Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani ząbek

Dobry dentysta z NFZ - Wrocław.

Polecane posty

Gość Pani ząbek

Witam, Znacie może jakiegoś dobrego stomatologa we Wrocławiu, który przyjmuje na kasę chorych? I tak, zeby nie czekać misiącami na wizytę :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa chorych
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aya-chin
Też szukam, będę wdzięczna za każdą opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaWu
Hej hej, na NFZ to Omnident na Krzykach, dają radę. Upewnij się że trafisz do dr. Szczombrowskiej a do rwania to tylko do jej taty. Łap kontakt: 795 560 222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń do Omnidentu i umów się na wizytę u dr Szczombrowskiej. Będziesz zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolo_68
dr Szczombrowska jest świetna - zabieram do niej na przeglądy swoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ma właściwe podejście do dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mannia123
Dr Szczombrowska? Byłam tam w zeszłym tyg z moim synkiem i o dziwo cała wizyta obeszła się bez płaczu. A poza tym ząbki zrobione ładnie i niedrogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafi76
Dr Szczombrowska jest rzeczywiście bardzo dobra - potrafi rozładować atmosferę, gdy ktoś ma lęki przed fotelem dentystycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda22
dr Szczombrowska ma niezłe wzięcie - ja żeby się szybciej dostać umawiam się tylko na termin - pozostali specjaliści są równie dobrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_szulc
u dr Szczombrowskiej zawsze jest tak, ze moj 5-letni synek nawet sie nie zdazy zorientowac i juz po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piroxeni
Gosia 778 płacą Ci za autoreklamę, czy narzekasz na brak pacjentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artykuł
Ja polecam Omnident na Ślężnej, potrafili mi zrobić bardzo trudną ułamaną dwójkę, dzisiaj mam po roku bardzo ładną koronę, estetycznie i nic nie widać no i cena była całkiem sensowna jak na Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariua6
Na Twoim miejscu nie szłabym do dentysty na NFZ, odkąd każda moja wizyta wiązała się z większym bólem i doszczętnym zniszczeniem zęba przerzuciłam się na prywatne wizyty i wybrałam http://www.mediconcept.pl/stomatologia-p26.html i nareszcie mój koszmar się skończył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artykuł
No sorry... Ja byłem w Omnidencie właśnie na NFZ swego czasu, robiłem sobie plombę trójki która jest skrzywiona więc jest trudny zgryz i zrobili bardzo dobrze. Nie wiem co to za szeptanka mediconceptu ale ja do NFZ-u nic nie mam, trafisz dobrze to dobrze zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandakerr
Ja robię swoje zęby w DENTAL cover we Wrocławiu na Szybowcowej. Nie jest drogi, klinika jest śliczna i mają naprawdę dobrych specjalistów. Robiłam tam uzupełnianie ubytków i leczenie kanałowe dolnej 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam robioną kanałówkę w Dental Cover. Michał Jesion mi robił. Super lekarz. Klinika faktycznie śliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zdania, że na uzębieniu nie ma co oszczędzać, dlatego z dziećmi jeździmy do kliniki Margo przy Trawowej. Jak coś się dzieje to od razu możemy się umówić na wizytę i nie trzeba czekać miesiącami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ja się leczę w kochamstomatologie.pl ale nie wiem czy mają NFZ, generalnie ceny mają wrocławskie więc nie jest tak strasznie, zadzwoń i spytam. Zdaje się że leczą na fundusz ale mogę się mylić. Jak Ci się uda zarejestrować poproś o doktor Czarnowską, mają tam innych lekarzy ale u nich się nie leczyłam a panią doktor mogę z całego serca polecić, jest naprawdę świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odważyłabym się pójść do dentysty na NFZ, bez przesady... Mam swój sprawdzony gabinet MaxDent przy Hallera gdzie nie muszę się bać czy wrócę do domu z kompletnym uzębieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam świetnego dentystę w Oleśnicy. jeśli bywasz w okolicy to moze warto sprobowac. W http://mikrostoma.pl/ - swietnie sie sprawadzja, bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonaly dentysta jest w Zawierciu http://dentystazawiercie.pl/ . Ja tam uczeszczam z cala rodzina. Wiem, ze to kawalek drogi, ale ja np jestem z Warszawy, a w Zawierciu odwiedzmy rodzine najblizsza. Wtedy od razu umawiamy sie na przeglad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dentyści na NFZ może i są dobrzy, ale materiały i narzędzia z których korzystają już mniej więc wolę dołożyć za wizytę w gabinecie Maxdent i mieć zrobione porządnie porządnym sprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek po pierwszej nieprzyjemnej wizycie u stomatologa za żadne skarby nie chciał dać się zaprowadzić następny raz. Na szczęście jego koleżanka z klasy leczyła zęby u www.apexcentrum.pl. Przekonała Maćka do skorzystania z usług sprawdzonego przez nią stomatologa. Dzięki temu do dziś syn w razie potrzeby leczy zęby w tej poradni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lux Med ma teraz promocje w Warszawie i Krakowie, mają bardzo dobrą cenę a 3 pierwsze wypełnienia ze zniżką a także nielimitowane przeglądy stomatologiczne i konsultację z planem leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lux medzie mam pakiet juz przez jakiś czas i chwalę sobie bardzo bo i opieka dobra i mają nowoczesne metody leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z lux medu, u nich mam pakiet stomatologiczny , miałam zniżki na pierwsze leczenie. Leczą zęby nowoczesnymi metodami. Lekarze są profesjonalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja leczę się w lux medzie ponieważ często tam bywam wiem, że tam mam najlepszą opiekę, sprzęt itp. Na wizytę czekam kilka dni. Warto mieć u nich pakiet stomatologiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Jaworze jest super gabinet, Lityńscy. Ząbki w końcu wyleczone, w miłej atmosferze, w ogóle nie czułam bólu :) Fachowcy. Trzeba trochę dojechać, ale zdecydowanie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×