Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kakakakaka

Dziewczynki czy któraś z Was uzywała kremu ze śluzu ślimaka??

Polecane posty

Gość kakakakaka

Podobno jest dobry na trądzik i swietnie oczyszcza twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczkazuzia
Przekleję swoją opinię z innej dyskusji :) ----------------------------------------------------------------------- "Używam od kilku miesięcy i chyba do końca życia będę wdzięczna temu co coś takiego wymyślił Praktycznie nie wiem co to pryszcze, plamki czerwone znikły a blizenki, powoli bo powoli ale się zmniejszają. Wybierajac inna marke, przy zakupach trzeba uważać żeby kupić prawdziwy krem z wyciągiem ze śluzu. Ja raz sie dałam nabrać i trochę czasu zajęło mi doprowadzenie twarzy do stanu wyjściowego (pisałam o tym powyżej) Ostatnio znalazłam taki artykuł, polecam: http://www.pinezka.pl/moda-i-uroda/3626-slim akowe-kremy i na tym forum było : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3443889 Ja kupuję na allegro, od dawna. Dostaję świeżutki (ostatnio produkowany w sierpniu tego roku) i co najważniesze taniej " ------------------------------------------------------------------------------- i jeszcze poczytaj te posty: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3221198&start=480 -------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaqqq
tak zgadzam sie jest bardzo dobry na trodzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elicina
bo pewnie o ten krem ze ślimaka pytasz :) Jak dla mnie REWELKA! Wreszcie coś zaczęło się z tymi okropnymi pryszczami dziać. Zużywam drugie opakowanie i nawet wągrów jest mniej :) Jeszcze mi trochę do dobrego stanu mojego opryszczonego pycha brakuję ale widzę, żę idzie ku lepszemu :) I jest tak dokładnie jak mówią. Na początku jest może nie gorzej ale masz wrażenie, że wszystkie twoje pryszcze wyszły na wierzch. Ale potem to przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie tylko dziewczynki
uzywaja kremu ze slimaka :) Chlopcy tez :) Ja wlasnie odebralem kolejna porcje Eliciny i powiem wam, ze tak czegos tak fajnego na tradzik to dawno nie mialem a walcze z tym paskudztwem juz chyba z piec lat. Nawet rodzicielka mi podbiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tidys
Właśnie kupiłam. Jak tylko dojdzie przesyłka przetestuję i zdam relację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten
sluz to gdzie kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję krem ze śluzem ślimaka od ponad pół roku, efekty zauważyłam bardzo szybko, przestały robić mi się zaskórniki, po innych kremach miałam zapchane pory co powodowało potem trądzik. Obecnie skóra mi się oczyściła poginęły mi już prawie blizny potrądzikowe. Nie wiem czy każdy krem ze ślimaka jest tak samo skuteczny natomiast ja stosuje ten niemiecki http://www.sklep-vitality.pl/pielegnacja-twarzy/492-zel-krem-ze-sluzu-slimaka-125-ml.html Osobiście bardzo polecam osobom ze skórą trądzikową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi trochę rozjaśnił przebarwienia, niedługo uzywalam bo jakies 2 tyg, jakos dziwnie sie czulam ze swiadomoscia ze smaruje sie tym sluzem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_Jac
Przez pół roku używałam azjatyckiego kremu ze ślimakiem. Początkowo zanotowałam wysyp nieprzyjaciół, później cera się uspokoiła. Śluz doskonale nawilża skórę. Nie pamiętam, kiedy miałam tak gładką i elastyczną cerę. Odnoszę wrażenie, że krem śluz ze ślimaka rozjaśnił istniejące przebarwienia. Niedawno przeczytałam ciekawy artykuł http://usuwaniezmarszczek.pl/sluz-slimaka-dobry-na-zmarszczki/. Nie przypuszczałam, że krem, który zawiera ten składnik, może przyspieszać procesy gojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tutaj jest więcej informacji o samym serum jak chciałybyście przeczytać - http://www.sluz-slimaka.pl/ . Pisza jak działa i jaki jest skład takiego serum. Ostatnio czytałam o historii powstania kosmetyków ze śluzu ślimaka i nie wiedziałam że znane było już od tak dawna, jednak otrzymanie czystego kosmetyku z takiego śluzu było dość kosztowne i czasochłonne. Dopiero wraz z rozwojem technologii udało się uzyskiwać taki preparat dużo taniej i dużo szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
Nie używałam, ale słyszałam, ze te kremy genialnie działają! Ja myślę o zakupie koreańskiego kremu BB - podbija zachodni rynek i chcę go wypróbowac na sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaOna3
ja własnie używam tego bb od skin79 dziewczyny, faktycznie na bazie śluzu ślimaka. mam ten różowy i do mojej jasnej karnacji jest świetny, skóra jest bardziej nawilżona, ładnie zabezpieczona. na pewno kupię kolejne opakowanie, kiedy wykorzystam juz to. któraś z was go używała? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Ja używam kremu ze śluzem ślimaka firmy Sanbios. Kupujęgo przez internet, w sklepie Bionaturalfit, bo jest trochę taniej niż w stacjonarnych i mają jeszcze olejek z krokosza, który stosuję zamiennie z kremem. Sam krem delikatnie, ale widocznie zmniejsza blizny, przebarwienia. Co dla mnie akurat ważne jest lekki, więc nie zatyka porów i nie powstają mi po nim ropne bańki, jak po innych kremach nawilżających. Nie ma chemii, delikatnie pachnie i jest wydajny. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam ostatnio SNP 99% Snail Soothing Gel i jest mega dobry, polecam! Pory zmniejszone, zaskórników mniej, pryszczy też powoli ubywa ;) Cera gładka i przyjemna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam kiedyś kremu ze śluzem ślimaka z Clareny. Krem beznadziejny (konsystencja, działanie). Wolę za 17zł kupić krem wiesiołkowy z Gal'a, który ma naturalny skład, dobrze się wchłania i co najważniejsze działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krem ze śluzem ślimaka nie tylko pomaga na trądzik (mi pomógł), ale również super zdaje egzamin u osób starszych - np. moja mama go stosuje i fajnie rozjaśnia cerę i odżywia skórę. Osobiście polecam orientanę - polska marka :) https://greenerpharma.com/orientana-naturalny-krem-ze-sluzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaspberry
Czy takie kremy można stosować w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez problemu :) Ten orientany też stosowałam, jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś dostałam próbkę serum z Mizon i bardzo go polubiłam, skóra była po nim bardzo przyjemna, ale próbka starczyła mi tylko na kilka dni, więc nie mogę napisać jak sprawuje się na dłuższą metę. Kupiłam za to krem BB ze sluzem ślimaka i zobaczymy jak się będzie sprawował - ale jest tak jasny, ze będę musiała poczekać na zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli mowa o przyspieszaniu gojenia się skóry, to wydaje mi się że trzeba spojrzeć na całość składu. śluz ślimaka ma jakieś właściwości regenerujące skórę dlatego serum może być ok, ale pewnie dodatkowe składniki i dobra baza kremu też może też dużo zdziałać. Tu w linku niżej znalazłam info że Orientana ma w składzie też alantonine, która wiem że leczy trądzik i inne problemy skórne. Dopiero kupuję pierwszy.... zobaczymy jak podziała :) http://swiadomyklient.pl/produkt/orientana-krem-ze-sluzem-slimaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie próbowałam, ale słyszałam że super. Ja ostatnio zrobiłam sobie botoks http://www.klinikasfera.pl/botox :) Super efekt, trochę się bałam igieł, ale to zaledwie 4 ukłucia były i wcale nie bolało :) A pan doktor Migała bardzo delikatny i z wielką wprawą robił ukłucia. No i czoło mam jak dawniej, super uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co ma botoks do tematu kremu ze śluzem ślimaka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez polecam orientane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
botoks do śluzu slimaka ma to, że ktoś reklamę sobie robi i korzysta nawet na takim forum o całkiem innym produkcie czyli kremie że slimak, proste wszędzie reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMariolka
Witam ja używam śluz ślimaka http://pachnacakraina.com/,sluz-slimaka-100--koncentrat-bez-innych-dodatkow-10ml-,637 kupuję zawsze tutaj i powiem, ze efekty są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenasia
Jak już ktoś napisał wcześniej, nie chodzi tylko o sam ekstrakt ze śluzu ślimaka (choć tutaj też są z pewnością duże różnice w pochodzeniu składnika, jego stężeniu i zawartości w kosmetyku... ale o tym już się nie mówi). Są jeszcze inne składniki aktywne i uzupełniające, które mogą (lub nie) w istotny sposób zwiększyć efektywność kosmetyku. Co powiecie na krem, który oprócz ekstraktu ze śluzu ślimaka zawiera również: masło Shea, olej makadamia, koloidalne złoto, kwas hialuronowy czy aloes...? I dodatkowo ma system dozowania zabezpieczający przed zanieczyszczeniem (co powoduje, że można użyć mniejszej ilości substancji konserwujących).... :) (Snail Gold, Karmart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×