Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aqua1

Dobry Psychiatra lub psychoterapeuta w Zielonej Górze lub okolicy !

Polecane posty

Poszukuję dobrego psychiatry i dobrego psychoterapeuty, który jest dobry w leczeniu nerwic. Poradźcie kogoś, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam pilnieee
ja tez szukam!!nie zna nikt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwica lękowa
też szukam i nie moge znaleźc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychiatraaaaaaaaa
psychiatra -Adam Gwizda. polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka juz jestem...
Adam Gwizda. Uważam, że ten psychiatra jest naprawdę dobry w swoim fachu. Pacjentom poświęca wiele czasu. Stara się tłumaczyć mechanizmy pewnych zachowań. Działa psychoterapeutycznie. Nigdy nie wychodzę z gabinetu wcześniej niż po pół godzinie. Polecam: rzeczowy, opanowany, nie wykazuje znudzenia problemami pacjentów, uważnie słucha.Kiedyś chodziłam do innego psychiatry. Ale jak zapłaciłam stówkę i wyszłam po 8 minutach, to mi się odechciało. Dlatego cieszę się, że trafiłam na dra Gwizdę. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychologów w Z.G. jest wielu. Najbardziej znany jest Ośrodek na Niecałej. Prowadzą terapię Gestalt i Poznawczo-Behawioralna. Musicie sprawdzać, czy psychoterapeuta ma certyfikaty, bo samo ukończenie psychologii nic nie daje. Dość znaną terapeutką jest Gracjana Pawlak. Znam osoby, które uczęszczały na sesje. Bardzo sympatyczna osoba.Ceny bardzo wysokie - zaczynają się chyba od 250 zł. Prowadzi dodatkowo coaching. Niecała to takie pierwsze miejsce, jaki bym polecała. Jeśli chodzi o problemy nastolatków, to polecaną osobą jest Monika Górska. Jest właściwie pedagogiem z wykształcenia, ale z tego, co widziałam na stronie stale się dokształca. Zapisywać się trzeba na 2 -3 miesiące z góry. Co do modnej terapii poznawczo-behawioralnej, to pewnie będziecie iść książką "Umysł ponad nastrojem". Dla mnie osobiście jest ona bardzo słaba. Mam podręcznik i książkę ćwiczeń. Taka sucha teoria. Na kursach w ostatnich latach przeważa Umysł ponad nastrojem i Mindfulness. Mindfulness jest na 8 sesji, poznawczo-behawioralna na około 20 sesji. Warto zacząć od Ośrodka na Niecałej lub Pani Górskiej. Te miejsca działają już od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniżej linki do sprawdzania certyfikatów. Na znanym lekarzu są specjaliści bez certyfikatów i tylko po psychologii słabo. Ja tam namawiam do kształcenia się. licencjonowani terapeuci Polskiego Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej: http://www.pttpb.pl/licencjonowani-terapeuci?start=101 licencjonowani terapeuci Gestalt http://gestaltpolska.org.pl/pl/lista-certyfikowanych-psychoterapeutow-gestalt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrych psychiatrów jak na lekarstwo.. Znanym psychiatrą w Zielonej Górze jest dr Woźniak, przyjmuje prywatnie zdaje sie ze w Aldemed. Jak to jest bezsennosc czy stan nerwowy, to mozna zaczac od neurologa. leki to podstawa, ziola moga byc, psycholog na dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam u psychologa i potwierdzam albo słyszy się od razu o mindfulness i kabat zinn lub penmam albo jakoś tam lub praca w nurcie poznawczo behawioralnym i ta książka umysł ponad nastrojem,potem jest dzienniczek snu i reakcja na zgrzyt zamka, czyli to samo. to w ramach szerzenia treści co by nie miec zaleglosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam takiej pomocy !!! faszerują cie tylko tabletkami i nic więcej ,a tabletki otępiają albo mojemu koledze zryły mózg do takiego stopnia ,że on nawet prostych rzeczy nie ogarnia .życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moja koleżanka nazamawiała kolejne pozycje z Aros dyskont książkowy po nieudanej terapii tańcem i ruchem, mówi, że idzie w psychodyanmiczną chyba, poszukiwała też lunapret i nie znalazła, za to validol był ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłam rozeznanie i poza ośrodkiem Niecała nie widzę tu żadnego miejsca godnego zaufania, są też psycholożki, które prowadzą terapię poznawczo-behawioralną, a nie mają ukończonego certyfikatu, zaczyna się szerzyć takie oszustwo, członkiem towarzystwa to można zostać za 90 zł rocznie, są też osoby w procesie certyfikacji, radzę wam sprawdzać i nie ufać stronom internetowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w większości miejsc radzą ci zakupić książkę Umysł ponad nastrojem, czasami dostajesz niebieską książeczkę ABC Twoich emocji i tak to wygląda, behawioralna poznawczo, podopisywali sobie psychoterapeuta behawioralno-poznawczy, a ukonczyli tylko psychologie, nie kumam tego zachwytu, kazdy ma to samo, paragonu nie uraczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kogo polecilibyście aby udać się na terapię małżeńską? Ciężko znaleźć kogoś kto się w tym specjalizuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź zobaczy czy bedzie umysł ponad nastrojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krystyna Zelek- najlepsza terapeutka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od czego ta Zelek najlepsza od wyciągania kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem od czego psycholog Zelek jest najlepsza, za to Ośrodek Niecała rozpoczął ulotkarstwo, nabory do grup sierpniowych i wrześniowych na terapię, no i tak to wygląda w tym mieście, poza tym kilku psychologów, którzy wnoszeniem ulotek próbują się przebić, doszły mnie słuchy że kończy się kasa z behawioralno-poznawczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomogła mgr Olszewska przez internet www.onlinepsycholog.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo się nie chce ludziom dojeżdżać, to może psychoterapia skype. z 40-50 zł, więcej bym raczej nie wydał, ciekawe czy przesyłają skany książek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie biorą ze 100 zł. Moda minie. Tak jak nauczanie przez skype. Moi znajomi przeszli juz i zawsze prawie jest to samo. Sa tu dwie nowe osoby. Psycholog Antkowiak Respondek. Przyjmuje tylko do 12 w zwykle dni. To nie wiem jak ma dorosła osoba korzystać? Mi poranne godziny nie pasują. Większość osób jest wtedy w pracy. Idzie ta książka Umysł ponad nastrojem. Jest tez Olga Bartosik. Nie wiem czy nos ma certyfikat. Chyba sie szkoli. Przyjmuje popołudniami. Tam jest joga lub klub fitness . Głośno jest i takie sobie miejsce na terapie. To na tyle z nowych gabinetów. Nie wiem czy warto.. Niecała ulotkuje. A tam jest drogo. Po knajpach sie roznoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulotki ośrodka Niecała w knajpach lunchowych i wegetariańskich... norma w tym mieście, zobaczysz, to wywal do kosza, masz sklepik lub salonik fryzjerski i chcesz zostawić, to ci wywalą. Gabinet psycholog Antkowiak to mały pokoik, w tym samym budynku są biura, wszystko słychać co pacjent - klient mówi. Poczekalni brak. Biura są czynne, pracownicy się kręcą. Zero prywatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przeciez wiadomo, ze sa te same zrodla od lat i kilka odswiezonych tresci, czego wy chcecie od tych psychologow, stawki sa za wysokie, pamietajcie, ze praktyka prywatna to pewnie kolo 2 tysiecy kosztow stalych razem z małym biurem (czyt. kanciapa) i stad ponizej 80-100 zl to sie w ogole nie oplaca prowadzic praktyki prywatnej, moze osrodki odosobnienia lub wyjazdy odosobnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przeciez wiadomo, ze sa te same zrodla od lat i kilka odswiezonych tresci, czego wy chcecie od tych psychologow, stawki sa za wysokie, pamietajcie, ze praktyka prywatna to pewnie kolo 2 tysiecy kosztow stalych razem z małym biurem (czyt. kanciapa) i stad ponizej 80-100 zl to sie w ogole nie oplaca prowadzic praktyki prywatnej, moze osrodki odosobnienia lub wyjazdy odosobnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi to sie Bartosik.kojarzy z akcja wapna od Uniphar. Juz z szarfa nie chodzi ale czerwone pazury jeszcze ma. Pozdro swity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×