Odpowiedz na ten temat

Dr Patrycja Majewska Lubań

• gość 2017.03.18 [16:43]
    Ja mialam robione usta i poszlam z reklamacja, bo bylo po prostu krzywo i nie placilam i zostalo mi poprawione i teraz jest super, ale to jednak niepowazne, zeby lekarz medycyny estetycznej nie widzial dysproprocji i taka to promocja, ze musialam z Boleslawca pocinac 2 razy, na jedno wyszlo razem z paliwem jak za regularna cene. Chcialam teraz isc na usuwanie wlosow z nog, ale to co tutaj jest napisane w opiniach to nic w porownaniu z tym co mowia ludzie miedzy soba, moje krzywe usta to "pikus". Jestem wkurzona, bo lekarka uczy sie na nas pacjentach od podstaw za taka sama cene co lekarze doswiadczeni. Nigdy wiecej smutas.gifsmutas.gifsmutas.gifsmutas.gif
  • gość 2017.03.19 [18:44]
    Rozumiem ja z Bogatyni i też dwa razy byłam z poprawkami niby taniej ale stres i czas też się liczą teraz na dzień kobiet miałam skorzystać ale zrezygnowałam bo same wiecie ilość a jakość szkoda
  • stała klientka 2017.03.21 [01:52]
    i tak wszyscy wiemy , ze dr nigdy nie bedzie robiła ust, botoxu i wypełniaczy jak autorki tego wątku, pewnie was strach przed nowym gabinetem zmobilizował d wielkiej akcji przeciw dr, ale myśle , ze co nie napiszecie i tak nie macie szans w konkurencji z nowymi gabinetami
  • doPaniUstaBol 2017.03.21 [04:04]
    Bardzo intersujący wpis.usmiech.gif Robi Pani usta w promocji około 600zł, oczywiście w znieczuleniu. Jest Pani niezadowolona, poprawka gratis. Czyli w cenie ok.600 zł ma Pni 2 !!!!!ml kw. hialuronowego, 2x znieczulenie i super efekt(według Pani opinii). I pisze Pani, że w Lubaniu jest masakra , drogo, trzeba jeździć, a dr niekompetenta, ale 2 ml za 600zł fajnie jest mieć (popatrz na ceny kwasu na allegro to może zrozumiesz o czym mówię) .
    W sumie źle , ze było krzywo na początku, fajnie, że za darmo zostało poprawione i klientka pisze SUPER. szkoda , że dalej hejtuje dr. Myślę, że ktoś powinien w końcu te hejty ogarnąć.
  • gość 2017.03.21 [21:46]
    Nie zgadzam się z opinią wyżej cena i promocja to swoją drogą każdy chce skorzystać ale nie po to by jeździć na poprawki co z tego że dziewczyna dostała 2ml jak musiała się stresować czekać na kolejną wizytę- a nawet na poprawkę nie jest to takie proste dostać pasujący termin- i co masz w końcu zadowalający efekt ale spowodowany stresem i rozczarowaniem a potem trzeba się prosić o poprawkę bez sensu
  • gość 2017.03.21 [21:48]
    A łaski chyba Dr nie robi ze za darmo poprawia swoją nieudana pracę lub zabieg w końcu my pacjentki też mamy jakieś prawa
  • gość 2017.03.22 [03:04]
    Chyba zostałam źle zrozumiana. Uwazam , ze dr zepsula to musi na swoj koszt naprawic.i do tego chyba nikt nie ma watpliwosci. Chodzi mi o to, ze jeżeli efekt po 1 ml jest kiepski a po 2 ml jest super/ dobry/ akceptowany a pacjentka nie dopłaca za korektę, to może nie trzeba na Maxa hejtowac osoby robiacej zabieg. Zachowala sie ok i tyle. Wiele kosmetyczek za korekte wzieloby pieniądze.
  • gość 2017.03.22 [04:18]
    Faktycznie tworzac posta o korekcie ust zapomniałam, ze hejt ma dotyczyć wszystkiego.zadowolona czy nie , pacjentka żąda zwrotu kasy...jużwr czekam pod bankomatem"{)
    wroooooooooooooooooclaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw
  • gość 2017.03.22 [17:42]
    Ja robilam usta rok temu na wiosne i jestem bardzo zadowolona i polecalam wszystkim znajomym, ktore przy okazji skorzystaly z promocji i tez bardzo usatysfakcjonowane, ale aktualnie opinie wsrod pacjentow ma Pani doktor jaka ma-nieciekawa, przeczytalam tutaj wpisy i widze duzo niezadowolonych osob i nieudolne wpisy samej zainteresowanej albo na polecenie pisza pracownice gabinetu w ramach obroby pani doktor. Moja mama ostatnio byla u Pani doktor no i ogolnie juz nie ma tak, ze ta wizyta trwa tyle i tyle, ze pacjentka wychodzi super zadowolona, bo poswiecilo jej sie czas i pelna uwage, mama bardzo zadowolona z zabiegu laserem, ale powiedziala, ze jak zadawala pytania pani doktor to odpowiedzi takie szybkie i niezbyt szczegolowe, czula sie tak jakby "zabieg zrobiony, daj kase i wyjdz juz stad kobieto jak najszybciej, bo cala poczekalnia", po prostu nie ma juz tej uwagi poswiecanej klientce jak byla na poczatku istnienia gabinetu pani doktor, szkoda, bo pani doktor jest super osoba i na pewno super lekarzem, bo pracuje w szpitalu za granica, a tak byle kogo nie zatrudniaja pewnie jak w PL, szkoda, ze tak teraz sie "porobilo". Ogolnie polecam tylko powiekszanie ust.
  • gość 2017.03.28 [08:49]
    Podzielę się moimi doświadczeniem a więc Dr zobaczywszy moje blizny po trądziku i cerę stwierdziła że kiepsko ale ona ma super sprzęt i da radę niestety nabieecywala że drugi trzeci zabieg Pomoże a skończyło się na tym że to moja wina bo uwierzyłam jej na poprawe a ona nic nie ulepszyla a kasa poszła i na koniec że skoro jej nie ufam to muszę iść do innej osoby tak Dr postępuje z tymi co domagają sir od niej dotrzymania słowa i obietnic które są kłamstwem
  • gość 2017.03.30 [22:24]
    Moja kuzynka była na konsultacji i
    Ilość, a nie jakość
    motto biznesowe pani doktor
    zobaczymy jak długo to wszystko pociągnie,
    życzę powodzenia i osobiście wolę się udać do doświadczonego lekarza, który nie musi ogłaszać się na każdym "słupie" czy "płocie", a i tak ma ogrom pacjentów
    życzę powodzenia :/
  • gość 2017.03.31 [15:35]
    Ja byłam spróbowałam i niestety odradzam cena w stosunku do ,szybkiego, zabiegu i brak rzetelnej wiedzy
    Odnośnie produktów też nie jestem do końca przekonana te promocje i krótkie daty nie idą w parze ze zdrowiem i satysfakcja
  • gość 2017.04.01 [09:20]
    Każdy może sam podjąć decyzję ja niestety odradzam nie podoba mi się brak dyskrecji czekanie na swoją kolejkę zawsze opóźnienia brak konkretych odpowiedzi bo Dr je albo pije kawkę w czasie rozmowy no i dziewczyny do pomocy żadna doświadczona przy mnie czyta ulotkę bo nie wie jak działa dany preparat
  • Izabela40 2017.04.01 [22:35]
    Ludzie obudźcie się, pomijając wszelkie pozytywne lub negatywne wypowiedzi, "doktor" baba po czterdziestce, na facebooku w pracy sama ma napisane "assistenarzt", czyli jest asystentem anestezjologa, czyli NIE MA SPECJALIZACJI, tak samo z medycyną estetyczną, jakieś kursy jednodniowe ma porobione, NIE MA ZROBIONEJ SZKOŁY PODYPLOMOWEJ z zakresu medycyny estetycznej, jak 3/4 (co najmniej) lekarzy, na swój facebook wstawiła tylko dyplom z akademii medycznej we Wrocławiu i to tyle, bo innych kwalifikacji nie posiada, lekarze w Lubaniu i we Wrocławiu z zakresu medycyny estetycznej robią sobie z niej podśmiech*jki, a Lubań taka dziura, że wystarczy napisać sobie "Dr Majewska" i ludzie myślą, że idą do bóg wie jakiego specjalisty... "doktor" liczy na głupie kasiaste baby z Lubania i okolic, którym nie chce się jeździć do Wrocławia/Poznania, bo myślą, że w Lubaniu zrobią to samo i do tego taniej, ale czy taniej=lepiej? Na to pytanie odpowiedzcie sobie same.
  • gość 2017.04.02 [07:22]
    Nigdy u niej nie otrzymalam potwierdzenie zapłaty i nigdy już nie zrobie żadnego zabiegu nie będę opisywać szczegółów ale mam nadzieję że sumienie Pania Dr będzie długo męczyć o ile je w ogóle ma
  • gość 2017.04.05 [08:15]
    Witam ktoś robił u niej usta preparatem Emervel proszę o opinie u mnie nie ma żadnego efektu a Dr twierdzi że raz na 1mln Tak się dzieje i nie chce mi zrobić poprawki tylko żąda kasy kiedy tłumacze że to reklamacja jest i nie będę dopłacać zaczyna się denerwować i jakieś głupie teksty gadać ktoś coś podobnego z nią miał bo nie zostawię tego za dużo kasy tam zostawiłam
  • gość 2017.04.06 [16:21]
    Ja usuwalam znamię na twarzy doktorka zapewniała że jej laser to usunie bo tylko małe krosteczki gdy pojawiłam się u niej po niedługim czasie pokazując że ten laser nic nie działa i krostki ( cos jak male brodawki )dalej są stwierdzila że ona nie wie czemu nie pomogło i może powinnam iść gdzieś indziej ja się pytam jak taki ,niby , lekarz może brać pieniądze i robić ludziom wodę z mózgu jak taki niby lekarz może robić jakiekolwiek zabiegi jak nie ma o nich pojęcia to coś nie tak dziewczyny uważajcie bo to niebezpiczne a promocja pojawia się gdy klientów brak
  • gość 2017.04.08 [01:20]
    Hej czy znajde gdzie nieanonimowe opinie na temat tej lekarki bo byly na facebook i jak sie pojawily jakies nieprzychylne to skasowala wszystkie i te przychylne opinie i te nieprzychylne i zablokowala mozliwosc komentowania i nie ma gdzie poczytac nawet a teraz sa na jej stronie internetowej opublikowane komentarze same pozytywne i sobie je linkuje na strone na facebooku ale tez anonimowe wiec rownie dobrze sama je sobie moze pisac
    dziwne to wszystko nie mozna nawet poczytac opinii od ludzi na facebook!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • gość 2017.04.12 [21:24]
    Odradzam zabiegu w tym gabinecie oszukują na produktach ceny promocyjne to bzdura niech ktoś pójdzie z reklamacja
  • gość 2017.04.15 [17:04]
    Kochane pacjentki poszukuje dziewczyn po nieudanych zabiegach u Majewskiej ona które miały obiecaną poprawkę w ramach gwarancji i reklamacji a potem zwyczajnie zostały oszukane przez doktorka oszustke i nie boję się uzyc tego słowa
  • bylaklientka 2017.04.15 [19:50]
    Skorzystalam z promocji na wypelnianie ust, efekt powiekszenia jest, ale prawa czesc gornej wargi jest wyzej niz lewa czesc gornej wargi, moja mama, siostra, znajome widza roznice, wiec nic mi sie nie wydaje smutas.gifsmutas.gifsmutas.gifsmutas.gif
    Kobieta robila mi zabieg w wyraznym pospiechu, w poczekalni czekalo wtedy przynajmniej 10 osob, wiec w tej sytuacji rejestracja dala d**y, za przeproszenien albo nie wiem smutas.gifsmutas.gifsmutas.gifsmutas.gif
    Nie polecam smutas.gifsmutas.gifsmutas.gifsmutas.gif
  • gość 2017.04.19 [21:06]
    Dziewczyny nie chodźcie do niej ona kaleczy innych zwolnili ja z kliniki w Goerlitz uwazajcie
  • gośćAnka 2017.04.19 [22:34]
    Drogie pacjentki jestem byłam 1 z Was ale po koleji to nie jest lekarz medycyny tylko kolejna osoba po kursach to nie jest lekarz bo nie pracuje w niemieckiej klinice sprawdźcie że usunęła wszystko czym wcześniej się chwaliła zrobiła krzywdę kilku osobom ma już założone sprawy w sądzie wiele z nas nie dostała nigdy paragonu a on jest ważnym dowodem moja twarz po laserze ratował inny lekarz prawdziwy lekarz który mi wspolczul a jednocześnie dziwił się że te promocje i ceny po cichu ss tolerowane i my im ulegamy nie licząc się z powikłaniami które często kosztują dużo dużo wiecej
  • gość 2017.04.20 [17:14]
    Majewskiej nie odwiedzajcie nawet nazwe zgapila od innego salonu ona jest tylko po kursach nie ma specjalizacji w dziedzinie medycyny estetycznej
    La Bru Day Spa w Zgorzelcu serdecznie polecam tam jest prawdziwa doktor medycyny estetycznej do tego doświadczone kosmetyczki dyskrecja ceny dość wysokie ale można złapać promocje nie dlatego że data produktu się kończy tylko w danym m-cu szefostwo coś proponuje sprawdźcie na Facebook
    Ja zamieniłam Majewska ma ten gabinet bo jest profesjonalnie i bez plotek
  • gość 2017.04.20 [21:28]
    Jestem ciekawy z czego ma doktorat
    skoro tsk się tytułuje?
  • gość 2017.04.21 [01:54]
    @gosc
    pani "DOKTOR" nie ma nawet żadnej specjalizacji,
    gdzie... jaki doktorat...
    HAHAHA
  • gość 2017.04.21 [23:05]
    A to dopiero .....
  • gość 2017.04.22 [21:59]
    Właśnie jestem po zabiegu powiększenia ust iż czystym sumieniem mogę powiedzieć omijajcie ten gabinet mialam stradznego krwiaka i opuchlizne po 2 dwóch tyg zeszlo wszytko razem z kwasem nie ma żadnego efektu zaczynam wątpić czy miała 1ml wprowadzony a mój obecny lekarz odradza eksperymentów u niej pozdrawiam
  • gość 2017.04.22 [22:15]
    Dokładnie też tak mam. Niestety
  • gość 2017.04.24 [16:06]
    Powiększenie ust ze skutkiem krzywa dolna warga (z prawej strony za dużo preparatu). Remedium? Dostrzyknięcie ale oczywiście nie za darmo. Zrezygnowałam. Skuszona promocjami wykonałam wiele zabiegów karbo, mezo, peeling- zero efektów. NIestety. NIe obchodził mnie brak dyskrecji, kolejki, spóźnianie notoryczne, pal sześć. Jednak brak efektów już tak. Nie polecam.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...