Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dorastanie

Polecane posty

Gość gość

Mam 19 lat i nie rosną mi piersi, jest to dla mnie dosyć trudne ponieważ niedługo idę na studia i nie wyobrażam sobie znowu sie wstydzić własnego ciała jak do tej pory jest. Tak wstydzę sie, wiem ze to moze głupie ale ja mam teraz szanse na bycie z chłopakiem, lecz co będzie jeśli on sie zorientuje ze nie mam wgl piersi? Jak mam stanik to jeszcze jest w miarę ok bo widać niby to piersi. Jestem szczupła ale nie mam jakiejś niedowagi czy coś. W mojej rodzinie każda z kobiet normalnie dorastała. Nie byłam jeszcze u ginekologa, wiem ze powinnam ale strasznie sie boje/wstydzę tego jak tam jest. Nawet nie wiem co miałabym powiedzieć do doktora, jestem bardzo nieśmiała, nie wiem co robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnaś się skonsultować z lekarzem. Możliwe, że taka Twoja natura, że masz małe piersi. Jeśli w Twojej rodzinie kobiety też mają mały biust, to raczej to jest normalne. Warto jednak zbadać hormony i sprawdzić, czy wszystko w porządku. Nie ma się czego wstydzić. To jest konkretny problem, z którym przychodzisz do lekarza i chcesz się skonsultować. Głowa do góry, odwagi i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×