Odpowiedz na ten temat

Dr Patrycja Majewska Lubań

• gość 2017.03.17 [13:06]
    Na pierwszej stronie sa opinie o ustach z walentynkowej promocji, ja natomist robilam po normalnej cenie i wydaje mi sie, ze po lewej stronie w dolnej wardze jest za duzo kwasu niz po prawej, ale znajomym i rodzinie sie podoba, wiec moze moje "widzimisie". A robil ktos zabieg wyszczuplajacy tight sculpting, bo to nowosc?
  • gość 2017.03.17 [19:02]
    Aż tylu ludzi...? Jakieś dwie nakręcone dziunie wzięły sobie za cel aby zaszkodzić Majewskiej i to realizują. Wypisują pierdoły, Ale żeby się czepiać dzieci to już przegięcie. A jeśli chodzi o dyskrecję to chyba klientki najbardziej powinny o nią zadbać a nie jedną przez drugą chwałą się gdzie sobie wstrzykują i po co przyszły do gabinetu. Także dajcie już spokój i pamiętajcie ... Karma wraca...
  • gość 2017.03.17 [19:28]
    Ja byłam z koleżanką, która chodziła regularnie do pani doktor, ja likwidowałam zmarszczkę na czole, trochę się spłyciła, nie narzekam, ale koleżanka postanowiła przenieść się do innego lekarza (nie piszę do kogo i gdzie celowo), bo jeszcze rok temu wszystko było na spokojnie, a teraz ceny takie same, a wizyty krótkie i pani doktor nie ma czasu dla pacjentki jak kiedyś, wszystko szybko, żeby przyjąć następną pacjentkę, nie wiem czemu nagle taka zmiana. Pozdrawiam.
  • gość 2017.03.17 [22:13]
    A czy ktoś prosił o zwrot pieniędzy po nieudanym zabiegu ja miałam i Dr sama przyznała że nie wyszło i czeka mnie,poprawka, ale wolałabym zwrot pieniędzy i iść do kogoś innego na poprawkę bo coś zaufanie straciłam w tym gabinecie
    Bardzo dużo zmian niestety na minus
    Brak czasu dla pacjenta niedoswiadczony ciągle nowy zespół i brak dyskrecji niestety dziewczyny same się nie chwała ale jak przychodzi recepcjonistka i nakłada babce na korytarzu maść na usta to chyba wiadomo obrazu o co chodzi a nie każda z nas to lubi szkoda
  • gość 2017.03.18 [16:43]
    Ja mialam robione usta i poszlam z reklamacja, bo bylo po prostu krzywo i nie placilam i zostalo mi poprawione i teraz jest super, ale to jednak niepowazne, zeby lekarz medycyny estetycznej nie widzial dysproprocji i taka to promocja, ze musialam z Boleslawca pocinac 2 razy, na jedno wyszlo razem z paliwem jak za regularna cene. Chcialam teraz isc na usuwanie wlosow z nog, ale to co tutaj jest napisane w opiniach to nic w porownaniu z tym co mowia ludzie miedzy soba, moje krzywe usta to "pikus". Jestem wkurzona, bo lekarka uczy sie na nas pacjentach od podstaw za taka sama cene co lekarze doswiadczeni. Nigdy wiecej smutas.gifsmutas.gifsmutas.gifsmutas.gif
  • gość 2017.03.19 [18:44]
    Rozumiem ja z Bogatyni i też dwa razy byłam z poprawkami niby taniej ale stres i czas też się liczą teraz na dzień kobiet miałam skorzystać ale zrezygnowałam bo same wiecie ilość a jakość szkoda
  • stała klientka 2017.03.21 [01:52]
    i tak wszyscy wiemy , ze dr nigdy nie bedzie robiła ust, botoxu i wypełniaczy jak autorki tego wątku, pewnie was strach przed nowym gabinetem zmobilizował d wielkiej akcji przeciw dr, ale myśle , ze co nie napiszecie i tak nie macie szans w konkurencji z nowymi gabinetami
  • doPaniUstaBol 2017.03.21 [04:04]
    Bardzo intersujący wpis.usmiech.gif Robi Pani usta w promocji około 600zł, oczywiście w znieczuleniu. Jest Pani niezadowolona, poprawka gratis. Czyli w cenie ok.600 zł ma Pni 2 !!!!!ml kw. hialuronowego, 2x znieczulenie i super efekt(według Pani opinii). I pisze Pani, że w Lubaniu jest masakra , drogo, trzeba jeździć, a dr niekompetenta, ale 2 ml za 600zł fajnie jest mieć (popatrz na ceny kwasu na allegro to może zrozumiesz o czym mówię) .
    W sumie źle , ze było krzywo na początku, fajnie, że za darmo zostało poprawione i klientka pisze SUPER. szkoda , że dalej hejtuje dr. Myślę, że ktoś powinien w końcu te hejty ogarnąć.
  • gość 2017.03.21 [21:46]
    Nie zgadzam się z opinią wyżej cena i promocja to swoją drogą każdy chce skorzystać ale nie po to by jeździć na poprawki co z tego że dziewczyna dostała 2ml jak musiała się stresować czekać na kolejną wizytę- a nawet na poprawkę nie jest to takie proste dostać pasujący termin- i co masz w końcu zadowalający efekt ale spowodowany stresem i rozczarowaniem a potem trzeba się prosić o poprawkę bez sensu
  • gość 2017.03.21 [21:48]
    A łaski chyba Dr nie robi ze za darmo poprawia swoją nieudana pracę lub zabieg w końcu my pacjentki też mamy jakieś prawa
  • gość 2017.03.22 [03:04]
    Chyba zostałam źle zrozumiana. Uwazam , ze dr zepsula to musi na swoj koszt naprawic.i do tego chyba nikt nie ma watpliwosci. Chodzi mi o to, ze jeżeli efekt po 1 ml jest kiepski a po 2 ml jest super/ dobry/ akceptowany a pacjentka nie dopłaca za korektę, to może nie trzeba na Maxa hejtowac osoby robiacej zabieg. Zachowala sie ok i tyle. Wiele kosmetyczek za korekte wzieloby pieniądze.
  • gość 2017.03.22 [04:18]
    Faktycznie tworzac posta o korekcie ust zapomniałam, ze hejt ma dotyczyć wszystkiego.zadowolona czy nie , pacjentka żąda zwrotu kasy...jużwr czekam pod bankomatem"{)
    wroooooooooooooooooclaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw
  • gość 2017.03.22 [17:42]
    Ja robilam usta rok temu na wiosne i jestem bardzo zadowolona i polecalam wszystkim znajomym, ktore przy okazji skorzystaly z promocji i tez bardzo usatysfakcjonowane, ale aktualnie opinie wsrod pacjentow ma Pani doktor jaka ma-nieciekawa, przeczytalam tutaj wpisy i widze duzo niezadowolonych osob i nieudolne wpisy samej zainteresowanej albo na polecenie pisza pracownice gabinetu w ramach obroby pani doktor. Moja mama ostatnio byla u Pani doktor no i ogolnie juz nie ma tak, ze ta wizyta trwa tyle i tyle, ze pacjentka wychodzi super zadowolona, bo poswiecilo jej sie czas i pelna uwage, mama bardzo zadowolona z zabiegu laserem, ale powiedziala, ze jak zadawala pytania pani doktor to odpowiedzi takie szybkie i niezbyt szczegolowe, czula sie tak jakby "zabieg zrobiony, daj kase i wyjdz juz stad kobieto jak najszybciej, bo cala poczekalnia", po prostu nie ma juz tej uwagi poswiecanej klientce jak byla na poczatku istnienia gabinetu pani doktor, szkoda, bo pani doktor jest super osoba i na pewno super lekarzem, bo pracuje w szpitalu za granica, a tak byle kogo nie zatrudniaja pewnie jak w PL, szkoda, ze tak teraz sie "porobilo". Ogolnie polecam tylko powiekszanie ust.
  • gość 2017.03.23 [11:07]
    Ja byłam pacjentka Dr Majewskiej ale strasznie mnie rozczarowala robiłam zabieg był bez efektu ona sama stwierdziła że zrobi poprawkę gratis gdy się u niej pojawiłilam zmieniła zdanie twierdząc że,od wczoraj , się zmieniło nie polecam zabiegu lasera na twarz oraz powiekszania ust u mnie bez żadnych efektów ( dodam że laser miałam robiony 2 lata temu w innym gabinecie dlatego mogę porównać)
    Nie polecam tego gabinetu
    P.s nie jestem byls pracownica tylko strasznie rozczarowana i niezadowolona klientka tym bardziej że Dr okłamała mnie obiecując poprawkę gratis
  • gość 2017.03.23 [20:37]
    A ja robiłam zabieg na twarz i jestem zrozpaczona
  • gość 2017.03.24 [07:11]
    Czy któraś z WAS kiedykolwiek dostała paragon bo zgodę na zabieg do podpisania dają odrazu często nawet dotyczącą innego zabiegu lub użycia innego preparatu czytajcie dokładnie a paragonu nigdy nie dostałam tylko dziewczyny wrzucają kasę do szuflady a jak mają zajęte ręce to proszą włożyć do kieszeni co to ma być czy skarbowka o tym wie czy konsument ma prawo reklamacji nieudanego zabiegu chyba obowiązują jakieś zasady
  • gość 2017.03.24 [12:31]
    Ona tylko jest nastawiona na kasę jak większość osób na początku ładnie pięknie a potem już niekoniecznie
  • gość 2017.03.24 [14:15]
    Ja nie dostałam paragonu a one mają tam kasę nigdy nie widziałam
  • gość 2017.03.25 [07:47]
    Odradzam lepiej poświęcić czas i dołożyć pieniądze dla dobrego doświadczonego lekarza gdzie na wizytę czeka się dłużej ale przynajmniej warto
  • gość 2017.03.25 [13:51]
    Hej, jestem po ogledzinach strony na fb, jest napisane, ze jest lekarz, kosmetolog i dietetyk, czy moze ktoras z Was napisac, ktora dziewczyna jest tam kosmetologiem????? Bo tak sie sklada, ze znam stamtad kosmetyczke i ona jest po szkole kosmetycznej i jak zapytalam to ona powiedziala, ze nie ma tam kosmetologa tylko same kosmetyczki?????? Grubymi nicmi to wszystko szyte.
  • gość 2017.03.26 [22:28]
    Dokładnie tak
    A z życia prywatnego jej najstarsza córka siedzi dniami i nocami do 1 zajmując się młodszym rodzeństwem bo mama i tato w Lubaniu
    Syn koleżanki z jej szkoły skarżył się że Maria jest niewyspana i zmęczona szkoda dziecka
  • gość 2017.03.28 [08:49]
    Podzielę się moimi doświadczeniem a więc Dr zobaczywszy moje blizny po trądziku i cerę stwierdziła że kiepsko ale ona ma super sprzęt i da radę niestety nabieecywala że drugi trzeci zabieg Pomoże a skończyło się na tym że to moja wina bo uwierzyłam jej na poprawe a ona nic nie ulepszyla a kasa poszła i na koniec że skoro jej nie ufam to muszę iść do innej osoby tak Dr postępuje z tymi co domagają sir od niej dotrzymania słowa i obietnic które są kłamstwem

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...