Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę pomóżcieeee

dziwnie wysuszony łokieć

Polecane posty

Gość proszę pomóżcieeee

zauważyłam, że od kilku dni skóra na moim łokciu jest mocno wysuszona, dosłownie jakby schodziła, tylko na jednym łokciu - czy to objaw jakiejś choroby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę pomóżcieeee
i jeszcze jedno, smaruję go od kilku dni kremem do rąk, ale to nic nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę pomóżcieeee
proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę pomóżcieeee
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę pomóżcieeee
chodzi mi po prostu o to czy nie jeste to objaw jakiejś łuszczycy albo grzybicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazz jaaa
Moze to ten na którym częsciej się podpierasz ? Spróbuj czegos takiego jak Epikrem - parę złotych - specjalnie do łokci kolan i piet , ale straszliwie tłusty - raczej na noc. Świetnie egzamin zdaje tez Linoeparol krem - dobrze natłuszcza , tez kilka złotych cos około ośmiu bodajże - on też jest przeznaczony do takiej suchej zrogowaciałej skóry (ten jest moim faworytem w takich przypadkach , ale uwaga na krótka datę ważności) I od czasu do czasu peeling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie objaw żadnej choroby :) ja mam to od kilku lat i nadal żyję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinca
Spoko, ja przez cale lata mialam suche, zrogowaciale lokcie i zwykle jeden (prawy) byl bardziej wysuszony :-) Mialam tez plamki takiej dziwnej, suchej, szorstkiej skory na kolanach i kostkach nog, i to od dziecinstwa. Czemu? Diabli wiedza... Najlepiej kup sobie Panthenol w spreju i oliwke dla niemowlat i smaruj nimi lokiec na przemian. Mi to ladnie wygladzilo wszystkie zmiany. Mozesz jeszcze sprobowac go lekko spilingowac zwykla sola kuchenna, a potem posmarowac oliwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze pomóżcieee
dzięki, bo już się przestraszyłam, nie wiem od czego to, nigdy wcześniej nie wystepowało, skóra jest czerwona jakby obtarta, no i strasznie sucha, ledwo posmaruje kramem a już mogę skubać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz dokładnie jak to
wygląda. Czy jest to czerwona "plamka" a na niej łuszcząca sie skóra? może smaruj maścią z wit A(w aptece za 2zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wszelkiego typu wysusznia polecam maść z wit. A, kupisz w aptece za śmieszne pieniądze, a może Tobie pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze pomóżcieee
dokładnie tak, czerwona plamka a na niej łuszcząca się skóra, tylko na jednym łokciu - od kilku dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę pomóżcieee
zapomniałam o ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam
to moze bycjakas reakcja alergiczna, trudo powiedziec na co! Ale jak nie pomoga te specifiki wyzej wymienione to radze sie udac do dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie sie opieralas na tym lokciu,np czytajac w lozku albo cos w tym stylu.wiem,bo tak jak nigdy tego problemu nie mialam,to karmiac moje malenstwo piersie w lozku podpieralam sie i zaczal mi sie taki lokiec robic.pomaga oliwa z oliwek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliccja
Ja mialam ten problem w podstawowce.Na obu łokciach mialam taką suchą skórę i jakies takie jakby krostki ale nie byly zaczeriwenione ani ropne.Mama zaczęła smarowac mi te łokcie najpierw DETREOMYCYNĄ a potem smarowała jakąś maścią przeciwgrzybiczą.Teraz nie mam problemow z łokciami.Jedynie co to smaruje je jakims tłustym kremem jak mi sie przypomni:):)Ciesze sie ze moja mama w pore zareagowała i mi pomogla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest
zapewne problem zdrowotny a dokładniej masz problem z taczycą-wierz mi! konieczna wizyta u endokrynologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptyszaa
Taki objaw moze występowac przy niedoczynności tarczycy!! I to nie jest żart. lepiej idz zrob sobie badania na hormony tarczycy. przez lekarzy jest to potocznie nazywane objawiem brudnych lokci, mimo ze z brudem nie ma nic wspolnego:) Inne objawy niedoczynnosci to m in sucha skora przy goleniach ( nogi), osłabienie, ospałość i wzrost wagi. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×