Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
biała_czekolada

e-papieros??

Polecane posty

Zauważyłyście, że teraz palenie staje się niemodne,a wiele osób pali e-papierosy?? Ja sama jestem nałogową palaczką i nie wiem, jak się zabrać za to, żeby zerwać z nałogiem. Niestety przez palenie papierosów mam coraz mniej energii i jest wiele rzeczy, które przemawiają za tym, żeby rzucić palenie. Ale niestety to jest ciężka sprawa. I dlatego chciałabym zapytać, czy któraś z was używała e-papierosa?? Myślicie, że warto zamiast zwykłego papierosa , posiłkować się e-papierosem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e papieros nie śmierdzi tak jak zwykłe papierosy i tu już widzę plus . Obecnie mój mąż próbuje rzucić palenie posiłkując się właśnie e papierosem . Jest zadowolony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek Wacek.
ja pale e-papieros od 4 miesiecy i jestem bardzo zadowolony nikomu nie szkodze a tym bardziej sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z moim byłym
jest juz taki topik na głównym - poszukaj :) ja polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam tabletki TABEX dużo czytałam dobrych opinii właśnie zakupiłam i rzucam bo mam już dość palenia (pomijając koszty paczki fajek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mk-mk-
wczoraj kupilam sobie e-fajke.pierwsze pykanie pozytywnie mnie zaskoczylo.daje w płuca:Pdymek itp.nastepne pykanie gorsze NIE TRAWIE aromatu tego liquidu:(mam -camela. czy wszystkie smakuja podobnie obrzydliwie? zalamalam sie bo samo pykanie e -fajki mi odpowiada ale smak😭 jak trafic na swoj smaczek?? jedno jest pewne probowac warto.da sie przy tym rzucic fajki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś chce rzucić palenie to nie polecam e-papieosów celem rzucenia nałogu jest odzwyczajenie się od nikotyny pomijając substancje smoliste i inne e-papieros zawiera kapsułki z nikotyną więc nie prowadzi to do odtrucia organizmu z nikotyny lecz dostarcza nam kolejne dawki tej substancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chce się rzucić palenie to jaki sens jest w paleniu e-papierosa? Próbowałam tego cudu techniki i jakoś niespecjalnie przypadło mi to do gustu. Dobra, macie rację z tym, że to nie smierdzi ale nie ma takiej przyjemności z palenia ;) Chociaż mój znajomy kupił sobie takowego papierosa na wasserman.pl i jest zadowolony z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to już nie wiem, jak mam się zabrać do tego, żeby rzucić palenie. Próbowałam już chyba wszystkiego. I myślałam, że taki e -papieros będzie w porządku.... Może znajdą się tutaj jeszcze jacyś zwolennicy e- papierosa, bo póki co jak na razie nie jestem jeszcze przekonana, do tego zakupu. czekam na więcej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie tabletki tabex koszt ok.42 zł pierwszego dnia paliłam i bralam tabletki drugi dzień brałam tabletki i chciałam palić ale nie mogłam miały obrzydliwy smak wypaliłam na siłę 5 sztuk dziś trzeci dzień biorę tabletki i nie wypaliłam od wczoraj od 17 ani jednej fajki nawet mnie nie ciągnie żeby zapalić i jest naprawdę super jedyny minus to suchość w ustach i pragnienie po tych tabletkach ale to nic w porównaniu z niesmakiem po petach pozdro🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam że to jedyny skuteczny sposób na rzucenie. Ale ten środek jest na receptę niestety. E-papieros to jest jakaś alternatywa, ale i tak wydaje mi się że jedyny skuteczny sposób na rzucenie, to "z dnia na dzień".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście kupiłam tabexy bez recepty w aptece faktycznie może i sa na receptę ale jak się poprosi panią magister to sprzeda i bez niej bez większego problemu wkońcu to są tabletki ziałowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkel majkle
Zdecydowanie warto zastapic tradycyjne papierochy e-papierosami, bo nie powoduja takich szkod w organizmie. Poza nikotyna, ktora uzaleznia nie zawieraja zadnych szkodliwych substancji...w dymie tradycyjnych petów jest tych substancji smolistych, toksyn od groma. promuje marke e-papierosow premium , wejdz na strone sobie i poczytaj wiecej http://www.premiumecigarette.com/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-papierosiara
epapieros to świetny wynalazek. Mozna go "palić" gdzie się chce, nie smierdzi, nie truje jak zwykły fajek, bo nie zawiera substancji smolistych ani innych 4tys substancji trujących z analoga. Poza tym jak czytam głupoty typu "epapieros zawiera kapsułki z nikotyną" to mi się smiać chce. Oczywiście LIQUID(czyli płyn do uzupełniania e-papierosa) może zawierać nikotynę w postaci płynnego roztworu w glicerynie lub częściej w glikolu propylenowym. To nie są żadne kapsułki. LIQUID może również niezawierać nikotyny, można go stosować jednocześnie z Tabexem, epapieros zaspokoi potrzebę puszczania dymka, a Tabex zlikwiduje głód nikotynowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre rozwiązanie dla palacza. Tak myślę. Wydaje mi się, że jest to zdrowszy sposób palenia, bo nie ma substancji smolistych i ludzie z otoczenia osoby palącej tez nie muszą wdychać dymu z papierosów. A cenowo chyba wychodzi podobnie do zwykłych papierosów, a może nawet taniej. na wasserman.pl widziałam taki zestaw e-papierosa z dodatkowymi nabojami za 50 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, na tym wassermanie to szok jak tanio;) Ja tez przymierzam sie do rzucenia z e-papierosem, tylko jestem laikiem w tej kwestii, i nie wiem, czy są jakieś szczególne różnice między tymi e-fajkami, skoro jedne są takie tanie a inne znowu drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnica tkwi zapewne w okresie gwarancji jaką dają lub nie dają producenci. No i rodzaju baterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnica tkwi zapewne w okresie gwarancji jaką dają lub nie dają producenci. No i rodzaju baterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka321
e-papieros ma dużo zalet i od razu widać i czuć korzyści z wymiany tych prawdziwych na elektroniczny elektroniczny papieros zachowuje zapach i posmak charakterystyczny dla tradycyjnego papierosa, - usta palacza wolne są od przykrego posmaku, jaki towarzyszy tradycyjnym papierosom - uwalniamy się od przykrego i ciężkiego do usunięcia zapachu nikotyny ( czy to z naszych pomieszczeń, firan, czy odzieży) - koszt użytkowania takiego papierosa jest znacznie niższy. Co jakiś czas jedynie zmuszeni jesteśmy do wymiany kartridża i atomizera, które z czasem zużywają się. http://nuclearts.pl/zywnosc/e-papieros-elektroniczny-papieros-co-to-jest/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia krak
jakoś nie byłam przekonana do tych e-papierosów, ale dziś przez przypadek wstąpiłam do sklepu na ulicy cieszyńskiej w Krakowie i okazało się, że na miejscu można było wypróbować sprzęt i różne smaki :)) mają też sklep w necie: http://www.smooke.pl/ i właśnie buszuję i wybieram, bo się zajawiłam. Mentolowe nawet lepsze niż normalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój znajomy tez kiedyś kupił e-papierosa. Rzeczywiście nie śmierdzi, a dymu nie widać już po chwili. Problem w tym, że twierdził, że nie umie się tym napalić i co jakiś czas zapalił zwykłego papierosa. Po kilku tygodniach całkowicie odstawił e-papierosa i pali tylko zwykłe papierosy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkaPOLKA
Dziewczyny pomocy!! Mój chłopak pali jak smok, już mnie tym przeraża. Boję się o jego zdrowie, dlatego chciałabym kupić mu jakiegoś dobrego, ale w miarę taniego e-papierosa. Zbliżają się Mikołajki, więc pomyślałam, że to dobra okazja... Doradźcie coś, może macie jakieś doświadczenie w tym, bo ja to zupełnie zielona w temacie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 46546yjhgthjn
Ja mam ecis n901 i jestem zadowolona (mój pierwszy i jak na razie ostatni). Chyba większość firm ma epapiersy podobne do tego, więc możesz wybrać coś innego. Tańsze to podobno wyrzucanie kasy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfds
*Tylko, że ja niewiele palę. Jak ktoś pali paczkę dziennie, to może być za słaby model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkaPOLKA
No ja się zastanawiam nad zakupem całego zestawu, wraz z kartomizerami, akumulatorami, ładowarką itp. Znajomy zachwala markę Cigito. Czy ktoś z Was stosował? Polecacie? Wygląda nieźle w sumie, jak cygaro, a nie jak papieros. Myślicie, że chłopak będzie zadowolony? Doradźcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulkaaaa
No nie wiem, ja tam bym chyba wolała taki e-papieros, który jest niemal identyczny jak ten zwyczajny. Teraz czytam trochę o e-papierosach, bo zastanawiam się nad rzuceniem i przerzuceniem się na elektronika. A czemu to Cigito ma być niby takie dobre????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkaPOLKA
Jakościowo są ponoć znakomite - wszyscy naokoło mi go zachwalają. Czytam też na forach i wszędzie Cigito zbiera świetne opinie. Bateria trzyma długo, jest sporo dymu (e-palacze to lubią) i co najważniejsze genialnie oddają smak. Do tego też fanie wyglądają. Coraz bardziej podoba mi się ten model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cigito jest dobre przede wszystkim ze względu na baterię, która długo trzyma. A to w e-papierosach jest bardzo ważne. Takie kwestie jak aromat czy ilość nikotyny można sobie dostosować bez względu na rodzaj e-papierosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×