Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobry stomatolog w Szczecinie ?

Polecane posty

Gość gość

Cześć, szukam dobrego i taniego stomatologa w Szczecinie. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, dobry niestety nie zawsze idzie w parzę z tanim. Ja od dwóch lat odwiedzam Klinikę Stomatologiczną www.froe.pl , mają oni naprawdę dobrych specjalistów z każdej dziedziny. Ich ceny są bardzo konkurencyjne, posiadają nowoczesny sprzęt i milą atmosferę. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam klinikę http://www.froe.pl , odwiedzam dr Piotra z moim mężem już od paru lat. Świetny specjalista i super człowiek. POlecam serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc, nigdy nie slyszalam o klinice froe. Odkąd pamiętam chodzę do dentysty do Kliniki Nova na Bohaterów Warszawy. Serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kojarze kliniki o której wspominacie. Ale skoro ma tyle dobrych opinii to coś w tym musi byc. Jednak ja nie zmienię swojego stomatologa za nic w świecie. Polecam Klinikę Nova na Bohaterów Warszawy w Szczecinie. http://www.stomatologia-szczecin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, polecam dr Piotra Fuksińskiego z kliniki stomatologicznej froe.pl. Mają oni swoją siedzibę na podzamczu, ulica Panieńska 18. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrych specjalistów znajdziecie w klinice na podzamczu, obok przystanku na Wyszyńskiego. Jednak od czasu do czasu jak nie ma w niej mojego stomatologa to odwiedzam wspomnianą wyżej klinikę stomatologiczną froe. Mieszkam niedaleko więc mam blisko a do tego mają dobrych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnym specjalistą jest dr Marek Froelich ze Szczecina. Ma on swoją klinikę dentystyczną http://www.froe.pl . Leczyłam ostatnio kanałowo dwa zęby, wszystko było super. Prawie 0 bólu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, odswiezam temat. Rowniez poszukuje dobrego specjalisty w Szczecinie, zamierzam zrobic przeglad moich zebow i nie wiem do jakiego dentysty sie wybrac. Slyszalam dobre opinie o klinice na starym miescie ale nie moge sobie przypomniec nazwy... pomożcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno chodzi Ci o klinikę Froe, która znajduje się na ul. Panieńskiej koło Wyszka. Też tam chodzę i rzeczywiście to dobra klinika. Zanim tam zaczęłam chodzić, to co jakiś czas zmieniałam dentystów, bo albo mi coś nie pasowało, albo klinika często zmieniała pracowników. Do Froe chodzę już kilka lat i nie przewiduję zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dawna korzystam z usług gabinetu stomatologicznego www.epsilon.info.pl Tam trafiłam na świetnych dentystów, którzy znają się na swojej pracy. Moje zęby są w o wiele lepszym stanie niż kiedyś. Gabinet ma bardzo szeroką ofertę, więc polecam ich wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka87

Też mieszkam w Szczecinie. Od wielu lat chodzę do gabinetu www.unimedex.pl. Zajmują się m.in. stomatologią cyfrową 3D, protetyką oraz stomatologią estetyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×