Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dobry neurolog w Warszawie kogo polecacie?

Polecane posty

Gość gość

Chodzi mi o dobrego neurologa, który zajmie się poważnie problemem i nie zbagatelizuje sprawy. Nie musi być na NFZ, może być prywatnie. Polecicie mi kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja bardzo bliska osoba przez dluzszy czas miala padaczke i leczyla sie u Dr Ślifirczyka w Warszawie https://warszawaneurolog.pl/ tutaj znajdziesz kontakt do doktora i mozesz przedzwonic i zapytac o wolne terminy. Z tego co pamietam to bardzo go chwalila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania8686
Koleżanka poleciła mi neurologa z http://www.med-expert.pl/ w Warszawie, byłam, i jestem bardzo zadowolona, pierwszy raz lekarz- Anna Pasek była wobec mnie taka pomocna i miła! Widać profesjonalizm ale i samo podejście do człowieka niesamowite! Polecam polecam i jeszcze raz polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam trochę problemów z krążeniem. Nogi i ręce mi strasznie drętwiały wieczorami. Nadciśnienie zdiagnozowałem u dr Nowosadko w Medicenter. Poleciła mi zakup ciśnieniomierza, później leki w dobrych dawkach. Nie mam skutków ubocznych. Drętwienie po wdrożonej terapii ustąpiło po mniej więcej tygodniu. No i zgodnie z zaleceniami zacząłem się ruszać. Robię szybkie spacery minimum pół godziny dziennie i też jest różnica. Warto, dobra rodzinna, jest doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik89292
Jeśli szukasz jakiegoś dobrego specjalisty, do którego nie musisz czekać bardzo długo, to polecam klinikę https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa/ Rejestracja działa 7 dni w tygodniu, więc w każdej chwili możesz się zapisać. Wizyta u neurologa czasami jest bardzo ważna, więc nie można czekać. Do takich specjalistów lepiej chodzić prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Radzyminie w CM Panorama przyjmuje dobry neurolog, dr Jan Bembenek. Ja na wizytę pierwszą czekałam tydzień, leczę u niego z powodzeniem dokuczliwe migreny, wróciłam do pracy i funkcjonuję normalnie dzięki niemu a dwóch innych neurologów już rozkładało ręce że będę musiała się tak męczyć przy atakach. Lekarz z powołania, nie bagatelizuje ŻADNEGO objawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzodkiewwwka
Ja polecam Wam swojego - doktora Janusza Jakubca. Przyjmuje prywatnie w Rex Medica Sport. Jest naprawdę świetnym specjalistą, więc śmiało możecie się udać. Mi bardzo pomógl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażynaaaaq
Zdecydowanie polecam Psychomedic. Tutaj https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa/ jest ich strona. Warto się do nich zarejestrować na wizytę, bo w ten sposób można sobie pomóc w wielu problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he, he, he, bezwstydna nagonka dla Psychomedica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina801
Jak prywatnie to polecam Fimedica :) Mają dobrych specjalistów, również neurologow :) i rzeczywiscie leczą :) nie mam poczucia straconych pieniedzy, bo neurolog szybko i trafnie mnie zdiagnozowal, nie naciagal na dodatkowe i zbedne badania. Jesli chodzi o leczenie to maja tam bardzo indywidualne podejscie do pacjenta, patrza na ciebie holistycznie, nie jest to leczenie na zasadzie kopiuj-wklej jak w co poniektórych placowkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialena44
Dnia 28.08.2018 o 00:20, janinajonik napisał:

Zajrzyj może na stronę https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa/ jeżeli poszukujesz dobrego neurologa w Warszawie. Ja badałam się u Pani Magdaleny Podbrożnej i bardzo szybko zdiagnozowała problem. Cena jest także dość niska takiej usługi 🙂

Fakt, w tej klinice mają bardzo dobrych specjalistów, którzy znają się na rzeczy i na pewno zrobią wszystko, by tylko pomóc pacjentowi. Ja ze swojej strony jeszcze dodam, że można się do nich umówić na wizytę w weekend jak również rejestrować przez Internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwiki

Z mojej strony polecę dr Rafała Rolę, bardzo dobry neurolog. Byłam u niego na wizycie w CM Medicum parę miesięcy temu i mogę powiedzieć, że ze szczególną uwagą i cierpliwością podszedł do mojej kwestii, a sugestie dotyczące dalszego leczenia były wyczerpujące. Dzięki niemu mój stan zdrowia znacząco się poprawił i to w krótkim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kola

długotrwałe leczenie kosztuje ale często jest konieczne. w tym wypadku najlepiej ogarnąć sobie jakiś pakiet medyczny zamiast za każdą wizytę płacić z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłka

popieram, najlepiej w pakiecie i mieć dostęp do różnych specjalistów i badań. Jest najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarska

ja tez mam pakiet medyczny i teraz już sobie nie wyorazam inaczej, duzy dostęp i bez kolejek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka

a jaki masz dokladnie pakiet? przydałaby mi się jakas opcja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albert

no i pytanie w jakich cenach te pakiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda

da się ogarnąć naprawdę korzystną opcję, np medipakiet ma różne w ofercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka

dzięki za polecenie pakietu, zobaczę co mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

@albert różne są ceny ale da się naprawdę niedrogo znaleźć a jak sobie to podsumujesz to i tak o wiele bardziej się opłaca niż płacenie za pojedyncze prywatne wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majunia

potwierdzam, najkorzystniej wychodzi w pakiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neonka

a jakie jeszcze pakiety możecie polecić? zalezy mi na jakiejś opcji dla siebie i dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milia

@neonka medipakiet prezentuje się bardzo rozsądnie, poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biana

też mogę polecic medipakiet, już od jakiegoś czasu tylko tak się leczymy z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

@biana a jaką macie tam dokładniej opcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majak

dr Staszewski w prosenie na Płockiej polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biana

@Daria mamy rozszerzony plus ale są różne możliwosci. Zdecydowanie zaoszczędziliśmy na wizytach i badaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

@biana bardzo dziękuję, pewnie wezmę rozszerzony i dla dziecka właśnie z medipakiet.pl, mam nadzieję, że to wyjdzie na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×