Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiulek

Dobry endokrynolog-ginekolog w Lublinie.

Polecane posty

Może mi ktoś polecic dobrego endokrynologa-ginekologa z Lublina, ktory dobrze leczy trądzik? Prosze tez o podanie przyblizonych cen za wizytę i badania hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest tak
Kasiulku poradzilabym Ci, ale mieszkam w Krakowie. Tu mam dobrego. Z Lublinem jestem troche zwiazana, ale nie moge nic doradzic bo nie znam tam lekarzy. Przyjedz do Kraka, to cos poradzimy:) Uszka do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nigdy nie bylam w Krakowie i bardzo chętnie bym sie tam wybrała na wycieczkę. Poki co musze mieszkac tutaj wiec dojazdy na wizyty odpadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdź na stronę
www.hormony.pl - badania bezpłatne lekarz ma podpisaną umowę z NFZ. Ja co prawda leczę się z innych powodów niż trądzik ale ogólnie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze jedno pytanie :) Bo badania widzę ze są bezpłatne, ale sama wizyta pewnie kosztuje. Jesli tak to ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie kosztuje
tylko nie idź od razu trzeba się najpierw zarejestrować telefonicznie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie kosztuje
tylko musisz być ubezpieczona bo jak nie to pewnie trzeba będzie zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie nie rozumiem po co jest informacja o treści : \"Forma płatności: * gotówka * czeki * karty kredytowe Visa i Mastercard \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie kosztuje
o matko nie wiem, czy nie możesz po prostu zadzwonić i o wszytko zapytać. Ja tam za nic nie płace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie kosztuje
lekarz w porządu - rozsądny i rzeczowy, na wizytę czekasz kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa
otyla u kogo mialas wizyte,napisz kto byl dla ciebie chamski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lublin
wspaniałym lekarzem jest dr.goldiszewicz. wizyta kosztuje 80 pln,ale to jest lekarz marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety jestem skazana na NFZ, szkoda ze tak malo jest prawdziwych lekarzy.. z powolania, za kase to prawie kazdy jest milutki.. ja nie wymagam wiele, chce byc tylko potraktowana z szacunkiem i miec wszystko w miare wyjasnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nieprawda ze jak prywatnie, to od razu milo i fajnie :( Bylam z trądzikeim u dermatologa chyba u dr Krasowskiej w Titanicu, to dała mi wspanialą rade: Diane!! Pierwsza wizyta a ona od razu do mnie Diane i na koniec komentarz- \"chociaz nie sądzę zeby to cos pomoglo\"!!!!!!! Zalamala mnie zupelnie i odebrala nadzieje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie kosztuje
Kasiulek - nie wiem czy dr Radomyski leczy trądzik to jest specjalista ginekolog-endokrynolog. Poszłam do niego bo mam problemy hormonalne w związku z przebytymi operacjami ginekologicznymi. Byłam u lekarki w Top Medicalu - zapłaciłam 80 zł i nawet nie umiała odczytać wyników badań a Radomyski od razu wiedział co i jak i wszystko mi elegancko wytłumaczył. Zadzwoń i zapytaj czy leczy też trądzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziękuje. Z tym trądzikiem to chodzi mi glownie o to, zeby zbadał czy czasem nei jest on na podlozu hormonalnym, bo leczenie dermatologiczne niewiele pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa
hej Otylka! a widzisz dobrze, ze pytam...Ja też szukałam ginekologa po tym jak mnie potraktowała Biernacka...dlatego wszystkim dziewczynom odradzam ją jako lekarza, tak podłej baby jeszcze dawno nie widziałam, powiem tylko,ze doprowadziła mnie glupimi zartami do placzu i jeszcze sie ironicznie pytala cyt: "i co? moze i ja sie rozplacze". Biernacka przyjmuje w przychodni na langiewicza. Polecam natomiast ginekologa w przychodni lux-med na Staszica. Musze to napisać,ponieważ kobieta jest naprawde w porzadku. Nazywa sie Sobstyl.Zawsze wszystko wytlumaczy,symaptyczna i delikatna. Niestety minusem jest to,ze wizyta kosztuje 50 zł. :( a wiadomo,ze student(ka) na kasie nie sypia... Diewczyny jezeli znacie jakichs dobrych ginekologow w lublinie to dajcie znac. dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do tego Radomyskiego sie wybiore w sprawie antykoncepcji... mam nadzieje, ze nie bedzie problemow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biernacka przyjmuje tez na Rogera i dla mnie tez byla niemila, skrytykowala to ze gole miejsca intymne :o I wlasnie tez szukam nowego ginka, bo Biernacka mi nie chciala zmienic pigulek, po ktorych sie zle czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burolka
Hej dziewczyny a słyszałyście coś może o doktorze Woźniaku? Przyjmuje w Sanitasie na ul. Hempla i gdzieś na ul.Jana Sawy. Poleciła mi do kumpelka. Mówi że jest miły , sympatyczny i wszystko dokładnie wyjaśnia. Wizyta kosztuje chyba ok. 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burolka
No i co z tym dr Woźniakiem? Nikt nic o nim nie słyszał? Żadna z Was u niego się nie leczyła? wybieram się do niego w przyszłym tygodniu i wolałabym wiedzieć co o nim sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×