Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monikak

Dobry ortodonta z Trójmiasta??

Polecane posty

Gość Monikak

Witam!. Poszukuję dobrego ortodonty z okolic Trójmiasta czy ktoś może mi dać namiary na kogoś sprawdzonego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oso
Dr Kinga Mazuchowska z przychodni w Gdańsku ul. Burzyńskiego, tel. (58) 346 73 95. Efekty przeszły moje oczekiwania, w końcu mogę się szeroko uśmiechać:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 25 lat i sitwierdziłam ,ze mam krzywe zeby. uwazacie, w tym wieku warto się jeszcze za to brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no raczej !!! a meza juz znalazłas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na takie rzeczy nigdy nie jest zapozno. Ja tez założyłam aparat stały jak miałam ponad 25 lat. Ja akurat chodziłam do gabinetu ortodontycznego pani Kaiser w Gdyni. Była bardzo delikatna i ceny aparatów u niej nie były aż tak wygórowane jak u innych. Możesz sama zerknąć http://kaiserziorkiewiczbeata.pl/ortodoncja/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Stenka Clinic (w Warszawie). Moja siostra miała tam ortodontę 2 lata temu i była bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegor
Z Trójmiasta trochę daleko, ale mogę Ci polecić doktor Iwonę Gnach-Olejniczak, do której sam uczęszczam. Doskonale wie co robi i umie dobrze wszystko wyjaśnić. :) Może warto by spróbować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Stenka Clinic to jest ta klinika w Wilanowie? Słyszałam, że mają tam dobrych ortodontów i protetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Stenka Clinic to Wilanów. Ale warto sie tam wybrać, bo dobrych specjalistów mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak! I w Stenka Clinic znieczulają gazem. Dla mnie to jedyne rozwiązanie bo panicznie boję się zastrzyków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy do jakiego miasta będzie Ci najbliżej. Ja mieszkam w Gdyni i tylko w obrębie tego miasta szukam bo nie za bardzo mam czas, aby jeździć gdzieś dalej. Leczę swój krzywy zgryz u ortodontki - http://kaiserziorkiewiczbeata.pl/kontakt-2/ i jak na razie z dobrym rezultatem. Swietny kontakt z pacjentem i cenowo też ok, więc zobacz sobie, może akurat Ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dobry ortodonta z Trójmiasta to tylko - http://kaiserziorkiewiczbeata.pl/ortodoncja/ mieści się w Gdyni więc całkiem niedaleko a poziom jest naprawdę wysoki. Zakładałam tam całkiem niedawno aparat ortodontyczny stały i jestem bardzo zadowolona z usługi jak i tego jak zostałam tam przyjemnie potraktowana. Zobacz czy taka propozycja Ci odpowiada i skontaktuj się z lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Gdyni, jeśli Ci to odpowiada, jest świetny gabinet ortodontyczny, w którym leczy Pani doktor - http://kaiserziorkiewiczbeata.pl/kontakt-2/ dla mnie świetne miejsce. Nowoczesne i przede wszystkim skuteczne. W 1,5 roku udało mi się doprowadzić cały zgryz do porządku i teraz mogę cieszyć się ładnym uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalwinaRaddosz
W takim razie chyba zgłosze się do http://kaiserziorkiewiczbeata.pl/ortodoncja/ patrząc na ceny u niej i u innych ortodontów wydaje się być naprawdę konkurencyjna. Poza tym słyszałam od swoich znajomych kilka pochlebnych opinii a musze w końcu coś zrobić ze swoimi zębami, bo wyglądają naprawdę okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durej212
Jasne - sprawdź tutaj: +48 58 52 66 004 | +48 501 143 042. To jest klinika doktora Nawrockiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia299
Nie wiem jak w Gdańsku, ale w Gdyni bardzo popularna jest doktor Karina która przyjmuje w gabinecie ideal dent w centrum Gdyni. Sama miałam aparat, który zakładała mi ta doktor i teraz mam pięknie proste ząbki. Poleciła mi ją koleżanka, która również była u niej z polecenia. Chyba tam nadal przyjmuje, warto zdzwonić i się dowiedzieć. Pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomalka12
potwierdzam - nawrocki jest świetny :) dzięki niemu znowu mam ładny uśmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Echh... Z wyborem ortodonty widzę że nie tylko ja miałam problem. Też się długo nie mogłam zdecydować, leczenie orto jednak pochłania sporo kasy, dlatego chciałam kogoś sprawdzonego. No i możliwości leczenia jest teraz wiele, różne typy aparatów itp. - czułam się trochę w tym zagubiona, tym bardziej że moją wadę leczy się trudno (progenia). Dodatkowo bardzo się obawiałam bólu po założeniu aparatu, koleżanka opowiadała, że nie mogła jeść itp. przez kilka dni. Finalnie po kilku tygodniach poszukiwań zdecydowałam się na klinikę Rock Your Smile na Pradze Pd., ulica Ostrobramska. Było tam nieco drożej lub na tym samym poziomie cenowym niż u konkurencji, którą odwiedziłam, ale przekonała mnie pani Agnieszka - obecnie moja ortodontka. Wszystko mi wyjaśniła, w przystępny sposób, no i podejście naprawdę bardzo miłe :)) Od razu znalazłyśmy wspólny język. Leczenie idzie w dobrym kierunku i myślę, że niedługo zobaczę pierwsze efekty :)) A założenie aparatu, cóż, faktycznie trochę na początku ciężko się przyzwyczaić, ale tragedii nie ma, do przeżycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka11231
Mogę polecić gabinet Strażnicy Uśmiechu. Właścicielką jest lekarz stomatolog ze światowym doświadczeniem. Specjalizują się w metodzie Invisalign, to najnowocześniejsza metoda prostowania zębów, bez konieczności zakładania stałego aparatu ortodontycznego.Poczytajcie sobie o tej metodzie na http://straznicyusmiechu.pl/invisalign/ . Moim zdaniem warto decydować się takie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bbbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój wybór padł na gabinet ortodontyczny http://kaiserziorkiewiczbeata.pl . Ogromnie zależało mi na skorzystaniu z zabiegu prostowania zębów. To właśnie tam został on przeprowadzony niezwykle fachowo i skutecznie. Zęby prezentują się bardzo atrakcyjnie, a ja wyzbyłam się kompleksów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o trójmiasto to ja chodzę do ortodonty do www.ortodent-banino.pl koło Rębiechowa. Jestem zadowolona z efektów leczenia a co najważniejsze w ortodent-banino mają bardzo przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ceza

ja prostowałam zęby w Platinum Dent na Placu Górnośląskim 🙂 bardzo dobra klinika stomatologiczna. Dobre podejście do pacjenta-klienta, ceny w miarę ok. No ale masz tam zagwarantowaną fachową opiekę specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×