Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukuję...

Dobry DERMATOLOG - GDAŃSK

Polecane posty

Gość poszukuję...

Witajcie. Szukam godnego polecenia dermatologa w Wolnym Mieście, takiego, który miałby podpisana umowę z NFZ i będzie skuteczny. Macie takiego ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez takiego szukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poszukajmy
razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie albo ostrzegajmy
mam wg mnie normalna grzybice paznikcia, facet slepy chyba, powiedzial,ze pewnie to nic i splawil, byl antypatyczny,a to sie powieksza, boje sie isc do nastepnego. To byly dni walki z grzybica, poszlam wg odloszenia do niego do MW na Polanki. Fatalnie mnie potraktowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrzegajmy
też dobry pomysł! Ja ostatnio byłam na Startowej w przychodni. Kobieta nawet mnie nie obejrzała, z marszu wypisała mi 2 maści, które kompletnie nie pomogły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pytam o przetłumaczenie
przychodnia dermatologiczna nie pamiętam ulicy ale to jest pierwsza z lewej jak na Długą się wchodzi tam są dobrzy fachowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pytam o przetłumaczenie
ul. Tkacka chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja corka byla
na Grunwaldzkiej w spoldzielni, nie pamietam nazwiska lekarki, mocno wiekowa, ale potwornie wymalowana, oho, myslimy - chyba niedowidzi. I faktycznie, u corki tradzik ze hej, a ona : Cera , jak platek rózy! A krostki spirytusem smarowac! Rece opadly. Ja nie wiem, jak ta kobieta moze pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrzegajmy
a maja umowy z NFZ, czy trzeba płacić za każdą wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdańszczanka1
W Gdyni w Batorym jest bardzo dobry, ale niestety nie pamiętam nazwiska :-( Guzikowski, czy jakoś tak... Dziwnie trochę się nazywał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pytam o przetłumaczenie
na Tkakiej byłam z dzieckiem, miałam skierowanie i nic nie płaciłam zawsze można zadzwonić i się zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Pawlik. Chyba pracuje tez jakiejs przychodni, ale nie jestem pewna. Chodzilam do niej prywatnie, ma gabinet na Zaspie. Bardzo dobra lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrzegajmy
Blu, mogłabyś podać namiary na tę doktorkę? Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrzegajmy
Mam już te namiary :) Dla zainteresowanych: Halina Pawlik, Startowa 15B (to w bloku obok, hihi, dzięki blu, nie będę musiała się bujać po mieście, jednak najciemniej pod latarnią ;) ) tel. 556-67-73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość immensity
Chciałabym podbić wątek :) Zna ktoś może dobrego dermatologa w Gdańsku (ale z tych bezpłatnych)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posterydowe zapalenie skóry
również chętnie się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio w Etermedzie przy ul. Żabi Kruk pojawili się nowi dermatolodzy. Mają umowę z Kasą Chorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Etermedu!!! Jakiś dermatolog z Iranu który słabo mówi po polsku. Przepisał mi szampon za 50zł którytylko pogorszył mi łupież! Co z tego, że mówiłam mu, że jestem uczulona, on i tak mi przepisał szampon ztym składnikiem! Jak przyszłam później i powiedziałam,że nie działa i podrażnia to rozłożył ręcę! Omijać to miejsce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam Kogo polecacie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelinkda
Ja obecnie chodzę na wizyty tutaj: http://drmalek.pl/ - obecnie jest to najlepszy dermatolog w Gdańsku. Znajduje się na ulicy Marii Curie Skłodowskiej. I powiem Ci,ze jestem zadowolona. Wcześniej miałam bardzo duzy problem z trądzikiem, totalnie nie mogłam sobie poradzic ponieważ krosty pokrywały cała moją twarz. Okazało sie,że trzeba było zastosować odpowiednie leczenie lekami. Stan mojej skóry się bardzo poprawił i obecnie nie wstydzę się już pokazać przed ludźmi jak mialam wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie przeprowadzaja zabiegi wstrzyiwania botoksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wielu miejscach. To co jednak mnie zszokowało to to,że za takie zabiegi zabierają sie nie tylko lekarze ale również kosmetyczki. Co jak co ale na pewno bym się na taki zabieg do kosmetyczki nie wybrała ponieważ bałabym się, że zniszczy mi buzię.... Ze swojej strony w Gdańsku polecam klinikę na Skłodowskiej http://clinicadermatologica.pl/ Pracują tam lekarze i kosmetolodzy. Konkretny zespól. Wyleczyli mnie praktycznie z pryszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam ogromny problem z trądzikiem. Byłam u 4 innych "specjalistów", wszędzie efekt był taki sam: nawrót choroby a leczenie kosztowne. Trafiałam do kliniki http://epi-gdansk.pl/ . Serdecznie polecam. Już od jakiegoś czasu wszystko jest tak jak powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizzette
Bo trądzik trzeba umieć leczyć. Nie zawsze wystarczy przepisanie antybiotyków, tak naprawdę jest to ostatnia deska ratunku. Ja sobie cenię lekarzy którzy podchodzą do problemu indywidualnie i szukają przyczyn a nie tylko łagodzą objawy. Jak coś to skorzystaj z rankingu dermatologów https://ranking.abczdrowie.pl/s/dermatolog/gda%C5%84sk , tutaj na bieżąco są dodawane opinie, możesz sobie poczytać i wybrać tego najbardziej polecanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

Mogę tylko polecić derm-al w Sopocie, Świetna profesjonalna kadra. Klinika specjalizuję się w chorobach skóry czyli posiadają wenerologa, dermatologa oraz alergologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×