Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daria24***

dziewczyny polećcie mi obry żel do mycia twarzy trądzikowej

Polecane posty

Gość daria24***

mam problem z cerą mam trądzik i pełno wągrów jak to skutecznie zwalczyć polećcie mi dobry a zarazem nie drogi żel do mycia twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rude to wredne
żel siarkowy firmy Barwz możesz kupic w realu w tubce lub mydło siarkowe do mycia twarzy. stosowałam różne specyfiki ale siarka jest najlepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rude to wredne
żel siarkowy firmy Barwa lub mydło siarkowe. miałam różne specyfiki ale siarka jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybki mrożone mniam
Tołpa super avene też super ,clean clear też super no i nawet z avonu i dla młodzieńczej w białych tubkach i ta dla osob doroślejszych zielone pamniętam...za bardzo głowy do nazw nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybki mrożone mniam
Tołpa super avene też super ,clean clear też super no i nawet z avonu i dla młodzieńczej w białych tubkach i ta dla osob doroślejszych zielone pamniętam...za bardzo głowy do nazw nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam taki
żel z peelingiem z Sorayi Care&control i nie narzekam. Tylko uzywa się go tylko dwa razy w tygodniu ze względu na ten peeling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuj zadnego badziewia w drogerii tylko kup w aptece bioderme,taki niebieski z pompka.Kosztuje ok 35zl ale jest bardzo wydajny i starcza na dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa z klodzka
ja Ci moge polecic zel do mycia twarzy z firmy la roche posay tu jest w super cenie na allegro http://allegro.pl/item865054149_la_roche_posay_effaclar_zel_oczyszczajacy_apt.html polecam sprawdzic opinie o nim i zobaczyc cene w sklepie, ta na allegro jest naprawde dobra 200ml za 30zl z przesylka. polecam, zawsze kupuje w tej aptece, zel jest duzo lepszy od zely z vichy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ale taki pierscionek
mi bardzo pomaga zwykly oliwkowy żel z ziaji. Naprawde mam widoczna poprawe - mniej wągrów i pryszczy. Jak gdzies wyjade, albo zapomne go uzywac to po tygodniu są znow wagry i pryszcze. Po innych, np. nivea, garnier, mam takie same syfy. a ten z ziai dziala cuda, uzywam go juz chyba 5 rok. Kosztuje smieszne pieniadze - jakieś 5zł. jest bardzo wydajny, mi buteleczka starcza prawie rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbm
Ja na przykład stosuję domowy tonik z octu jabłkowego. Czyni on czyni cuda, gwarantuje poprawę do 50% w ciągu 1 max 2 tygodni! Roztwór robi się z wody przygotowanej lub destylowanej albo mineralnej i octu jabłkowego z stosunku 1:1.Następnie moczymy w powstałym toniku wacik i myjemy buźkę 2 razy dziennie. Sprawdziłam sama na sobie na prawdę działa. A z innych preparatów stosuję też Revitol Spot Gel. Wystarczy nałożyć niewielką ilość preparatu na miejsce objęte trądzikiem, by doszło do wysuszenia pryszczy. W ten sposób Revitol Spot Gel przyczynia się nie tylko do wyeliminowania zmian trądzikowych, ale zapobiega powstawaniu potrądzikowych blizn. Polecam ci ten specyfik. A o innych preparatach pomocnych w walce z trądzikiem przeczytasz ze strony http://tradzikmlodzienczy.info.pl/2011/04/15/kosmetyki-na-tradzik-krotki-przeglad/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beza bezowa
Polecam Effaclar firmy La Roche-Posay. Kosztuje ok. 45 zł, ale za butlę 400 ml, mnie starcza na pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuuuuuusssskkkkiii
a ja polece Ci wszystko bez sls, co nie wysusza, najlepiej jakis zel/plyn dla dzieci - inne nawet apteczne zele wysuszaja i pwoduja tradzik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelelelelelelel
Słuchajcie miałam podobny problem (wągry, pryszcze tłusta cera) i śmiło mogę powiedzieć, że żele to największe dziadostwo jakie można zrobić skórze. Ja polecam mydła, ale nie jakiś badziew typu dove lub palmolive, tylko te całkowicie naturalne. Używam tego na co dzień: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=49812 I tego dwa razy w tygodniu jako peeling enzymatyczny: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=48163 A twarz nawilżam olejami naturalnymi jojoba, z pestek malin, konpny, z róży piżmowej...to zależy na jki mam ochotę. I moja cera jest nie do poznania, jak pupa niemowlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mydło siarkowe może pomóc, ale nie stosuj go zbyt długo bo wysusza skórę (przynajmniej mi wysuszyło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluepepperr
U mnie rezultat zdjae nivea, ale nie powiedziane że każdemu będzie służyć. Jednak ja używam jej dobre kilka lat (mam na myśli ogólnie kosmetyki, całą linię) i jestem zadowolona. Akurat teraz można się o tym przekonać bez wydawania pieniędzy biorąc udział w konkursie Meżczyzna Marzeń http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/mezczyzna_marzen w którym zestawy kosmetyków (między innymi) są do wygrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluepepperr
a co nam pomoże na twarz lepiej niż wyjazd do SPA? A takowy można jeszcze wygrać w konkursie nivea i to dla dwojga, na 5 dni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tak nie
najgorsze sa wagry niczym sie ich juz nie pozbedziemy.............. w secyfiki nie wierze za duzo przetestowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ciezko widze. sama szukam czegos na skore tradzikowa. co juz jest lepiej to zaraz cos znowu mi wyskakuje. co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×