Odpowiedz na ten temat

Dr Patrycja Majewska Lubań

• gość 2017.01.13 [13:59]
    Witam , chciałabym zasięgnąć opinii na temat efektów zabiegów wykonywanych w gabinecie dr Majewskiej .
  • gość 2017.02.27 [19:11]
    Ja też jestem niezadowolona
  • gość 2017.02.27 [19:13]
    Jest przereklamowana dziewczyny nie znają się i nie potrafią udzielić informacji o niektórych zabiegach
    Lekarka miła ale brak ciągle zmęczona brak dyskrecji i swobody
  • gość 2017.02.27 [20:46]
    Robiłam laser porażka
  • gość 2017.02.28 [06:41]
    Czy jest ktos zadowolony bo chyba tylko na Fb piszą mile opinie
    Ja miałam botox efekt jest niestety słaby wcześniej robiłam w Poznaniu i naprawdę drożej znaczy lepiej pozdrawiam
  • gość 2017.03.02 [08:24]
    Ja jestem zawiedziona powiększając usta 1 ml zero efektu teraz składam reklamację tyle kasy masakra
  • gość 2017.03.02 [09:41]
    A robił ktoś może plexr na powieki ....Jest efekt?
  • gość 2017.03.04 [17:56]
    Nie polecam robi szkolenia i szybko zabiegi które tak naprawdę wymagają wprawy i doświadczenia a nie 2 lub 3 dniowego szkolenia
  • gość 2017.03.04 [17:59]
    Ja na twarz dwa razy robiłam laser i zero efektu zgłosiłam reklamację i 2 raz był gratis i z większą mocą ale nic nie dał nie polecam strata kasy lepiej skorzystać z doświadczonego lekarza i uczciwego bo tu tylko obiecanki od doktorski i dziewczyny które są kosmetyczkami a udają że wszystko wiedzą najlepiej
  • gość 2017.03.05 [11:59]
    Witam ja robiłam usta (cena promocyjna była) efektów brak 1ml i nic zgłosiłam reklamacje i czekam na poprawkę dam znać jak z P.doktor to rozwiążemy
  • gość 2017.03.05 [19:44]
    Powiem wam że Dr jest miła ale tak naprawdę niezbyt doświadczona koleżanka u niej pracuje i wszystko jest tylko dla kasy nie na jakość ale ilość i kasę niestety
  • gość 2017.03.06 [19:32]
    Czy jest ktoś zadowolony z efektów zabiegów?
  • gość 2017.03.08 [07:49]
    Też chciałabym usta ale czytając opinie zaczynam mieć wątpliwości czy to prawda że Dr kilku osobom zniszczyła twarz laserem albo to plotki albo strach cokolwiek u niej robic
  • gość 2017.03.08 [18:23]
    Cześć ja robiłam kwasy i ok ale to nie medycyna estetyczna koleżanka usta z walentynkowe promocji i chyba coś nie tak z preparatem bo słaby efekt
  • gość 2017.03.09 [08:33]
    Wszędzie zdarzają się osoby niezadowolone , ale tutaj z tego co czytam są wyłącznie takie ......Przypadek?
  • gość 2017.03.09 [18:28]
    Może te zadowolone nie mają potrzeby się chwalić a te pokrzywdzone szukaja pomocy lub wsparcia
    Ja polecam duże miasta tam są doświadczeni lekarze
  • gość 2017.03.09 [19:41]
    Niech coś piszą zadowolone klientki bo nie wiem co robić z moim terminem
  • gość 2017.03.10 [04:14]
    @gość jeżeli masz termin to lepiej odwołaj i jedź do wrocławia/poznania/itp. do sprawdzonego lekarza!!!
  • gość 2017.03.10 [08:37]
    Masz rację moja znajoma robiła laser na twarz nic nie widać poszła znów z pretensjami to Dr zrobiła znów większymi parametrami twierdząc że jeszcze nigdy takich nie używała i co w na to
    Dla mnie porażka przecież twarz to dla kobiety bardzo cenna jest a ona testuje laser na klientach
  • gość 2017.03.10 [08:42]
    A i te ciągle niby promocje nie są bez powodu nimi zdobywa klientki bo usta za 500zl to kusi a potem siedzą babki w tej małej klitce i czekają obgadywane za plecami Lubań małe miasteczko bez żadnej dyskrecji
    Stanowczo odradzam zobaczycie jak się zmieni w nowym lokum teraz było ilościowo żeby uzbierać kasę na gabinet nie cierpię takich lekarzy kiedyś mówiła że to jej hobby i naprawdę starała się dobrać i doradzić zabieg dziś to masakra nie ma czasu odpowiedzieć na pytania bo czekają następne nie tak wyobraźam sobie dobry gabinet medycyny estetycznej pozdrawiam
  • gość 2017.03.10 [14:32]
    w sensie co sie zmieni w nowym lokum? chyba bedzie jeszcze wiecej na ilosc, nie na jakosc, przeciez za darmo (chyba) nikt takiego gabinetu pani dr nie dal??? mnie zalamuja te, za przeproszeniem, siksy, co u niej pracuja, jak ide na serie zabiegow za 1500 zl to Wymagam, zeby robil mi je ktos przeszkolony, doswiadczony, znajacy urzadzenie, ktorym wykonuje mi zabieg!!!!!!!!! a nie zdawkowe "tak/nie" na pytania!!!!!!! ale skoro pisza tutaj ludzie, ze dr nie jest wyszkolona to i niekompetencja tych dziewczynek nie dziwi!!! mojej znajomej robila jakas dziewczyna pare rzeczy typu paznokcie to wszystkie zaraz poodpadaly, parodia!!!!! amatorki robia po domach i sie trzymaja po 3-4 tygodnie, a tutaj taki poziom uslug!!! ha ha
  • gość 2017.03.10 [18:15]
    W nowym gabinecie pewnie nowy cennik
    Ona nabrała tyle tych dziewczyn porażka jedna ze sklepu kosmetycznego 2 z basenu 3 niby kosmetyczka ale nie pracująca w zawodzie od dawna zrobiłam szkolenia i panoszą się
    Niby milutkie ale wiedzy im brak ja już tam nie idę
  • gość 2017.03.10 [18:25]
    A gdzie będzie nowy gabinet?
  • gość 2017.03.10 [18:51]
    Będzie koło kręgielni z tyłu
  • gość 2017.03.10 [19:11]
    zgadzam się 100% zamiast wziąć do pracy kogoś, kto coś potrafi to wzięła dziewczyny, które widziałam w pracy, ale na basenie czy w urzędzie, nie mających nic wspólnego z kosmetologią, w takim gabinecie powinny pracować doświadczone osoby z wiedzą i podejściem do klienta, skoro bierze takie pieniądze za zabiegi!!!
    nowy gabinet będzie obok biedronki obok basenu z tego co mówiła mi koleżanka, to dopiero będzie "dyskrecja", śmiechu warte!!!
    a opinię pani doktor ma tak zepsutą, że już nic jej nie pomoże, szkoda słów ; (
  • gość 2017.03.10 [19:15]
    Dziewczyny dodawajcie swoje opinie u pani dr na facebook, znany lekarz (można tam anonimowo) i na google, może się obudzi z zimowego snu.
  • gość 2017.03.10 [21:04]
    Potwierdzam wszystkie wpisy ja na początku gabinetu chodziłam do doktor i było cudownie byłam za granicą i nie było jak iść a wizyty i poszłam przed świętami i to było przykre zero czasu dla pacjentów a płacić trzeba tyle samo i efekt nie ten sam bo wszystko robione w pospiechu żeby tylko przerobić szybko pacjentów i zgarnąć kasę
  • gość 2017.03.10 [21:06]
    Robił ktoś usta bo i mnie nie ma efektu a wstydzę się iść z pretensjami
  • gość 2017.03.10 [21:51]
    Ja robiłam usta i efekt był średni, ale jestem już za granicą i nie mam jak iść z reklamacją. To nie są pretensje tylko reklamacja. Jeżeli jesteś świeżo po zabiegu i opuchlizna zeszła i nie ma efektu to idź, przecież to nie zabieg za 50 zł, żeby machnąć ręką.
  • gość 2017.03.10 [23:09]
    To prawda! Nie ma dyskrecji podczas robienia zabiegów, ale w nowym gabinecie będzie pewnie jeszcze gorzej niż jest w tym, a te reklamy po to, żeby przyciągnąć jednorazowego klienta, bo zawsze ktoś na coś przyjdzie, proste.
  • gość 2017.03.11 [10:37]
    Dzwoniłam ostatnio do gabinetu z pytaniem odnośnie zabiegu i otrzymałam odpowiedź , że zabieg wykonuje asystentka, a jeżeli chcę aby to robiła pani doktor to muszę dopłacić 100 zł.To jest jakieś chore... Nie będę robić za królika doświadczalnego. A z tą dyskrecją to macie rację , każdy biega , nikt nie ma czasu....Ktoś robi paznokcie , za kotarą pani robi sobie pośladki ....Masakra ...Ciekawe co na to same zainteresowane.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...