Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jasio88_on

Dziwne zmiany skórne w okolicach intymnych, odparzenie?

Polecane posty

Gość jasio88_on

Witam Pewnego ranka obudziłem się, i spostrzegłem dziwne zmiany na swojej skórze. Pojawiły się w okolicy genitali, dokładnie na udach w miejscu stykania się moszny z nogami. Początkowo były niewielkie, jednak z czasem (2-3 dni) powiększyły się. Lekko swędzi ale ja tego nie drapię, bo wiem że będzie tylko gorzej. Próbowałem leczyć to domowym sposobem, tzn częste smarowanie kremem nivea. Nie daje żadnych efektów. Zmiany skórne nie chcą zniknąć. Ciągnie się to już około trzech tygodni. Nie jestem pewny od czego mogę to mieć. Może dlatego, że jestem zmuszony do częstego przebywania w pozycji siedzącej. Noszę obcisłe bokserki. Zresztą sam nie wiem... Dodam, że dbam o higienę intymną. Nie powinna to też być choroba weneryczna. Ponieważ od jakiegoś czasu nie uprawiałem sexu. Zamieszczam zdjęcie tych zmian.. Efekt świecenia się, jest spowodowany natłuszczeniem skóry kremem. Ostrzegam, że nie jest to miły widok: http://img527.imageshack.us/my.php?image=img595oo8.jpg Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość według mnie to może być
Wygląda jak liszaj, prawdopodobnie odparzyłeś sobie skórę i doszło do nadkażenia bakteryjnego, radzę udać się z tym do lekarza pierwszego kontaktu lub dermatologa, zapisze ci antybiotyk. Ewentualnie ze środków dostępnych bez recepty możesz spróbować kremu z hydrocortisonem i maści Tribiotic, ale nie gwarantuję, że pomoże. I jeszcze jedno: zbyt obcisłe bokserki + praca siedząca mogą spowodować przegrzewanie jąder, a skutkiem tego jest bezpłodność, radzę uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasio88_on
może ktoś jeszcze pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie
objawy może dawać też grzybica, trzeba zasięgnąć porady lekarza, nie ma to nic wspólnego z higieną, kup odpowiednie żele do podmywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na moje oko
to nie jest odparzenie, ani tym bardziej liszaj najlepiej idź z tym do dermatologa, zanim infekcja się rozprzestrzni i o bejmnie bardziej wrażliwe i trudniejsze do leczenia miejsca ;-) gdyby to było odparzenie pomogłby zwykły krem który stosujesz czy zasypka typu alantan liszaj wygląda inaczej wydaje mi się, że to jakieś zakazenie bakteryjne lub grzybicze, a złapać coś takiegoi jest łatwo, niekoniecznie przez brak higieny czy seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zauważyłam u siebie plamy na skórze w okolicach miejsc intymnych zapisałam się na konsultację do poradni: http://liszajtwardzinowy.pl Na szczęście nie było to nic wielkiego, ale mimo wszystko najadłam się strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasio88_on i co ci wyszło byłeś u lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×