Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muscella

Dziwne białe grudki na piętach?

Polecane posty

Gość muscella

Zauważyłam, że kiedy stane całym ciężarem na stopach to na piętach pojawiają mi się takie białe okrągłe grudki. Normalnie na stopie nie obciążonej tego nie mam. Grudki w dotyku są twarde, ale nie bolą. Nie wiem co to jest, a przyznam, że jest to nieestetyczne i zaczynam sie obawiać chodzenia w sandałkach. Choć przy takiej pogodzie w zasadzie nie mam czego. Proszę o odpowiedź co to jest i jak to zlikwidować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ejst to wlasnie nadmiar skóry, jakiies odniotki czy cos? najlepiej jest isc do lekarza pierwszego kontaktu i zapytac co to. powinien wiedziec, a wtedy mozzna zaczac dzialac. jesli są to odgniotki to moge polecic moj krem ale jesli to nie ejst to..no wlasnie, naprawde warto spytac lekarza.jak mialam odgnioty to takie cos robilo mi sie po moczeniu nog albo jak sie spocily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKOLAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKOLAS
czY BYłAS U LEKARZA MAM TO SAMO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnal57
ja tez mam to samo i jestem niemal pewna ze wystepuje to w nadwadze i sa to grudki tluszczu tylko dieta i mniej kg. moze nam pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani to objawy miażdzycy. Tez to mam i wlasnie muszd isc do lekarza. :( wiesci chyba nie beda mile :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem chora, nie mam nadwagi (wręcz przeciwnie), zdrowo się odzywiam, jestem młoda, a także to mam. Myślę, że to nie jest nic nieprawidłowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochani mam to samo od kilku lat lecz teraz zaczęły boleć lub okropnie swędzieć więc poszłam do dermatologa i co ? okazało się że to PIEZOGENICZNE GUZKI STÓP dość świeża sprawa w medycynie ale szperając w necie okazuje się ogromna liczba osób ma ten problem i zawsze wyglądają tak samo. proponuje poczytać i może ktoś podzieli się wiedzą jak radzić sobie z tak uporczywym swędzeniem bo narazie nic co spróbowałam nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi dietetyk powiedział ze to cysty na jajnikach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to samo od kilku miesięcy co to jest proszę o podpowiedz jak ktoś ją zna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×