Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapytanieee

ELEKTROKOAGULACJA NA PĘKNIĘTE NACZYNKA - kto miał?

Polecane posty

Gość zapytanieee

Prosze, podzielcie sie wrazeniami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
czyli t cos z pradem ja sie umawiam w listopadzie na usuwanie tez jestem ardzo ciekawa , mam do usucniecia 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanieee
Tak, to wlasnie metoda zamykania naczynek pradem. Ktorego listopada idziesz?? Gdzie masz te naczynka? Na twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam naczynka
dziewczyny, ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
ja za useniecie 21 powiedziala mi ze 85 zeta 7 mam 1 cm pod lewym okiem, i po 7 na platkach nosa jakos rowno sie zebralo:) boje sie ze to bedzie bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
mysle ze sie wybiore zaraz po 4 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanieee
No wlasnie ja tez mam na platkach nosa i kilka nad lewym i prawym okiem. Ja juz zamykalam naczynka laserem, ale niestety nie zgodzili sie na usuniecie laserem tych nad okiem, bo stwierdzili, ze mozna uszkodzic siatkowke! Natomiast slyszalam, ze elektrokoagulacja jest bezpieczna dla oka. Ojojojoj - koniecznie napisz jak bylo! Bardzo cie prosze. Ja na razie na ten zabieg si enie wybieram, planuje tak pod koniec listopada czy w grudniu. Napisz czy bolalo, ale co najwazniejsze - jak z tym naczynkiem pod okiem, czy usuneli bez problemu! OK???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
ok postaram sie, mam nadzieje ze nie zostanie po tym sladu kurna boje sie bolu chyba z kims tak pojde ale mam dosyc naczynek, no i wydaje mi sie ze nie jest az tak drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanieee
a mozesz podac do siebie maila, albo gg? W listopadzie napisalabym do ciebie z pytaniem jak bylo, bo pewnie zapomnisz napisac, a mi naprawde bardzo zalezy na tym, zeby poznac wreszcie jakas opinie na ten temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
ok no tak bedzie lepiej bo moge juz nie znalezc tego topiku podaje go tak na forum ale niech tam 6622361

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanieee
Dzieki wielkie. W podziece przesylam moja korespondencje mailowa z babka z jednego z gabinetow w Trojmiescie: >>> Czy moge prosic o szczegoly dotyczace elektrokoagulacji? (chodzilo o porownanie z laserem) >> Trudno te metody porównywać , z reguły na twarzy elekrokoagulacja w >> porównwniu do leserów przynosi efekty szybciej - 1 -2 zabiegi >> wystarczą >> ( a >> laser około 3-5 ), może jest nieznacznie bardziej uciązliwa niż laser. >> >>> Czy mozna nia usunac siatke peknietych naczyn w okolicy oka? >>> Należałoby >> to najpierw zabaczyć. Jednak jest to z pewnością metoda >> bezpieczniejsza >> dla >> oka niż laser - nie ma ryzyka uszkodzenia siatkówki. Nie można powiedzieć że jest bardziej nieprzyjemna. odczucia sa po prostu inne. Z reguły znieczulenie nie jest konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
ok dzieki tak no widze ze to dla ciebie wazne a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czynko
Możecie polecić mi jakieś miejsce w Krakowie gdzie mogę zrobić ten zabieg? Czy laserem nie jest lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
ja mam 24 oj ja nie jestem z malopolski i nigdy sie nie dopytywalam o taki zabieg nagle mi kosmetyczka zaproponowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanieee
Naczynko - na pewno instytuty dr eris maja te zabiegi. Zobacz tez w gabinetach Epi Centrum (ja tam robilam laser). Laser jest wg mnie b. dobry i na pewno ponownie bym go zrobila, ale niestety przy oczach nie moge. Zamknal mi naczynka na stale, juz wiecej sie nie pojawily. Te co teraz mam, to nowe, ktore sobie sama niestety zrobilam :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
jak je zrobilas? mnie podobno pekaja od zimna ale te kolo nosa, no na nosie to mam juz ladne kilka lat, hohoho moze z 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanieee
A to roznie. Na nosie popekaly mi same od mrozu (tak mowia). Te przy oczach - od nieudanej depilacji brwi peseta. Mam jeszcze pytanie do ciebie ojojoj bylas pewnie na konsultacji? Co powiedzieli ci a propos tych naczynek przy oczach? Ze bez problemu moga je usunac? W koncu odleglosc 1 cm to nie jest duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojoj
czasem chodze na oczyszczanie do kosmetyczki i ostatnio wlasnie jak bylam zaproponowala ze moze mi je usunac jakas nowa metoda , nieinawazyjna, wlasnie ta o ktorej mowa w temacie. a to naczynko mam zaraz jak sie zaczyna oczodol, prawie na granicy jak sie kosc konczy , moze tak blizej policzka no cos kolo tego. i wiesz nic nie powiedziala ze moze to byc grozne czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaka
ja mialam 1 zabieg.mam 23 lata.mialam 2 naczynka na nosie, jedno zniknelo calkowicie, drugie zmniejszylo sie, p.doktor powiedziala ze powtorzy zabieg na to co sie nie zamknelo calkowicie, zabieg ogolnie boli ale da sie wytrzymac, mylalam ze bedzie gorzej, no i jest darmowy.ludzie co wy macie z tym laserem.?????nie ma to jak koagulacja.i do tego za darmo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lalaka a gdzie robilas ze za darmo???????!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja miałam ostatnio robione zamykanie naczynek na nosie i policzkach metodą elektrokoagulacji. Nie jest to przyjemne ale bardzo skuteczne zwłaszcza jak robi to doswiadczona osoba ja miałam szczęście trafić na panią która zajmuje sie tym od wielu lat i jestem baaardzo zadowolona. dla zainteresowanych podaje numer do gabinetu w krakowie (centrum) 0 12 422 01 18 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karina 22
A mozesz opisac ten zabieg? Jak to wyglada i jakie sa odczucia? (boli, piecze?) Gdzie mialas te naczynka? Ile zaplacilas? Czy mialas potem jakies since, opuchniecia? Napisz prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewixx
możecie mi polecić jakiś salon do zamykania naczynek w Krakowie? potrzebuję skorzystać i nie wiem kogo wybrać - żeby krzywdy na twarzy nie zrobili ... ;-) z góry dziekuję za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MCz
Gdzie można zamknąć naczynka?, jest ich dużo do tego dochodzą rumieńce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka193op.pl
wczoraj mialam robiony zabieg bolalo mnie jak jasna cholera teraz mam "dziure" w nosie ciekawa jestem jak sie zagoi i jakie beda efekty koncowe szczerze mowiac gdybym wiedziala ze to tak wyglada nie poszlabym drugi raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staaara rura
Goi sie szybko i rzeczywiście naczynek nie ma, ale...pojawiają sie następne. Ja miałam robione na buzi i nogach, i efekt jest taki, że na buzi mam nowe (a może te same..who knows), a na nogach zamiast kilku dużych mam milion malutkich, które wyglądają na siniak. Koszmar! generalnie wyrzucanie pieniędzy w błoto, a nogi nadal "nie do użytku" latem. Może juz lepszy byłby laser, nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiinka
też mialam ten zabieg elektrokoagualcji. mialam tylko 2 naczynka na nosie i jestem zadowolona bo sladów juz nie ma, troszke to boli , tak szczypie ale warto sie poświęcic i nie musiec pozniej korektora uzywac. wazne jest aby sie nie ruszac w kluczowym momencie jak ma prad przepłynąć.pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze na zabiegi laserowe IPL-em, narazie mialam 1 jeszcze 2 przede mna- efekty juz widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANETKA193
no i zostala blizna okropna i nie da sie jej usunac i nie moge sie opalac masakra poprostu nie warto przynajmniej jak dla mnie naczynko zniknelo to mam teraz blizne i tak musze uzywac korektora zaluje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×