Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pchelka

Domowe sposoby na WZMOCNIENIE PAZNOKCI

Polecane posty

Gość Pchelka

Czy znacie jakies domowe, wyprobowane sposoby aby wzmocnic paznokcie? Strasznie mi sie lamia i rozdwajaja i chcialabym je wzmocnic dlatego jesli ktos zna jakies dobre sposoby to napiszcie tylko domowe a nie jakies kosmicznie drogie odzywki! :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia_-_-
a do tych tabletek co wiecór smaruj sobie paznokcie zwykła oliwką.(albo jak masz czas w dzień posmaruj se na jakies 15-20 min.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pchelka
Dzieki za rady :) a ta oliwka to jaka? taka zwykla do smarowania ciala? i jeszcze chcialam zapytac o ten krem, gdzie mozna go kupic? w aptece? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza jest oliwa z oliwek. Krem można kupić w większości drogerii (Natura, Rossman itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina jarocka
Odżywka New Nails i po kilku tygodniach naprawdę zauważysz różnicę. Moje paznokcie wyglądają super - są twarde, łatwo się je maluje. A nawet sobie nie wyobrażacie, do czego je wcześniej doprowadziłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jemu nie zależy
możesz moczyć w ciepłym oleju rycynowym lub użyć lakieru eveline diamentowy lub 8in1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany julek
wit. grupy b, cynk, wapn, selen, krzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria banas
Zdecydowanie najlepszym sposobem jest po prostu stosowanie przez jakiś czas dobrej odżywki - dziewczyny chwalą sobie efekty. Po kilku tygodniach paznokcie powinny wyglądać o niebo lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina jarocka
Naprawdę wystarczy dobra odżywka, systematyczne stosowanie i nie ma żadnych problemów z paznokciami, przynajmniej u mnie tak to wygląda. Kiedy nie stosujecie dobrych kosmetyków do paznokci, macie same problemy - wiem jak to wyglądało swego czasu u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odżywki eveline dają efekty, ale ja osobiście już ich nie zastosuje. Ból palców i paznokci po nałozeniu był okropny. Ja stosuję odzywkę Lovely z wapniem i z wit. c. Ona wnika w paznokcia wiec nie zmywasz. Poza tym kapiele w oliwie z iliwek z dodatkiem olejku rycynowego, podgrzac i moczyc pzanokcie. Na noc staosuje czasami zwykła masc witaminowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
New nails faktycznie pomaga - nie tyle, że od razu miałam te paznokcie jakoś super, ale po tych kilku tygodniach zmiana była już faktycznie diametralna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barkosik
Ile tak realnie się czeka na efekty przy new nails? Po jakim czasie paznokcie są zdrowe? Tzn. kiedy są w dobrym stanie, ponownie mają zakładany blask? Jesteście w stanie coś takiego określić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawniej lekarze zalecali jedzenie galaretek z żelatyną, picie herbatki ze skrzypu i pokrzywy, jedzenie kaszy gryczanej, zielonej papryki i przyprawianie posiłków ziołami. Moczenie w lekko ciepłej oliwie i wcieranie wieczorem odrobiny olejku rycynowego też daje dobre efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałem i spisałem kilka rad na paznokcie siostra ma problemy więc jej przekaże dziękuję:) miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też już nie miałam siły do moich paznokci, rozdwajające się i miękkie, obraz nędzy i rozpaczy. Odżywki pomagały średnio i na krótko, witaminy biorę ciągle jakieś. Dostałam w prezencie kupon na manicure japoński :), poszłam sceptyczna, zupełnie niepotrzebnie, bo to było to. Nie zamierzałam wydawać kilkadziesiąt złotych za każdą wizytę, więc sobie kupiłam przez internet zestaw do manicure japońskiego i robię sama w domu. Naprawdę polecam, jeśli ktoś ma problemy z paznokciami - polerowanie naturalnymi glinkami, które uzupełniają mikroubytki w płytce, wzmacniają ją a paznokcie są mega błyszczące. Jest z tym trochę zabawy, ale warto, jednorazowy wydatek jakieś 120 zł, ale to jest niesamowicie wydajne, używam już 3 miesiące a ledwo widać ubytek w słoiczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosia
hehe... 120 zł? Odżywka, która mi pomogła kosztuje 10 zł, więc nie widzę sensu, a przynajmniej efekt jest super, bo rzeczywiście paznokcie się całkowicie odmieniły, są zdrowe, ładne, przeszły mocną przemianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup w aptece płynną postać witaminy A i E i wcieraj w płytkę paznokci codziennie, pół godziny przed kąpielą, przez 7 dni. Maczanie paznokci w podgrzanym oleju z oliwek z kilkoma kroplami cytryny rozjaśni płytkę paznokci i zmiękczy skórki wokół nich.Dwie łyżeczki drobno posiekanego czosnku wmasuj w płytkę paznokcia. Pozostaw na 10 minut po czym zmyj czosnek. Następnie połóż na paznokcie odżywkę, lub tłusty olejek.Wszystko sprawdzone działa i efekty są po kilku dniowej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa zdecydowanie tańsze odzywki niz 120zł a na pewno działają bardzo skutecznie. Sama coś o tym wiem, bo od dłuższego czasu mam problemy z takimi własnei paznokciami. I jednym z najlepszych rozwiązań jest dla mnie odzywka miracle cure baza taka niebieska odzywka Sally Hansen. Nie kosztuje dużo a bardzo pomogła moim paznokciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skrzyp polny lub pokrzywa . gotowac 15 min. pic trzy razy dziennie po pol szkalnki. wit C, D. tran, zelatyna z woda, pylek pszczeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszneks
New nails działa. Odżywka jednak wymaga systematyczności. Nie na zasadzie używasz raz na kiedy, tylko stosujesz stale. Odpowiednio do tego podejdziesz, to w kilka tygodni paznokcie powrócą zdecydowanie do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też potwierdzam ze na lepsze odzywki do paznokci niż Sally Hansen też nie trafiłam i naprawde również i Wam je polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosznek
Odzywka pomaga, ale wymaga to systematycznego działania - wzmocnienie paznokci to nie jest kwestia jednego dnia, czy tygodnia, a dłuższego okresu odpowiedniej pielęgnacji. Ma to kluczowe znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byc moze własnie witaminy, suplementy są ok, ale wydaje mi sie ze warto też jest zacząc teraz stosowac własnie odpowiednią odżywkę, dzieki której wzmocnią sie na pewno jeszcze lepiej. A mam na mysli odżywkę Diamond Sally Hansen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hergadesz
Dobre i systematyczna pielęgnacja zdecydowanie wystarczą dla utrzymania paznokci w zdrowiu. Z pewnością nie osiągniecie celów od razu, ale po czasie na pewno tak i dzięki temu wszystko powinno być w najlepszym porządku. Dbajcie o te kwestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto zainwestować z odżywkę do paznokci z wapniem. Poza tym paznokcie powinny być obcinane nożyczkami i opiłowane szklanym pilniczkiem - nie piłujcie ich metalowymi, bo to je dodatkowo uszkadza! Wszelkie prace domowe powinno wykonywać się w rękawiczkach, bowiem środki chemiczne mają zły wpływ nie tylko na paznokcie, ale i całe dłonie - choć przyznam się, że ja rękawiczek nie cierpię i nie używam zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hedesz
Uważam, że przy dobrej pielęgnacji paznokcie można przywrócić w bardzo krótkim czasie - wystarczy tylko odpowiednio działać. Efekty powinny się jak dla mnie pojawić w ciągu kilku tygodni. W Waszym przypadku wyglądało to inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hetonal
Dbaj o odpowiednią pielęgnację i zdrowie paznokci - w ten sposób one na pewno się odmienią, wzmocnią i będzie z nimi lepiej. Wszystko można zrobić, ale wymaga to systematyczności i zdrowego podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowa pielęgnacja i systematyczność sa w stanie odmienić paznokcie w krótkim czasie, ale to wszystko przy zastosowaniu dobrych kosmetyków. Logiczne przecież, że z dnia na dzień te pazokcie nie zrobią się idealne, parwda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×