Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Te zmarszczki przerażają mnie

Dobry przeciwzmarszczkowy KREM POD OCZY dla 30-latki. Poradźcie proszę.

Polecane posty

Gość Te zmarszczki przerażają mnie

Mam 29 lat i pod moimi oczami zaczyna być mała tragedia :O Bardzo nagle zaczęły się pojawiać naprawdę brzydkie zmarszczki (prawie z dnia na dzień, choć wiem, że to dziwnie brzmi). Widzę, że już nie wystarczą jakieś tanie żele ze świetlikiem, potrzebuję czegoś dobrego pod oczy dla mojego wieku. Proszę, doradźcie. Jestem skłonna wydać nawet sporo. Problemem zaczęła też być baaardzo przesuszona skóra pod oczami, wprost nie moge jej nawilżyć :( Nie wiem, co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAsia_Ona
Z Oriflame Skindividual jest delikatny i skuteczny pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te zmarszczki przerażają mnie
Dzięki 🌻 Może jeszcze jakieś propozycje? Może z górnej półki (choć w żadne cuda nie wierzę), bo tu chyba naprawdę potrzeba czegoś porządnego :( Mam cienie pod oczami i lata używania korektorów i codziennego tarcia przy zmywaniu chyba się kłaniają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górę proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z rana
Polecam z czystym sumieniem Shiseido Benefiance.Sama uzywam i jest rewelacyjny.Mam 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam krem AA krem nawilżająco-przeciwzmarszczkowy do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii, jest bezzapachowy i nie podrażnia, kosztuje ok. 18 zł. Ja mam 26 lat, krem przeznaczony jest od lat 30, ale wybrałam go ze względu na to, że świetnie nawilża, a mojej skórze brakowało właśnie nawilżenia, przez co zaczęły uwidaczniać się zmarszczki, żaden inny krem nie dawał rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bb...
gruszkowa--> chodzi o krem aa oceanic ultra nawilzanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bb...
kawa z rana--> ale ten twoj krem kosztuje prawie 200 zl:O awykonalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te zmarszczki przerażają mnie
Wielkie dzięki. Sięgnę może najpierw po AA ze względu na niższą cenę (ma dobre recenzje), a jak nie będzie efektu, to się skuszę na Shiseido. Jakby ktoś miał jeszcze propozycję, to bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te zmarszczki przerażają mnie
Naprawdę krem polecany przez kawę z rana kosztuje 200zł? Na "damskiej torebce" podano zdaje się cenę 100zł. No to już rzeczywiście mnie zaboli po kieszeni, ale muszę coś zrobić z tymi zmarchami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górę proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się rozpędziłam i źle napisałam. Miałam na myśli Clinique oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te zmarszczki przerażają mnie
Podbijam temat, żeby podziękować dziewczynie, która poradziła mi krem AA. Naprawdę dobry, za przystępną cenę. Nie wiem, jak ma się do produktów z wyższej półki, np. polecanego tu Shiseido, bo nie próbowałam, ale ja jestem bardzo zadowolona. Używam od jakiegoś czasu i te zmary okropne naprawdę się zmniejszyły. Widać konkretny, realny efekt, a kremik jest bardzo przyjemny w użytku, ładnie nawilża. Tak więc gdyby ktoś był zainteresowany - polecam. Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś pomysły (mogą być droższe), to nadal jestem ciekawa, bo ze zmarszczkami to mnie zawzięta walka najprawdopodobniej dopiero czeka (nie robię się młodsza, a skłonności mam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierz witaminy :) A+E lub i selen, one zapobiegaja sie starzeniu skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonia29
Mam 30 lat i niewielkie zmarszczki mimiczne. Dopiero od paru miesięcy zaczęłam używać kremu pod oczy najpierw z soraji kolagen,elastyna potem z ziaji z retinolem i solanką sopocką. Z tego ostatniego jestem bardzo zadowolona.Polecam z tej serii też krem do twarzy i płyn micelarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmarszczki to poważna sprawa moża sobie z nimi poradzić zapraszam na stronke i blog www.badzzdrowy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am..
a zna ktos krem w tych samych celach tylko hypoalergiczny barzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od srodka ciala
hej! kremy tez ale dieta bardzo wazna!! duszone warzywa z dobrym olejem tloczonym na zimno, lyzka oleju z siemienia lnianego dziennie, sezam, slonecznik migdaly, wzmocnienie nerek wyrzucic fastfood, cukier rafinowany, napoje, kawe,alkohol, nikotyne trening na powietrzu codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piii
kosmetyki vichy sa mega przereklamowane(stad ta cena, wydaja wiecej na reklame niz na badania) i uczulaja bardzo wiele osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boliuszka
Mnie też zmarszczki przerażają. Dlatego sięgnęłam po dobry przEciwzmarszczkowy kRem poD oczY - Revitol Eye Cream. Kupiłam go, gdy znalazłam taką stronkę http://KrempODoczY.com.pl/jak-stosowac-przeciwzmarszczkowy-krem-pod-oczy.html i dlatego, że inne preparaty (których wcześniej używałam) nie sprawdzały się. A ten wymieniony zdecydowanie polepszył stan skóry wokół moich oczu. Nie tylko zlikwidował cienie, ale i lekko wygładził zmarszczki. Na dodatek nie mam żadnych podrażnień, czy uczuleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam ostatnio Shiseido Benefiance Wrinkleresist24 pod oczy i jest moim nr 1. Polecam ! Do tej pory uwielbiałam z dr. Brandta Glow Retinol eye bo pięknie rozświetlał skóre i nawilżał. Mam w zapasie jeszcze nie otwarte opakowanie wiec chętnie odsprzedam tanio, bo póki co Shiseido nie zmienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłam sobie olejek arganowy i też jestem zadowolona:) Używam też do włosów, Dosłownie 2-3 kropelki na dłoń rozcieram i na wyprostowane włosy. Włosy są super miękkie i gładkie i nie muszę na nie już więcej nic nakładać do stylizacji. Polecam. Ps mała buteleczka na allegro ok 6 zł, kupiłam na prubę i naprawdę wystarcza na długo 2-3 miesiące a pod sam oczy to i na pół roku. zauważcie, że teraz w kremach i szamponach jest właśnie olejek arganowy. A stosowała któraś z was kwas hialuronowy lub koenzym Q10 w kapsułkach? Widziałam też na allegro i nie drogie są, ale jeszcze nie wypróbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz dobry krem dopasowany do Twojej skory to idz do jakiegos salonu kosmetycznego i poproś o próbki różnych firm. Ja tak ostatnio zrobiłam. Dostałam aż 5 kremów, 3 w saszetkach a 2 nawet w takich mini tubeczkach. Oczywiście nic nie płaciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do próbek, to ciężko stwierdzić czy krem działa po dwukrotnym użyciu :( Można tylko stwierdzić jak się wchłania , ja mam skórę bardzo wrażliwą i niekiedy dopiero po paru dniach mam objawy typu swędzenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×