arsdentt waleewskiego i szczygieellskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smotther
Z własnego doświadczenia wiem, że dobry jest gabinet dentystyczny Rzeszów www.resdent.pl - szeroki zakres wykonywanych zabiegów, względne ceny i bardzo miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić Koguta, który ma gabinet na Dąbrowskiego 58, jest bardzo w porządku, rzeczowy i konkretny, do tego słucha co się do niego mówi i dokładnie mówi, co będzie robił - więc nie ma stresów zbędnych itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy u tego dentysty można zrobić sobie koronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka_kajmakowa
Z tego co wiem, to tak, zresztą wszystkie zabiegi i ich ceny masz jak na tacy na stronie: http://vident-kogut.pl/#cennik Ja się tam leczę i mogę Ci powiedzieć, ze możesz się spodziewać profesjonalnego podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara Michalska
ja tam byłam u doktor Agnieszki Florczak. Bardzo miła osoba z profesjonalnym podejściem. Dzięki temu mniej się stresowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Videncie na Dąbrowskiego 58 mogę polecić zwłaszcza że stosują znieczulenie bezigłowe - to dla mnie odkrycie roku :) no i mają umowę z NFZ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalencia
ja byłam tam u dr Agnieszki Florczak i chyba z nią już zostanę bo na prawdę bardzo fajne ma podejście do pacjenta...spokojna i leczenie zęba nic nie boli...ale wiadomo - to znieczulenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina_Z
ja polecić Ci mogę dr Koguta (Vident). Bardzo dobry lekarz, który słucha pacjenta . Akurat dla mnie zęby to wizytówka, więc na pewno dentysty nie zmienię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluveitie
Gabinet Vident Kogut to najlepszy gabinet stomatologiczny w Rzeszowie. Bardzo dobrze wyposażony i stomatolodzy, którzy tam leczą naprawdę znają się na swoim fachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×