Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szprota

doktor Artur sandelewski z Jaworzna jaki to lekazr

Polecane posty

Gość szprota

cześć czy ten lekarz jest godny zaufania , chodzi mim o medycynę estetyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modelka
Profesjonalista w każdym calu. Godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastrzębinka
Jedna pozytywna opinia to już coś;). Też chciałabym się czegoś o nim dowiedzieć. Czy ktoś ma doświadczenia z przeszczepem tłuszczu (powiększanie piersi własnym tłuszczem) u tego doktora i jeśli tak to jak wrażenia? Interesuje mnie wszystko - ceny, terminy, efekty itp:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bielszczanka1
Też szukam opinii na temat tego lekarza, bo wykonuje podobno zabieg skleroterapii żył, którym w chwili obecnej jestem zainteresowana. Szukam osób które wykonywały u niego tego typu zabiegi i mogą podzielić się swoimi spostrzeżeniami oraz powiedzieć czy efekty były i są nadal zadawalające? Przy okazji ile kosztowało Was całe leczenie? Będę wdzięczna za wszelkie wpisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILUTKA232
Zdecydowanie odradzam.Bawidamek mezczyzna ktory zwodzi kobiety.Jestem nie pierwsza i pewnie nie ostatnia ktora podrywał.Zamiast leczyc obiecuje złote gory.To schizofrenik kierunki sie jemu myla nie wie czy w prawo czy w lewo.Mezczyzna bardzo zakompleksiony.Biedak ktory musi codziennie afirmowac ze kogos kocha czy pragnie.Uwierzycie ze nawet przed seksem musi sobie wmawiac pragne Cie.Jest zalosny.Tak to jest jak sie niedocenia tego co Bog daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaworzanka2
Szprotko zaufałam temu lekarzowi i do dzisiaj zaluje.Nie polecam.Sa od niego lepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowianka26
Ten doktor jest chory psychicznie zabobonny widzi tylko liczby i mowi nie odrzeczy.Zachowanie totalne nieadekwatne do sytuacji.Wystarczy wejsc najego profile obfituja w liczby.Hmm moze to sekciarz albo satanista? Drogie panie uwazajcie nie budzi mojego zaufania.Mam takiego same odczucia co Jaworzanka .Słyszałam ze kazdej pacjencie obiecuje to samo dziecko itp.Jedno normalne drugie sztuczne kupne.Wszystko mu jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturalnie piekna
Pierwsze wrazenie robi dobre ale to gracz sztuczny jest udaje kogos kim nie jest.Zachowanie infantylne jak na dojrzałego mezczyzne w jego wieku.Wpadłam jemu w oko wiec zaczeły sie tel.jak podlotek gadał głupoty podajac sie za kazdym razem za kogos innego.Raz jest Rysiem innym razem Robertem.Robi podchody jal chłopczyk ktory nie zna zycia i dopiero sie uczy.Brak dojrzałosci emocjonalnej.Nie wie jak rozmawiac z kobieta.Szantazuje uzywa manipulacji dlatego ze jest niepewny siebie.Wina jego bylej zony przez ktora nabawił sie kompleksow.Gdyz swoje przelewała na niego.Kochaniutkie uwazajcie na niego uzywa hipnozy podczas zabiegu zeby sterowac wami podajac sugestie.o własnie puscił mi sygnał.Teraz ma inna kobiete i tłumaczy sie ze jest z nia tylko ze wzgledu na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćixxx
Jakies chore psychicznie baby wpisy tu dodaja !!!! wy jakies jebniete jestescie! To lekarz godny polecenia ! sama bylam jego pacjetka i ani pol zlego slowa powiedziec na niego nie mozna.Lekarz bardzo przystojny ,wychowany i bardzo profesjonalnie do zawodu i pacjetow podchodzi!!! to chyba "WY "chrapke na niego mialyscie ale nie dla psa kielbasa s dlatego te bzdury wypisujecie IDIOTKI !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja7788
I kogo tutaj słuchać? Dlaczego tyle oszczerstw? Dobrze, że widzę na końcu pozytywną opinię bo za dwa dni mam wizytę właśnie u tego lekarza i już nastawiłam się negatywnie....a może niepotrzebnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakti
Witam dziś miałam zabieg usuwanua znamienia. Wszystko trwalo 15min w gabinecie wciąż była pielęgniarka (asystentka) pan doktor miły. Rozwial wszystkie watpliwosci gdyż bałam sie zabiegu. Polecam pana doktora!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja7788
Wczoraj miałam wykonywany zabieg u doktora. Miły, kompetentny, precyzyjny lekarz. Dokładnie wytłumaczył na czym będzie polegał zabieg. Odpowiada na wszystkie pytania. Nie mam żadnych zastrzeżeń do doktora. Nie zauważyłam by był typem bawidamka itd. Nie wiem co to za osoby dokonały tych wpisów powyżej...ale to pewnie konkurencja lub psychicznie chore osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka 88
Patrzcie na te wiadomosci. Pisane tym samym stylem :D Po kropce nie ma spacji, zero emotikonow, i kazda wypoiwiedz zakonczona kropka, no i brak przecinkow - krotkie zdania. Jakas zakochana baba to wypisuje. i na dodatek malo inteligentka - dziwne ze TAK NAGLE 4 ROZNE baby sie zebraly i po 5 minutacvh kazda odpowiadala na watek sprzed 4 lat! :D hahahhaha :D Sygnal to Ci puscil Duch Swiety do tego durnego lba, ale nawet i to nie pomoglo. Panie dr, jesli Pan to czyta, to wie Pan ze to jest karalne i moze Pan tego babsztyla do sadu podac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Agnieszko Ciebie to Najwyszy rozliczy.Wesołych Swiat adwent to czas przebaczania.Kto ciagle zyje zawiscia i krzywdzeniem innych nigdy nie zazna spokoju serca.Czuje ze te panie zostały skrzywdzone dlatego tak pisza.Przeczytaj sobie jak łatwo uwiesc psychologicznie niczego nieswiadoma pacjentke.Na UJPII dr hab. pan Andrzej pisze na temat etyki zawodu lekarza ze czasami wykorzystuja pacjentki do podreperowania swojego ego leczenia kompleksow problemow osobistych.tzw.uwodzenie psychologiczne lekarz ma przewage nad pacjentka bedaca w znieczuleniu.Tym bardziej jesli zna sie na hipnozie nlp czy bioenergoterapii.Programowanie umysłu oraz prawem przyciagania tez moze tworzyc takie sytuacje.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie jakies nowe doswiadczenia...opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualne informacje na portalach o specjalistach z danej dziedziny takich jak: znany lekarz badz estetihcon. Ten watek juz dawno nie istnieje wiec po co ktos go skopiował i wkleja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmi10
Zgadzam się z "poznanianka88", widać że te wcześniejsze komentarze były pisane przez jedną i tą samą osobę, dodawane co kilka minut.... to albo konkurencja albo jakaś zakochana złośnica. Ale na temat - dr Sandelewski to bardzo precyzyjny lekarz, miałam jakiś czas temu wykonywane 2 zbiegi z zakresu medycyny estetycznej i co najważniejsze jestem bardzo zadowolona z efektów które nadal się utrzynują, lekarz wszystko mi dokładnie wytłumaczył, był miły i kompetentny, ceny nie są wygórowane. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynka33
Czy miała któraś z pań wykonywany zabieg powiększania piersi u dr. Sandelewskiego? Nie ma opinii na ten temat, a ogłasza się że zabiegi takie wykonuje. Galerii też nie ma z tej dziedziny. Proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bb
Właśnie mam w planie wybrać się na taki zabieg, wstępnie mam termin w przyszłym tygodniu. Te liczyłam na jakąś opinie co do efektów zwłaszcza a tu takie głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wszystkich portalach stronach internetowych opinie na temat pana dojtora pisze jedna osoba Ag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbb
Ale pozytywne czy negatywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bb
Ją juz miałam przeszczep tłuszczu do piersi i jak narazie dobre wrażenia. Jeśli ktoś chce szczegóły to mogę podać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość BB , proszę ,podaj namiar na siebie, chętnie podyskutuje na ten temat z Tobą, również chciałabym to zrobić, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbb
To podaj moze maila (myślę że tak będzie najprościej) to napisze do Ciebie i opowiem w miarę możliwości jak to wyglądało. Niechcący zglosilam Twój post, nie bardzo wiem do czego w każdym razie bez urazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mój meil Cichy81.pl@interia.pl . Pozdrawiam :) P.s Napisz tutaj jak wyslesz wiadomosc aby nie było nie porozumień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscbb
Wyslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabska
Witam dziewczyny czy któraś z Was miała powiększanie piersi u Dr Sandlewskiego??Bardzo proszę o opinie na ten temat ponieważ niebawem mam konsultacje.Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscbb
Ja mialam, nie wiem co dokladnie chcesz wiedziec? Ogolnie lekarz był sympatyczny w miare mozliwosci wszystko tlumaczyl, odpowiadal na zadawane pytania. Sam zabieg mimo ze bylam nieziemsko zestresowana poniewaz nigdy wczesniej żadnych zabiegow nie.mialam, przebiegl bardzo sprawie i w sympatycznej atmosferze. Na sali byl pan doktor i dwie mlode panie asystentki. Jesli chcesz wiedziec cos.konkretnego to pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabska
Goscbb widzę ze nie ma tutaj dobrych opini dr.tylko nie wiem czy tak jest czy może to jakieś pomówienia.Chidzi mi o implanty a nie mogę znaleźć żadnych opini na ten temat.Jestes zadowolona z przebiegu operacji oraz efektów?Mozesz coś więcej napisać...?czy tez miałaś implanty itd..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbb
A no i przede wszystkim nikt z pewnoscia nie probowal mnie hipnotyzowac ani na mnie wplywac, nikt tez do mnie nie wydzwanial. I jakoś nie chce mi sie w to wierzyc aby bylo to prawdą, bo na sali zabiegowej byly caly czas obecne asystentki a doktor przyszedl na poczatku na chwile i wyszedl i wrocil jak ja bylam juz przygotowana do zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×