Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mateusz_sarka

dobry i tani optyk w Krakowie

Polecane posty

Gość mateusz_sarka

zna ktoś jakiś fajny salon optyczny w Krakowie? jakiś czas korzystałem z usług Zakładu Optycznego Artur Hoszowski i Syn. Nie wiem czy w ostatnim czasie coś się tam zmieniło, ale zostałem potraktowany w bardzo niemiły sposób... i raczej już tam nie wrócę, chociaż bardzo długo byłem z ich usług zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od lat korzystam z vision expres mam darmowe badanie wzroku, nawet dno oka do tego okulary z promocją np za oprawki szkła antyrefleks - 240 pl podobno Filman jest dobry, też robią badania, ubezpieczenie; masz w galerii krakowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika_G
Ja wole mniejszych optyków niż sieciówki. Wbrew pozorom jest taniej i lepsza obsługa. Wcześniej kupowałam okulary na Szewskiej, a teraz korzystam z optyka przy Westerplatte. Naprawdę polecam, mają tanie szkła i często fajne promocje. Obsługa ma też dużą wiedzę i dobrze doradzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna55555
Nosze okulary od lat i wiem jakie to ważne.Okulary trzeba dobrze dobrac do twarzy liczy sie tez wygoda zle dobrane to koszmar i w dodatku pieniadze wyrzucone do kosza. Skorzystam z usług małego optyka na szpitalnej Optimed jest bardzo duzy wybor oprawek,dobra obsługa Pani poswieciła mi duzo czasu i jest efekt i niedrogo zapłaciłam.Badanie wzroku w cenie okularow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracownia optyczna Jan Sadowski na Szewskiej 12/5 (1.piętro) Ja miałam problem z 1. parą oprawek, co wybrałam, były modne,czarne,grube, ale mam krzywy nos i trzeba było dopasować! Dopasowali, alegancko. Tylko nie mogłam się przyzwyczaić do nich,aż głowa bolała, bo wcześniej miałam cienkie. I co? Nie robili żadnego problemu, byli bardzo uprzejmi, wymienili mi oprawki na cienkie (wszystkie korekty były za darmo, w tym samym dniu!!!), znowu dopasowali do mojego nosa i jest extra!!! Powiedzieli że jeżeli znowu będzie problem, to koniecznie przyjść. Bardzo się cieszę że tam trafiłam. Niskie ceny, badanie gratis, soczewki też mają tanie, bardzo dobre podejście do klienta. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje Oksy kupiłam u Fielmanna przy Pawiej;) Maja dużo taniej niż w tych małych optykach a jakość taka sama;) po prostu to sieć optyków i mają lepsze ceny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem o wiele bardziej opłacają sie na rynku okularów zakupy przez internet. Sa renomowane sklepy z dużym wyborem znanych marek na któych sie nie zawiedziesz. Polecam z wlasnego doswiadczenia galeriawidzenia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraków i taniość? To troche tak, jakbyś zapytał o bezalkoholową wódkę. Ja tam sie wycwaniłem i zamawiam okulary przez internet, najczesciej z galeriawidzenia.com , jest o wieele taniej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taki optyk jak Świat Okularów na ul. Westerplatte. Warto sobie do nich zajrzeć. Na stronie swiatokularow.com można sobie ofertę i ceny podejrzeć. Zamawiałem u nich parę dni temu okulary przeciwsłoneczne z korekcją i jestem zadowolony. Szybkie wykonania, cena z rabatem dla stałego klienta, także wyszło mnie to dość tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd zaczęłam nosić okulary to się w szkła i oprawki zaopatruję na Westerplatte w optyku Świat Okularów (ich serwis – www.swiatokularow.com ). Duży wybór, także jak ktoś chce sobie dobrać odpowiednie, dopasowane oprawki to tutaj powinien bez większych problemów takowe znaleźć. Sporo promocji, w tym bardzo atrakcyjne ceny dla markowych oprawek, które normalnie kosztują dużo drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu szukałem specjalnych soczewek wysokoindeksowych i znalazłem w Oko Design na Krowoderskiej. Wcale nie było tak łatwo w tak dużym mieście jak Kraków do takich soczewek dotrzeć...ale są, okulary już noszę i jest okej. Oferta optyka jest na stronie www.oko-design.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo cierpliwy optyk jest w krakowskim Świecie Okularów. Znam ten salon, bo praktycznie cała moja rodzina w nim wykonywała badania wzroku (bezpłatnie). Mieliśmy kartę rabatową dla rodziny, bo kiedyś tata brał u nich okulary. Później korzystaliśmy ze stałych promocji, więc moim zdaniem dla kogoś z ograniczonym budżetem na okulary salon www.swiatokularow.com bardzo się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakrys
Polecam salon na ul.Wrocławskiej 8 Andrzej Piwowarczyk Optyk Studio ! Miejsce godne polecenia ;) Klient czuje się wyjątkowo dzięki profesjonalnej obsłudze Pana Andrzeja � Oprawki idealnie dobrane, ciągle słyszę komplementy od bliskich, znajomych na temat moich ślicznych okularów;) Bardzo dziękuję i gorąco polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywnie oceniam moją ostatnią wizytę w Oko Design ( www.oko-design.com ). Szybko, profesjonalnie, nie czekałem długo na szkła. Miła obsługa na miejscu, mogłem sobie na temat rodzajów soczewek porozmawiać i trochę mi się sprawa wyjaśniła chociażby w temacie progresywnych o których jest sporo mitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe oprawki znalazłem w Oko Design na Krowoderskiej, mam na myśli dokładnie markę Cheap Monday, nie wiem czy ktoś o niej słyszał? Możliwe że nie bo raczej jest to model dość trudno dostępny. Ogólnie mają na miejscu dużo takich mniej popularnych firm, także jak ktoś lubi się poprzez okulary wyróżniać z tłumu to tutaj znajdzie coś dla siebie moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre oprawki dobrali mi w Oko Design. Chyba pierwsze miejsce w jakim byłem gdzie rzeczywiście miałem poczucie, że obsługa mnie słucha i próbuje pomóc zamiast wciskać na siłę najdroższe oprawki byleby zarobić. Naprawdę sympatyczne miejsce, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o mnie chodzi to noszę szkła do pracy przy komputerze i dobierali mi je w Oko Design. To jest przy ul. Krowoderskiej. Bardzo dobrze prowadzony punkt, nie mam uwag. Na pewno mają dość krótki terminy jeśli chodzi o przygotowanie okularów. Nie czeka się tutaj w jakiś długich kolejkach i to z tego co wiem nawet jeśli ktoś potrzebuj***ardziej specjalistycznego modelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w oko design bo tak wszyscy polecają i w sumie wyszłam zadowolona :) tak że ja też polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie http://optyk-boutique.pl ! Po konsultacjach z lekarzem obrałam ten kierunek, również za namową koleżanki. Za atrakcyjne pieniądze udało mi się kupić śliczne oprawki wraz ze szkłami - podobno dodały mi sporo uroku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salonów optycznych w Krakowie nie brakuje. Jak dotąd korzystałem z dwóch miejscówek : http://salonsuperoptyk.pl/ na ul. Wysłouchów a drugi http://www.optyk-brozek.pl/ na Czarnowiejskiej. Generalnie jestem zadowolony z obu miejsc jednak bardziej ze wskazaniem na Salon Super Optyk bo zostałem obsłużony mega profesjonalnie, a i z oprawek i szkieł jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ulubionym optykiem już od kilku lat w Krakowie jest Oko Design. Zawsze mają jakieś ciekawe oprawki do doradzenia, a ja akurat zwracam na to uwagę i dość regularnie wymieniam oprawy. Sympatyczni ludzie na miejscu, można porozmawiać, można zadać każde pytanie i doczekać się odpowiedzi :) O salonie dużo informacji jest na ich stronie internetowej - www.oko-design.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest na Krowoderskiej taki salon jak Oko Design, może do nich podjedź. Robią każdy typ okularów, od klasycznych jednoogniskowych, przez progresywne a kończąc na barwionych czy sportowych. Bardzo indywidualne podejście, duży wybór oprawek, także mogłam sobie wybrać kształt i design który rzeczywiście mi pasował do rysów twarzy i stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okulary na indywidualne zamówienie robią w Oko Design na Krowoderskiej. Jeśli ktoś musi nosić szkła mniej standardowe czy też potrzebuje specjalnych oprawek to bym ich polecił. Duża dostępność technologii i produktów, można każdy rodzaj okularów u nich zamówić praktycznie. Cała lista soczewek jakie sprzedają jest na www.oko-design.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Kraków
Wybraliśmy to miejsce na podstawie opinii Google Andrzej Piwowarczyk Optyk Studio na ul. Wrocławskiej 8 i się nie zawiedliśmy. Narzeczona chciała dobrać szkła kontaktowe ponieważ wcześniej miała problemy z ich noszeniem. Jest zachwycona - miła, profesjonalna obsługa i bardzo korzystne ceny. Badanie bardzo profesjonalne i dokładne, Pani Doktor jest specjalistą w każdym calu. Widziałem tam bardzo dużo fajnych opraw więc pewnie wrócimy tam by zrobić również okulary. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre zdanie mam o obsłudze w salonie Oko Design - www.oko-design.com . Może ktoś tam też chodzi? Mili ludzie na miejscu, można o wszystko dopytać, nie było problemów żeby umówić się na badanie w wygodnym dla mnie terminie. Przy zakupie okularów cena badania była już wliczona, nie musiałam jeszcze osobno niczego dopłacać, tak jak to często gęsto w innych optykach wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś szuka optyka z dużym wyborem opraw (damskie, męskie, dziecięce) w bardzo przystępnych cenach, możliwością wykonania profesjonalnego badania wzroku i doboru soczewek kontaktowych, to polecam salony Kodano na Karmelickiej 5 i Medweckiego 2. Mają też sklep internetowy: kodano.pl z możliwością zakupu okularów na raty i darmową dostawą oraz zwrotem towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taki optyk jak www.oko-design.com który jak widać powyżej zleca pisanie pozytywnych komentarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym podpowiadała Oko Design. Mają punkt na Krowoderskiej. Dobry optyk, zamawiam u nich okulary już od lat. Ostatnio pierwszy raz brałam szkła barwione, żeby sobie ze słońcem lepiej radzić i sprawdzają się świetnie. Dużo lepszy komfort, oko się tak nie męczy – ekstra. Optyk prowadzi swoją stronę, tam są wszystkie namiary kontaktowe - www.oko-design.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×