Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość n o cóż ta ka u roda

dobry krem na twarde pięty?

Polecane posty

Gość n o cóż ta ka u roda

doradźcie jakiś krem, mam twardy zrogowaciały naskórek na piętach, co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n o cóż ta ka u roda
a jaka nazwa maści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Stokrotka****
najlepszy krem na pękające, twarde pięty to Neutrogena. Naprawdę lepszego kremu nie miałam. Wystarczy jedna aplikacja aby poczuć różnicę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą maścią to różnie, wystarczy w aptece zapytać, ja np miałam hasceral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą maścią to różnie, wystarczy w aptece zapytać, ja np miałam hasceral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaa myslalam ze tylko ja
ja tez mialam hasceral, regularne wcieranie na noc i tarka w uzyciu a zycie staje sie lepsze hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n o cóż ta ka u roda
dzięki dziewczyny za rady, teraz nie wiem czy zdać się na maść apteczną czy krem typu neutrogena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy ta neutrogena starcza na długo..ta mała tubka przy codziennym stosowaniu starczyła na 3 tygodnie, tylko że mój budzet jest ograniczony, więc 23 zł za taki krem, to dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n o cóż ta ka u roda
czytałam na wizażu ze hasceral jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarka czy pumeks - wszystko jedno - jeżeli się nie dba o nie to sa bakterie. Pumeks wystarczy trzymać po użyciu w suchym miejscu i bakterii nie ma :P poza tym on kosztuje grosze - można go często zmieniać. Dezynfekowac można wrzątkiem albo w mikrofali. Szary pumeks jest o wiele skuteczniejszy niż tarka. W życiu nie używałam kremów do stop a mam piety miękkie jak dziecko :P Najpierw się trzeba pozbyć. Dokładnie zrogowacialego naskórka, bo wcieranie nawet najlepszego kremu w martwa tkankę mija się raczej z celem, prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n o cóż ta ka u roda
czytałam że kąpiel w soli morskiej z dodatkiem oliwki tez jest dobry, badź w szarym mydle peeling kawowy tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik-x90x
Wercia Pe --- > A jest napisane w opisie produktu , ze tylko do profesjonalnego uzytku. Jestes kosmetyczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko płyn , nie zabieg mikrodermabrazji, tym sobie krzywdy nie zrobisz nie progwadząc gabinetu kosmetycznego :) to jest plyn zmiekczający naskórek przy plytce paznokciowej , ale ja go uzywam na cale stopy mocze w nim nózki poprostu ( gorąca wode i troche plynu i 10 minut w misce ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34 słońc
Tu nie chodzi o cenę kremu ( stereotyp :im droższy tym lepszy) a o systematyczność jego wcierania. Jeśli kupisz krem najlepiej tłusty, który dobrze się wchłania to smaruj nim tak często jak się da po uprzednim moczeniu nóg w ciepłej wodzie. Są tez maści dostępne w aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cookie2
Witam, ja z kolei miałam duuuży problem z pękającymi piętami i jak sobie z tym poradziłam?Znalazłam na półce w drogerii krem Dax Cosmetics do pękających pięt(poniżej 8 zł)w którym jest m.in 15% mocznika, gliceryna, oliwa z oliwek.Dla mnie rewelacja!Stosuje go zawsze na noc i w krótkim czasie moje pięty przestały być twarde.Polecam!Ps.Używałam też tych droższych ale to ten jest moim nr 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lloookkkk
polecam cerkoderm 15 % jest świetny tp://www.mojekosmetyki.pl/index.php?products=product&prod_id=2287

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewikkks
Maść Hasceral, tanie, skuteczne, bardzo wydajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj sposób na wieczorną pielegnację stóp - wymoczyć stopy w wodzie z dodatkiem soli morskiej, użyć tareczki, wmasować krem, założyć skarpetki i do spania. spróbuj pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyłączam się. Co jeszcze polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytusanka
A znasz może krem do stóp z masłem shea marki L'Occitane? Ja natrafiłam na niego w sumie przypadkiem (koleżanka przywiozła z Anglii kilka miniaturek) i praktycznie się w nim zakochałam ;) Jest bardzo skuteczny i praktycznie jak żaden inny krem bardzo dobrze nawilża skórę stop - dzięki niemu odpadł problem z suchymi piętami. Zapach również przyjemny - nie tak chemiczny jak ma większość innych kremów do stóp ale delikatny, lawendowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No też o nim slyszalam - ze ponoc taki skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regenerujacy krem do stóp Sorayi. Przeznaczony właśnie dla osób, które mają skłonności do suchych i pękajacych pięt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znacie jakies dobre kremy do stóp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na zrogowaciałą skórę na stopach, nie tylko na piętach pomógł mi krem - opatrunek na pękające i zrogowaciałe pięty od Bielendy z serii comfort. Ma w składzie lanolinę, glicerynę i panthenol, silnie nawilża i regeneruje przesuszone stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na taki stwardniały naskórek najlepiej stosować maści i kremy z apteki. Jeśli mieszkasz w Pułtusku to polecam www.aptekapultusk.pl bardzo dobrze zaopatrzona apteka, często tam robię zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×