Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
agula

Dobry krem lub masc na naczynka??

Polecane posty

Dziewczyny mam problem.Mam takie czerwone naczynak na skrzydelkach nosa,i zauwazylam ze powiekszaja mi sie!!Jaki jest dobry krem na naczynka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivostin krem na naczynka.. Ma kolor zielony(kolor kremu) Jest dobry. W opakowaniu 30ml. cena niecale 30zł. Dostepny w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aicha 27
Tezposzukuje czegośna naczynka , też na nosie, jestem przerażona, chciałąbym żebyy się choć troszkę wchłonęły, zatuszowały.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wit. K polecam koncentrat Farmony na naczynka 1% lub 3%, można go kupić w aptekach i sklepach zielarskich. ma postać żelu, można go nakładać pod inny krem, jest bardzo skuteczny. kremy z wit. K ma również Eris w serii aptecznej do cery naczynkowej. pomocna jest też wit. C - polecam serum w kapsułkach z wit. C Optimals Radiance Energy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aicha 27
dzięki, poszukam tego, ale chciałbym jakąś apteczną maść, jest taka maśc z wit K???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja polecam laser. Tez mialam na nosie. Kosztowalo mnie to 100zl, a pozbylam sie tego na zawsze. Policzcie ile na kremy wydajecie, wyjdzie taniej laser. Polecam szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwe3f
a ten laser to u kosmetyczki czy jakiegos lekarza robilas? Wystarczyl 1 raz? 100zl rowno zaplacilas czy ponad n[p. 120?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy kto ci to wykonuje. Ja robilam to w klinice gdzie zajmuja sie tym lekarze. Jestem zadowolona, a ile na kremy wydawalam wczesniej. Mi wystarczyl jeden zabieg, ale nie zawsze tak jest, czasami trzeba powtorzyc. Igla sie nie oplaca, mialam robione i powrocily. Ponoc igla za plytko wchodzi. To sa moje spostrzezenia. Ja sobie chwale, ale kto tego nie chce to niech stosuje masci. Mi one nie pomagaly, a z tych wymienionych tutaj stosowalam ta z kasztanowca i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwe3f
Bo ja tez uzywam tej aurigi ale ona w cenie to niewiele tansza od lasera;) Krem dobry ale stosuje go nieregularnie takze nie pomaga nalezycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaplacilam rowno 100zl. Naczynko bylo wielkosci 0,5 cm, taka rozgwiazda. Po zabiegu zostaje czarna plamka, ktora do miesiaca czasu wchlania sie sama. Ja robilam to w centrum laserowym we Wroclawiu. Naprawde polecam. Teraz laser nie jest juz tak kosztowny jak kiedys, bo troche klinik zajmujacych sie tym juz powstalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam to w gabinecie kosmetycznym, ale naczynka zamykała mi lekarka, która współpracuje z tym gabinetem :) miałam robione 2 razy i nic :O :O :O ale warto spróbować :) jedym pomaga - innym nie :) najlepiej robić to teraz póki nie ma słońca :) i po laserze nie wolno się opalać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aicha 27
NO właśnie, ale pół biedy jak ktośma jedno czy 2, a ja mam kilka maleńkich na nosie i jescze na skrzydełkach nosa, nie mówiąc jużo tym że na powiekach mam też cieniutką skóre i prześwitują mi naczynka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja usuwalam to jedno. Wiem, ze tam gdzie ja robilam mozna dogadywac sie co do ceny. Lekarka namawiala mnie tez na usuniecie pieprzyka, mam dosyc duzy, z czola. Uzgodnilysmy 150zl. Nie pojechalam bo zaszlam w ciaze i na razie nie moge takich rzeczy wykonywac. Ja myslalam, ze zaplace z 700zl, a tu 150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z tego, że zrobisz laser, jak będą Ci się pojawiały nowe naczynka? kosmetyki są po to, aby temu zapobiegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kremy sa ok, ale tylko do zapobiegania. Jeszcze nigdy nie slyszlam zeby po tych kremach naczynka same sie pozamykaly. Niestety taka prawda. Byl tu taki obszerny topik o naczynkach. Czytalam go kiedys i nie bylo zadnego takiego przypadku. Justa---o tym ze trzeba dbac codziennie o skore, kazda z nas wie. Ja pisalm jak najlepiej usunac istniejace. Zycze powodzenia, moze tobie zejda po kremie za 80zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolajod
Z cerą naczynkową to trudno sobie poradzić. Ja też mam bardzo wrażliwą i alergiczną. Wcześniej używałam Z La Roche Posay na naczynka no i efekt jakiś był. Teraz do nawilżenia skóry i na zaczerwienienia stosuję nanobase, ładnie wygładza cerę i drobne zmarszczki> skóra nie jest taka podrażniona. A ten krem co polecasz, to może rzeczywiscie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eswfrwesdrfewsrewwe
a wiec jak, krem moze zamknac pekniete naczynko czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem kremy mogą być tylko dodatkiem, żeby wzmocnić naczynka i zapobiec ich pękaniu, ale jeśli chodzi o już pęknięte to trzeba się udać do porządnego gabinetu na zabieg laserowy. Ja próbowałam ratować się kremami, ale odkąd poszłam do Bellisana, gdzie doradzili mi zabieg odpowiedni dla mojej skóry wyglądam o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Concerned777
Świetnie działają kremy z serii Pore&Matt Control z Efektimy, m.in właśnie do cery naczynkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katja11
ja lubie z efektimy capillary control - to jest wlasnie serum na popekane naczynka. bardzo wydajne, szybko mozna zauwazyc pierwsze efekty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edista
Nie mam problemów z pękającymi naczynkami na twarzy (może póki co?) ale za to od wczesnej młodości mam problem z pajączkami, a nawet małymi żylakami na nogach. Powiem szczerze, że dla mnie to nie tylko problem natury estetycznej, ale też zdrowotnej, bo moja babcia miała ogromne problemy z żylakami. Ja liczę na to, że dzięki regularnemu stosowaniu kremu Varive http://varive.pl nie będę miała takich problemów jak ona, no ale wiadomo, zawczasu trzeba o to zadbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaś89
Spróbuj zastąpić wszystkie kosmetyki do twarzy całą specjalistyczną serią przeznaczoną dla skóry naczynkowej, a na pewno szybko zobaczysz efekty. Ja akurat mogę polecić kosmetyki do cery naczynkowej z Farmony, tutaj je znajdziesz https://sklep.farmona.pl/perfect-beauty-cera-naczynkowa-71 , jednak pamiętaj, że najważniejsza będzie i tak systematyczność, bo kremy mogą dać rewelacyjne efekty, jednak dopiero kiedy będą używane przez dłuższy czas codziennie rano i wieczorem, na oczyszczoną cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia mogę Ci powiedzieć że kremy na już pęknięte naczynka nic nie dają. Ja byłam na kilku zabiegach zamykania naczynek tutaj http://www.kosmetykawladyslawowo.pl/ i gorąco poelcam, efekt widać od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam cerę naczynkową i od dłuższego czasu używam kremu nano one. Dobry skład (zawiera mikrocząsteczki złota), szybko się wchłania i co najważniejsze koi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pointed
Najlepsze kremy ma Floslek, nic innego nie kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliakowalska
Jeżeli macie jakiekolwiek problemy z naczynkami na twarzy, na nogach lub z przebariweniami albo trądzikiem to warto zastanowić się nad zabiegami wykonanymi za pomocą urządzenia Ellipse. Takie zabiegi wykonują w Vici Clinic w Krakowie i na ich stronie znajdziecie więcej informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×