Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobry salon kosmetyczny Katowice

Polecane posty

Gość gość

Witam mam zamiar wybrać się do dobrego salonu kosmetycznego na makijaż ślubny, zrobienie sobie paznokci hybrydowych oraz zabiegi na twarz. Jaki salon polecacie i czy jest miła obsługa czysto i jakie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym gabinecie polecam zabieg laserem frakcyjnym CO2. Mają bardzo dobry sprzęt (z 2014 roku), rekowalenscencja trwa około tygodnia, ale akurat po tym laserze wystarczą tylko 3 dni :) W cenie lasera frakcyjnego na twarz jest też zabieg na powieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie dobrym wyborem jest Papaya www.studiopapaya.pl. Mają niskie ceny i bardzo miłą obsługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z okolic, bo Gliwice salon kosmetyczny mam sprawdzony tutaj - http://www.strefa-piekna.pl/ - na stronkę można zajrzeć, bo wiele fajnych zabiegów mają, peeling kawitacyjny, masaże, makijaż permanentny i sporo innych. Nawet fish spa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj na www.estibook.pl. Mnie się udało znaleźć całkiem fajny salon kosmetyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potafią człowiekowi naprawdę pomóc w Beauty Skin. Ja trafiłam do kliniki z licznymi przebarwieniami i to było już kolejne miejsce do którego dostawałam namiar od znajomych , rodziny, przyjaciół i tak dalej. Ale tutaj w końcu efekt jest zadowalający, w końcu dobrano mi leczenie skrojone na miarę, dopasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×