Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolkaaaaaaa

dobry krem na rozstępy?

Polecane posty

Gość karolkaaaaaaa

Stosowalam pare kremow- nie mnie oceniac czy byly dobre, bo zazwyczaj czesto mi sie "zapomina"a chcialabym sie wreszcie ich pozbyc. Mam rozstepy od okolo 10 lat- pojawily mi sie na piersiach i biodrach jak zaczely g***townie rosnac. Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bio oil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypróbuj bio-oil, olejek, nie za tani, ale całkiem dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Ci Colway Ultranawilżający , jest drogi( w drogeriach ponad 200zł) ale naprawdę skuteczny. Ja go zamawiam z i-style.pl i kosztuje chyba 150 zł jak się nie mylę,ale naprawdę jest wart swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w ziko dermo jednak z konsultantek poleciła świetny krem w dodatku trafiłam na tydzień, w którym był w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam Eris, PHARMACERIS M, redukujący istniejące rozstępy, 75ml, sama stosuje i jestem bardzo zadowolona. Kupuje w drogerii internetowej zyj zdrowo, cena tam jest rozsadna :). Rozstępy szybko bledną i nie wygladaja tak okropnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w kwestii rozstępów pomógł po ciąży balsam efektima pharmacare. Mogę stwierdzić, że zawdzięczam mu teraz ładne ciało. Wrarunkiem działania jest regularność. Wiadomo, że od razu nie zauważymy całkowitej zmiany tylko stopniowo. Na początku ja np. od razu widziałam tylko to że skóra była mega wygładzona i miękka w dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodero
ja niedawno kupowałam w http://dermomedica.pl/ krem na rozstępy i jest naprawdę świetny. Sam sklep znam już od dawna bo również inne kosmetyki tam kupuję, ale jeśli chodzi o rzeczy na rozstępy bardzo fajnie działają i ja już widzę efekty. zerknij sobie koniecznie bo wybór masz ogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aronia14
ja już od jakiegoś czasu stosuję ten krem z Ava Laboratorium http://bitly.pl/iISXl i efekty wiadomo nie są jakieś oszałamiające ale przy regularnym stosowaniu widzę zdecydowaną różnicę, blizny są zdecydowanie bledsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amalaya
Spróbuj STRETCH free Floslek. Na mnie zadziałał doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×