Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobry Psycholog Psychoterapeuta Sosnowiec HELP

Polecane posty

Gość gość

Psycholog , Psychoterapeuta HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli nie znajdziesz specjalisty to jedź gdzie sie da, najlepiej tu www.gabinet-psychologiczny.waw.pl wiem, że może troche drogi masz, ale czasami lepiej zgłosić się do specjalisty i się wyleczyć niż potem żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Sosonowcu to nie wiem, ale w Poznaniu pani Senderowska. Bardzo fajna babka, profesjonalne podejście. Warto popytać o http://psycholog-ms.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci mogą polecić świetnego psychoterapeutę z Katowic, który pomógł koleżance w walce z nałogiem alkoholowym. Chodzi mi o psycholog Agnieszkę Pietrzyk. Więcej na temat jej pracy znajdziesz na stronie: http://psychoterapia-pietrzyk.pl/psychoterapeuta. W przypadku koleżanki terapia była naprawdę skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Monika Kasza psycholog z Sosnowca. To bardzo kompetentna i empatyczna osoba, szczerze ją polecam. Zakres pomocy i psychoterapii znajdziesz na stronie >> http://www.niejestessam.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też szukałam dobrego psychologa i psychoterapeutę. Byłam u trzech, lecz tylko kasę zdzierali. Nie polecam Pani Majcherzak z Katowic. Trafiłam przez koleżankę do Pani Wioletty Maciejewskiej - Kisiel, przyjmuje w Sosnowcu. Bardzo pomocna, miła, nie wyśmiewa. Poukładałam dzięki niej swoje relacje oraz potrafię rozmawiać z mężem i dziećmi, a byłam bliska rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia30as
Ja też polecam Panią Maciejewską - Kisiel, bardzo rzeczowa i znająca się na fachu. Można ją znaleźć w internecie. Polecam szczególnie osobom, które mają depresje po stracie kogoś najblizszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20.01.2017 z godz. 13:33 - Pani Wioletta MAciejewska-Kisiel udostępnia informacje że ukończyła Wydział Pedagogiki i Psychologii ale nie pisze nic o kierunku i o jakiej specjalizacji. Do osoby która nie ujawnia informacji odnośnie specjalizacji studiów ja bym nie poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UŚ dostępne są kierunki : / Studia stacjonarne: - Pedagogika - studia pierwszego, drugiego stopnia. - Pedagogika Specjalna Studia pierwszego stopnia - Psychologia - studia jednolite magisterskie Psychologia Zarządzania Zasobami Ludzkimi - Studia pierwszego stopnia. I te same kierunki - studia niestacjonarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gosia30as 2017.01.20 - Ale ta pani nic nie pisze kim jest, czy jest pedagogiem, czy psychologiem. Od tego trzeba zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SELF Gabinet Psychoterapii
www.terapiaself.pl Sosnowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.01.20 - Pani Wioletta Maciejewska-Kisiel na stronie nie wymienia kim jest. Czy jest pedagogiem, czy psychologiem, czy socjologiem.? Ja bym do w/w pani nie poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Wioletta Maciejewska-Kisiel nie udostępnia informacji kim jest czy jest pedagogiem, czy psychologiem, czy socjologiem. Ja bym nie poszedł do takiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńkka80
Ja byłam u Pani Maciejewskiej - Kisiel w Sosnowcu. Obecnie kontynuuje u niej psychoterapię, a co najważniejsze widzę efekty. Bardzo mądra i rzeczowa kobieta. Z całym sercem polecić mogę tego psychoterapeutę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.05.12 - Kim jest pani Wioletta Maciejewska-Kisiel? Pisze że jest psychoterapeutą ale zawód psychoterapeuty jest nieuregulowany więc nie można się "zwać " samym tylko psychoterapeutą, musi być coś wcześniej. W/w pani tych informacji nie udziela na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, ja również polecam psychologa online www.onlinepsycholog.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi osobiście dużo daje współpraca z psychologiem internetowo. Jest taka poradnia online na stronie www.e-poradnia.com . Mają tutaj specjalistów od różnych dziedzin. Kontakt jest dowolny, może to być chat, może być telefon, albo Skype, jak komu wygodnie. Ja zaczęłam od rozmowy tekstowej, potem był telefon i teraz już sesje prowadzimy przez video rozmowę. Mam dużo kwestii z dzieciństwa do przepracowania, nie wdając się w szczegóły i psycholog mi tutaj bardzo pomaga, ukierunkowuje mnie na konkretne tropy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja znam dobrego psychologa w Sosnowcu, zna się na rzeczy i wie jak podejść do pacjenta. tu masz namiary: www.psychologpraktyka.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×