Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaszmir i kawa

Dziewczyny jakie kosmetyki polecacie z HEBE?

Polecane posty

Gość kaszmir i kawa

Macie jakieś sprawdzone? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakis producent kosmetykow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hebe ma jakas swoja linie kosmetykow ktorych jest producentem? cyz chodzi ci o kosmetyki zakupione w drogerii Hebe? nie powiedzialabym ze mam tam jakies sprawdzone, w wiekszosci drogerii mozna dostac to samo co u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię drogerię Hebe, akurat mam blisko i często mają fajne promocje. Osobiście polecam bazy pod makijaż. A ostatnio zakupiłam patyczki higieniczne Tami MyCare, w opakowaniu jest 300sztuk, samo pudełko jest ekologiczne, w pełni biodegradowalne i efektownie wygląda, jest z folkowymi motywami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w hebe akurat jest duzo produktów, których nie ma w rossmanie i innych drogeriach i sa trudno dostepne- nie chodzi o marki własne. mają szeroki asortyment i tym konkurują. duzo jest produktów do pielęgnacji twarzy marek, które ntrudno spotkać np Lierac, bandi i mnóstwo innych, do tego duża gam z kazdej firmy, kupowałam tam cudownie pachnące masła do ciała, ale ostatnio zniknęły; były też balsamy aquolina w niskiej cenie ponizej 20 zł, ale też ich juz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isselzani1976ybkri
Ja bardzo lubię drogerię Hebe, akurat mam blisko i często mają fajne promocje. Osobiście polecam bazy pod makijaż. A ostatnio zakupiłam patyczki higieniczne Tami MyCare, w opakowaniu jest 300sztuk, samo pudełko jest ekologiczne, w pełni biodegradowalne i efektownie wygląda, jest z folkowymi motywami. Jasne http://activ.me/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostanio pojawily sie kosmetyki petal fresh -sa to organiczne kosmetyki bez chemi. mam balsam -kosztowal 18 zł i szampon 13. sa jeszce odzywki i zele pod prysznic. sparwdzaja sie rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirusiag
Witam Uzywam ostatnio keratyny do wlosow liquid keratin, szczerze mowiac nie mialam lepszej odzywki do wlosow ,idealnie sie wchlania, wlosy sa miekkie , lsniace polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×