Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Papaja82837713873187

Dziwne uczucie w uchu od ponad roku

Polecane posty

Gość Papaja82837713873187

Witajcie! Od ponad roku w swym doświadczeniu mam wędrówki od laryngologa do laryngologa. W tamtym roku odwiedziłam ich 3, jednak w tym wywiesiłam białą flagę. Dlaczego? Nikt nic nie widział w moim uchu. Mówili, że być może mam ubytek słuchu, ale następne badanie to wykluczyło. Zmagam się z uczuciem słyszenia za szkłem, przytkania (lecz nie zatkania), uczuciem ciśnienia w skroniach i głowie. Miałam wdmuchiwane powietrze do trąbki Eustachiasza, jednak nie przyniosło to efektów. Laryngolog powiedział, że mimo skrzywionej przegrody nosowej, nie ma niedrożności pomiędzy uchem a nosem. Uczucie pozostało, a ja rozłożyłam ręce. Ponad to, od 2008 roku choruję na nerwicę natręctw i nerwicę lękową. Byłam na terapii, jednak uczucie w uchu pozostało. Sama nie wiem, czy jest to kwestia nerwicy, czy jest to kwestia zdrowotna. Proszę o rozważne wypowiedzi, gdyż jest to dla mnie bardzo ważny temat. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może płyn w uchu masz? Byłam z synem na takim badaniu, koszt 20 zł. Ale to w gabinecie, gdzie badaja słuch, dobierają aparaty itp. Może warto spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka postu powyżej
Co to może być za płyn? Laryngolog oglądał ucho i mówił, że jest ,,czyste'' mimo mojego uczucia przytkania. Nie widział w nim rzekomo woskowiny i nie robił płukania ucha (a zależałoby mi na tym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian molek
może kapalas sie i naleciala ci woda mialem tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez lyzke goracej przegotowanej wody wymieszaj z lyzka wody utlenionej. nabierz to do czystej strzykawki i na lezaco i wlej zawartosc do ucha. pomasuj dobrze skore przed uchem zatykajac ucho i wylej. to samo zrob z drugim uchem. zrob tak dwa razy, rano i wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×