Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sbinki

dobry środek na poprawę koncentracji i pamięci

Polecane posty

może ktoś z Was mógłby mi polecić jakiś skuteczny środek na poprawę pamięci i koncentracji? może jakieś naturalne metody? kiedyś ktoś mi mówił, że orzechy są dobre na pamięć. może ktoś coś słyszał? proszę o konsultacje! dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mMasumi
orzechy na pewno, poza tym polecam przed nauka wypic szklanke wody, komórki nerwowe lepiej przewodza impulsy. Dobry jest magnez z witamina B, lecytyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mMasumi
Aby były efekty magnez i lecytynę trzeba brac minimum 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jffj
Zioła Ginko są dobre na poprawę koncentracji! Są dostępne w postaci herbatki lub w kapsułkach! Tabletki typu komplet witamin też je zawierają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale uwaga
wszystkie te produkty potzrebuja kilku miesięcy aby zaczac dobrze działac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W swoim czasie się łudziłam, że jakiś taki środek istnieje, ale jednak przekonałam sie, że najskuteczniejsza jest po prostu silna wola, odpowiednia motywacja, stałe ćwczenia pamięci, zróznicowana dieta, zdrowy sen i ruch na świezym powietrzu. Tylko jeszcze nie doszłam do tego, jak to wszystko zgrać :o ;) A poważnie - magnez, witaminy z grupy B, a w czasie przerwy w nauce coś słodkiego (polecam sezamki), mózg potrzebuje duzo glukozy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam na przykład
lecytynę sojową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sezamki, magnez, silna wola i przewietrzone pomieszczenia. Do tego spacery, regularne posiłki i Ruch, ruch ruch.Ale jak tu sie ruszać, jak egzamin za pasem:)Trzymam kciuki, cokoliwek ma to być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agent007
JA OSOBIŚCIE POLECAM HUPERCYNE A, SAM BRAŁEM I MUSZE PRZYZNAĆ, ŻE NAPRAWDE DZIAŁA, MYŚLE, ŻĘ SUPLEMENTY TYPU LECYTYNA I GINKO SĄ PRZEREKLAMOWANE ;) Xd NIESTETY JEST ONA TRUDNA DO ZDOBYCIA CZASEM POJAWIA SIĘ NA ALLEGRO NR GG GOŚCIA OD KTÓREGO ZAKUPIŁEM TO 999 56 25, MYŚLE ŻE POMOGŁEM DZIĘKI I POZDRO Xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona niezadooowolona
lecytyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandzia2
przeczytajcie książkę z www.zaburzeniasnu.info ! jaka ja głupia jestem, ze nie zaczęłam tak żyć 3 lata temu ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateuszMik
Osobiście polecam http://formentorplus.pl/ - brałem, widziałem, że to działa więc zachęcam wszystkim z czystą odpowiedzialnością. Ja to pracuję po 15 godzin dziennie i formentor stawia mnie na nogi. Idealne połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pamięć najlepsze są środki z naturalnymi składnikami: zeń-szeń, ginko biloba, zielona herbata. Trzba też pić dużo wody i dawać odpocząć umysłowi od komputera. Wbre pozorom długa praca przy kompoterze i przeklikiwanie sie między kartami obniża naszą koncentrację. Trzeba na to uważać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginko i większośc tych rzeczywiście dziła po dłuuugim czasie. No ale warto próbować. Pamiętaj też o dobrym magnezie (cytrynian, mleczan). Mi w koncentracji a właścwie w wyciszeniu bardzo pomogło urządznie bio-info. Pozdrawiam iteresujących sie tematem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suplementy to sobie może brać człowiek zdrowy a nie ktoś kto ma silnie upośledzoną wszelkiego rodzaju pamięć (przestrzenną, krótkotrwałą, operacyjną, zmniejszoną pojemność pamięci itd.) jest wiele rodzajów pamięci.... ktoś kto ma upoślkedzoną zdolność przetwarzania informacji z uwagi na spowolnienie lub upośledzenie wszelakich form pamięci - do koncentracji też jest potrzebna pamięć. Są na to leki na recepte jak np. zarejestrowane do leczenia zaburzeń koncentracji liki na ADHD -MEDIKINET, CONCERTA czyli metylofenidat. Ewentualnie selegilina INHIBITOR MAO-B - w badaniach klinicznych jest tak samo skuteczna jak leki na ADHD. Za granicą takżę wszelkie pochodne tych leków i pochodne Amfetaminy (np. Adderal itp), dexmetylfenidat, dextroametamina, focalitp itp itd. Leki te są bezpieczne i nieuzalezniają ponieważ stosuje się je doustnie a nie donosowo i w malych dawkach i podaje dzieciom w wieku szkolnym. Po tych lekach są grzeczne w szkole i dobrze się ucząć. Te same leki stosuje sie do zaburzen pamieci po chemioterapi przeciwnowotworowej. W polsce podaje sie chemioterapeutyk na infekcje ktory w istocie jest lekiem przeciwnowotworowym - cyprofloksacyne - sporo osób na całym świecie jak i wpolsce doznalo po nim tzw. chemo-brain fog - typowy skutek uboczny po chemioterapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slyszalam gdzies ostatnio o reviatalum, ale nie stosowalam jeszcze tego preparatu, na razie czytam opinie innych ludzi, wydaje sie ze dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
revitasens. do tego orzechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy jednak mogą pozyskać magnez z naturalnych surowców, sporo osób ma uczulenie na orzechy czy kakao (i czekoladę). Dlatego dobrze mieć sprawdzony sposób na poprawę koncentracji. Mi znajoma, która jest farmaceutką poleciła Revitalum Mind Plus -pomogło podczas sesji ;) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJ1992
Dobrym środkiem no poprawę koncentracji, co w konsekwencji podnosi skuteczność nauki, jest OXYWatt. Tlen w puszkach, który poprawia, koncentrację, metabolizm, zapewnia lepszy sen oraz odnowę energii życiowej. Preparat nie drogi i warty polecenia http://oxywatt.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszbb44
na mnie bardzo dobrze działają własnie orzechy i medytacja, od jakiegoś czasu też stosuje suplement( wraz z żoną) ona ma troche lepsze efekty, myślę że to przez tryb życia(papierosy, praca siedząca). Studia zaliczam bez problemu, zadania w pracy wykonuje o wiele szybciej a no i nauka na studiach nie jest tak uciążliwa:) Żona zauwazyła że poprawiła się jej pamięć(stosuje go 2 miesiące dłużej) u mnie takich efektów jeszcze nie ma... aha jeszcze w razie potrzeby wysyłam linka: http://allegro.pl/geniusz-stres-pamiec-koncentracja-nauka-i6628752805.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście zażywam żeń-szeń GAL i mogę z czystym sumieniem polecić. Działa bardzo dobrze, świetnie poprawia koncentrację i pamięć. Zamawiam z Apteki pod Smokiem, bo bardzo szybko realizują zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze apteka pod smokiem górą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również ostatnio zamówiłam online w Aptece pod Smokiem znany wszystkim żeń-szeń. Uważam, że jest to jeden z najlepszych naturalnych suplementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś stosował może Neuroprotector z biovitalium24.pl/towar/view/11/neuroprotector---suplement-diety-na-pamiec%2C-koncentracje%2Caktywnosc%2Cdobre-samopoczucie%2Cprawidlowa-praca-mozgu%2Cstabilizacja-ukladu-nerwowego ? Świetnie działa ochronnie na układ nerwowy i poprawia pamięć i koncentrację właśnie. Poleciła mi znajoma zielarka, bo ten preparat jest na bazie naturalnych składników, ziół i witamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tabletek polecam programy treningowe mindfulness. Książki w dobrych cenach. są dostępne w dyskont Aros. Ja ćwiczę z Danny Penman Mindfulness dla Zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×