Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kodus

dobry stomatolog wrocław - poleci ktoś?

Polecane posty

Gość hermiona_1
ja polecam dr Kowalska - przyjmuje ona na ul Teatralnej (budynek basenu)- bardzo mila i bardzo solidna. Tam sa dwie panie dentystki w jednym gabinecie i to wlasnie jedna z nich ale druga tez jest ok. Ja byalam bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to ona,moja koleżanka kiedys mi polecała.Ale wiesz jak to jest z Kowalskimi...pełno ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijaija
no własnie ja mam małgorzate kowalska przyjmuje na grabiszynskiej do wyrywania super ,z plombowaniem gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermiona_1
hej macie racje Kowalskich jest sporo - moja wina ze nie napisalam imienia - to jest dr Aneta Kowalska (uzywa podwojnego nazwiska) - wiek sredni do 40 lat - leczylam u niej duzo zebow, nawet dobudowywanie jedynki. Naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomm
a jakie ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr grabarczyk domagała, energetyczna, wrocław. bardzo solidna, nie idzie na ilość, choć ciężko się dostać, bo najlepsza reklama, to jednak pantoflem idzie. anie wybielanie lampą, dobe efekty. tanie kanały. LITOŚCIWA, CZASEM ZNIECZULA ZA FREE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam dr anie dwornicka ale niestety nie mam namiarow,szukam natomiast ortodonte,czy zna ktos taniego i dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam http://www.dominiak.net.pl/ . Chodzę tam od jakiegoś czasu, bo mam dużo ubytkow i bardzo sprawnie idzie leczenie, jest miła atmosfera i nie trzeba się niczym stresować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośkaBiłas
Świetny jest Omnident, nie pamiętam strony ale nr kom mogę Ci podać z głowy:795 560 222 Robią też na NFZ i koniecznie do dr. Szczombrowskiej, jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia91italia
Też chodzę do Omnident. Jestem zawsze zadowolona. Jeśli chodzi o ich stronę to już podaję : omnident.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omnident i dr Beata Pernala-Szczombrowska. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaca6
W Omnidencie, na Powstańców Śląskich leczyłem ostatnio parę zębów. Bałem się tej wizyty, bo dawno nie byłem u dentysty, ale niepotrzebnie. Było bezboleśnie, szybko i co najważniejsze tanio. Nie ma się czego bać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronek69
Też chodzę do Omnidentu na ul. Ślężną i bardzo sobie chwalę ich usługi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil_33
byłem ostatnio w omnident na krzykach i nie odczuwałem podczas wizyty żadnego dyskomfortu. Do tego dobra cena - warto się wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryś23
podpisuję się pod powyższymi wpisami - omnident na pewno godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika_laka
miałem kanałówkę leczoną w omnidencie - i byłem w szoku, że prawie nic mnie nie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max kolanko
Jeżeli chodzi o znieczulenia to dr Szczombrowska zawsze znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie - prawdziwa profesjonalistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria sekila
nie ważne czy boli - grunt żeby było porządnie zrobione, żebyś potem sobie w brodę nie pluł, że tyle się nacierpiałeś i trzeba iść jeszcze raz. Po wizytach w omnidencie zawsze było wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedziałam godz na forach i szukałam dobrego dentysty we wroc. nie wiem ile wpisów było, że Omnident na krzykach dobry..więc wypróbowałam i na serio jest dobrze:) Jestem z sosnowca i tam jest masakra z dentystami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macias7
jestem z Krzykow, a tam trudno o dobrego dentyste. Ktos polecil mi kiedys Omnident i od tego czasu chodze tylko tam. Podaje nr 795 560 222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pentium4
ja chodze do omnidentu na Sleznej, numer zdaje sie ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Wrocławiu nie polecę, bo już wielokrotnie się przejechałam. Od jakiegoś czasu jeżdzę do Oleśnicy - mam tam rodzinę, więc przy okazji sobie zajrzę zawsze w odwiedziny. Wkleję tutaj, może się komuś przyda http://www.mikrostoma.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od siebie we Wrocławiu mogę polecić centrum stomatologiczne Margo (teraz jest na Trawowej) i doktor Małgorzatę Kowalską naprawdę super stomatolog. Przyszłam do niej kiedyś ze sporym leczeniem zębów i wszystkie mi bardzo ładnie wyprowadziła. Cenowo też nie wyciągają jak niektórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×