Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bolizab

Dobry i tani prywatny dentysta z lodzi?

Polecane posty

Gość bolizab

Hej wszystkim, boli mnie zab bardzo i musze isc do dentysty, poleci mi ktos jakiegos dobrego i taniego prywatnego dentyste z lodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolizab
a zab nadal boli a ja niewiem gdzie isc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka dzielnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżankaaaaa
Tani? Tzn ile jestes w stanie przeznaczyc na leczenie zęba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiczna tortura orencz
o to przy okazji moze jakiegos gina za 50zl? potrzebuje recepty!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżankaaaaa
a jakie tabletki potrzebujesz? :P bo znam ginekologa, u którego kupuje się tabletki a nie płaci za wizytę. Jeśli chcesz receptę, to wówczas 70 zł się płaci. Ja dzisiaj lece do niego po Harmonet - 30 zł płacę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiczna tortura orencz
potrzebuje cilest! a jakis namiar na niego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżankaaaaa
kurde.. nie pamiętam jego nazwiska.. Tuwima 20 - w kamienicy, dzwoni się domofonem. Andrzej Czerwoniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżankaaaaa
przypomniało mi się i dlatego takie masło maślane wyszło z postu powyżej - w google wyszukałam go :D przyjmuje codziennie od 16 do 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiczna tortura orencz
okej, sprawdze w googlach tel i po pracy do niego mykne Dzieki!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżankaaaaa
no nie ma za co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita zielecka
Czy możecie mi coś poradzić? Chodzę prywatnie do dentysty, a w sieci znalazłam taką ofertę - http://www.znizkomania.pl/pokaz_oferte,49862,roczny-program-opieki-stomatologicznej-i-atrakcyjne-znizki-na-pelne-leczenie-stomatologiczne-z-karta.html Czy w tym nie ma żadnej podpuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płatkiśniegu
oj ja wolę dołożyć i mieć pewność, że wszystko będzie dobrze zrobione a nie kusić się taniością i potem klops będzie bo zęby będą boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tanio nie zawsze znaczy dobrze, a poza tym usługi dentystyczne są w cenie. Ja wolę dołożyć i mieć pewność, że będzie dobrze zrobione. A co do dobrego dentysty to mnie odpowiada gabinet na Brzóski - Bamed, dr Kosowska jest bardzo fajna, ale pozostali dentyści też mili i rzeczowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysia963
na widzewie jest fajny nie dużo bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciaaa 3
Sprawdzony gabinet w Łodzi to Mak-Laser na Ossowskiego, kilku moich znajomych również tam chodzi, kiedyś akurat rozmowa była na ten temat, leczą tanio i dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roftl 43
a jak z terminami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potkutka
no ja też zgadzam sie co do Bamedu - jeśli amcie niedaleko to naprawde warto, dobre ceny i przemili lekarze. A żeby sie dowiedzieć o teminy - wskakuj na strone i dzwon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1974
Myślę, że się nie zawiedziesz na gabinecie Pełny Uśmiech z Retkini. Jak już raz pójdziesz, nie będziesz chciał słyszeć o innym dentyście :-) Tutaj masz cennik i namiary: www.stomatolog-retkinia.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam, że jest świetny dentysta na Tuszyńskiej. Mnóstwo usług, a do tego stomatologia estetyczna i dziecięca. Sama mam zamiar wybrać się z Córeczką. Dokładny adres jest podany na stronce, poszperaj sobie, przejrzyj ofertę: www.novadentica.com , znajomi bardzo chwalą. A cennik też nie jest zbyt wygórowany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od lat chodzę do dr Kosowskiej i nie mam zamiaru zmieniać. Jest bardzo dobra w tym co robi, ma świetne podejście do pacjenta. Dobrze się czuję w gabinecie, przestałam bać się wizyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania pawlicka
Całkiem inne miasto, ale człowiek faktycznie sprawdzony, raczej cała klinika - http://dentlux.pl/ Kwestia jeszcze taka do którego specjalisty się zapiszecie, ale generalnie - jakość. Bez opóźnień, zawsze na godzinę i przede wszystkim leczenie na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, a nawet bardzo dobra jest dr Beata Kosowska z Bamedu. Chodzę do niej od jakiegoś czasu i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Jest świetną dentystką i też bardzo miłą kobietą, każda wizyta jest całkiem przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwonik
Proszę - http://idealnyusmiech.pl/ To z Wawy, ale rzeczywiście konkretny specjalista i o ile chodzi o konkretne leczenie to warto nawet dla samej konsultacji. Nie ograniczaj się do miejsca ze względu na odległość - chodzi przecież o zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma taniego i dobrego stomatologa. Niestety jak chcecie miec dobrymi materiałami zrobione zęby na wieki to to kosztuje, ale później już z górki bo zostają tylko regularne przeglądy. Ja moge polecić Otoprotex z Przybyszewskiego w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
święta prawda :) a znaleźć dobrego stomatologa to skarb :) dobrze, że jest internet i można spokojnie dowiedzieć się o opinie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też moge z czystym sumieniem polecić gabinet stomatologiczny Ortoprotex z Górnej :) dobry sprzęt, dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×