Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

b艂awatek

Dobry stomatolog w Krakowie-help!

Polecane posty

witam 馃尰 Mo偶ecie poleci膰 mi jakiego艣 dobrego dentyste w Krakowie? Gdzie wy chodzicie?Ile p艂acicie? Zastanawiam si臋 tez czy w Krakowie istnieje mozliwosc leczenia pr贸chnicy ozonem i ile ona kosztuje. prosz臋 o pomoc pozdr

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dr Iwona Markiewicz, ma gabinet na ul Kwiat贸w Polskich :) nie wiem,jak z leczeniem pr贸chnicy ozonem, wiem,偶e plomba- 70z艂, oczyszczanie z臋b贸w z kamienia- 10z艂

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 milusia9182
odswiezam bo poszukuje naprawde dobrego dentysty, mam juz dosc tych m艂odych z malym doswiadczeniem w vitamedical i innych, pom贸zcie, w dodatku czeka mnie wyrywanie 贸semki!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 milusia9182
nikt nie zna ??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 szuszka
Podbijam w膮tek:) Te偶 szukam dobrego stomatologa, takiego, kt贸ry uratuje" strz臋pek" mojego z臋ba( na wskutek kapni臋cia zosta艂 mi tylko kawa艂ek 艣ciany). Boj臋 si臋,偶e je艣li p贸jd臋 do nieodpowiedniego gabinetu to ca艂kowicie strac臋 z臋ba:) Wstydz臋 si臋 u艣miecha膰:( Help!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dorota Kwartnik, przyjmuje na ul. Chopina tel: 12 634 00 34, ewentualnie wybierz sie na Montelupich do kliniki uniwersyteckiej, maj膮 swietnych specjalistow w dodatku na fundusz

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lolllo
dr Anna Wszo艂ek, Dentall ul. Starowi艣艂na - najlepszy dentysa, jakiego w 偶yciu spotka艂em. Mimo 偶e m艂oda, ma du偶e do艣wiadczenie. Wpisz w googlach Dentall Starowi艣lna, to si臋 wy艣wietli telefon. Aha, jest u niej wzgl臋dnie tanio.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 muren
Co艣 tam s艂ysza艂am:) Natomiast z moich do艣wiadcze艅 mog臋 napisa膰,偶e w alfa-dental na zwierzynieckiej maj膮 naprawd臋 dobrych dentyst贸w. Ja by艂am kilka razy u takiej brunetki, nie pami臋tam jak si臋 nazywa ( imi臋 chyba jako艣 na M),ale jest naprawd臋 delikatna, pomog艂a mi w bardzo trudnym przypadku. Ja generalnie zawsze ba艂am si臋 chodzi膰 do dentyst贸w,ale tam zawsze id臋 bez wi臋kszych obaw

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ja_ho_da
Ja leczy艂am u drAnny Kr贸l w Nowej Hucie.Dobrze i solidnie,a ze zalezalo mi na nizszych cenach wiec akurat dobrze sie z艂ozy艂o ze tam trafi艂am.Polecam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
zgadzam si臋 doktor Tomasz jest bardzo dobrym specjalist膮. Ale ja chodz臋 do Galerii U艣miechu nie tylko ze wzgl臋du na umiej臋tno艣ci doktora Tomaka, ale ze wzgl臋du na to, 偶e w poczekalni panuje bardzo mi艂a atmosfera, podoba do gabinetu kosmetycznego a nie stomatologicznego.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 luczi
ja mog臋 poleci膰 moich - na Basztowej 23 jest Dental Services - bardzo dobry o艣rodek i mili lekarze. Teraz maj膮 dodatkowo zni偶k臋 30% na wszystko, wiec nawet na wybielanie sie chyba zdecyduje;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
szukam paradontologa w Krakowie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
jak dla mnie tylko Galeria U艣miechu, za atmosfer臋, szerok膮 ofert臋 zabieg贸w i co dla mnie wa偶ne podej艣cie do pacjenta, wszyscy s膮 mili, od pani w recepcji po dentyst臋, dlatego tam si臋 wraca.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
ja nie szukam mi艂ych szukam konkretnych i skutecznych - paradontologa!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
jezu a czym sie taki dok艂adnie zajmuje? Rzu膰 okiem na http://www.dentalkrakow.pl/ - maj膮 sporo us艂ug, ja do nich chodz臋 i wszystko na najwy偶szym poziomie - mo偶e b臋d膮 mogli Ci pom贸c

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 abrakadabraakadabra
no ale jak jest mi艂y to nie znaczy, 偶e nie jest skuteczny. A taki na pewno jest doktor Rozwadowski, bardzo dobry dentysta, ale te偶 ma dobre podej艣cie do pacjent贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 marcu123
Gabinet贸w dentystycznych w Krakowie jest naprawd臋 sporo, ale 偶e jest to miasto w kt贸rym "studenc***suj膮 rynek" dlatego trudno trafi膰 na sprawdzonego specjalist臋, kt贸ry nam b臋dzie najlepiej odpowiad艂. Ja si臋 boryka艂em po wielu gabientach dentystycznych, a偶 znalaz艂em si臋 na fotelu Anny Kr贸l z http://www.dentystanowahuta.pl/ i tam ju偶 zosta艂em. Polecam, chod藕 trzeba dojeacha膰 na os. Pu艂ku Lotniczego ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
to fakt, 偶e gabinet贸w nie brakuje, ale nie wsz臋dzie mo偶na znale藕膰 dobr膮 opiek臋. Ja jestem bardzo wyczulona na punkcie swoich z臋b贸w i chc臋, 偶eby by艂y zdrowe dlatego wybra艂am Galeri臋 U艣miechu, bo tam oferuj膮 najwy偶sz膮 jako艣膰 us艂ug. Jestem bardzo zadowolona zar贸wno z opieki, jaki podej艣cia do pacjenta.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
ja postawi艂am na dental services, g艂贸wnie dlatego, 偶e jest tanio i dobrze zrobione

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kamillaO
No ja zdecydowanie mog臋 podrzuci膰 Ci Biodent, zerknij na stronk臋, tam s膮 fajnie opisane zabiegi a cenowo bardzo przyst臋pnie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
ja chodz臋 do dra Stasiewicza, 艣wietny w swojej dziedzinie. Bardzo dok艂adny, rzeczowy, do tego oaza spokoju. Dzi臋ki niemu wizyta jest bezstresowa. A to te偶 jest bardzo istotne.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
doktor Bakiewicz - pracuje w prywatnej Klinice Krakowskiej, godziny przyjec na stronce s膮 ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
ja niedawno si臋 do Krakowa przeprowadzi艂am i polecono mi Centrum Stomatologii Cicho艅. By艂am na 2 wizytach. Zasadniczo nie mam zastrze偶e艅. Personel mi艂y, wszystko t艂umacz膮 i dbaj膮 o komfort pacjenta.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
cze艣膰, czy kto艣 z was by艂 mo偶e u www.addent.pl ? zastanawiam sie bardzo powaznie nad wizyta u nich, bo mam duze problemy z zebami m膮dro艣ci. prosz臋 o pomoc!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sziinn
o no w艂a艣nie w drodze do pracy mijam stomatologi臋 cicho艅 - wygl膮da ca艂kiem ok. a 偶e nabawi艂am si臋 dziur w z臋bach to wygodnie mi skoczy膰 do niego po pracy! a je偶eli jest dobry to tym bardziej :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czermna
no spr贸buj....ja my艣l臋 偶e nie masz nic do stracenia, a skoro pisz膮 偶e jest ok! to nie mo偶e by膰inaczej....wa偶ne 偶eby lekarz wzbudza艂 zaufanie a ten taki jest chyba!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
do osoby pytaj膮cej o addent: tak ja chodz臋 do nich, nawet dosy膰 cz臋sto :) mog臋 poleci膰, z tej racji, 偶e naprawd臋 znaj膮 si臋 na tym co robi膮 :).

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×