Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kariiinka

Emolsja do mycia twarzy CETAPHIL. Naprawdę takie cudo??

Polecane posty

Gość Kariiinka

Poleciła mi ją moja dermatolog, że podobno pomaga cerze trądzikowej i wrażliwej. Mówi, że już kilka jej pacjentek wyleczyło się tym z niewielkiego trądziku. No ale kosztuje 35 zł. Nie wiem czy warto zainwestować. Czy któraś z Was używała tej emulsji i może coś na jej temat powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest bardzo dobra... warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kariiinka
O masz jaki błąd!!!! "Emulsja " miało być w temacie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
a do suchej tez dobra? czy tam mieszanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zmywam wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można zmywać wacikiem lub
normalnie - wodą. Mi też polecił dermatolog ponieważ używam silnych specyfików na trądzik więc do mycia twarzy muszę uzywać czegoś łagodnego. No cóż, kosmetyk dobry, buzia jest po nim gładka i tyle. O tym, ze leczy z trądziku nic mi nie wiadomo. Raczej nie zdecyduję się na kupno drugiego opakowania, dobry kosmetyk, ale jak dla mnie wcale nie takie cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszcie coś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudo może nie
ale naprawde dobry do codziennej pielęgnacji... trądziku nie leczy jest raczej przygotowaniem przed nałożeniem odpowiednich preparatów leczniczych... dobry dla zmęczonej i przesuszonej skóry w wyniku stosowania maści przeciwtrądzikowych myśle, że warto spróbować, ja napewno drugie opakowanie kupię, a nawet i trzecie:P narazie nie zamierzam zmieniać na nic innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik
również polecam,łagodne , z polecenia dermatologa.Nie sądze żeby leczył tradzik, bo nie ma w nim składników lecniczych,ale napewno wposmaga jego leczenie. I nie sądze ,ze jest to droga inwestycja bo ja kupuje go w aptece za 32 zł a stracza mi na jakieś5 miesiecy.Jest bardzo bardzo wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mnie rowniez pani dermatolog polecila cetaphil oraz physiogel z czego ten drugi jest tanszy po wyprobowaniu doszlam do wniosku ze physiogel bardziej sprzyja mojej cerze niz cetaohil i stosuje tylko ten tak wiec jak widac na kazdego dziala inaczej:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też używam z polecenia
dermatologa. Ja kupiłam za 40 zł po obejściu wszystkich aptek w promieniu kilku km. Naprawdę dobry kosmetyk, ale nie zdecyduję się na kolejne opakowanie, wolę zainwestować w dobry krem. Zresztą nie mam porównania bo zawsze używałam żeli do cery trądzikowej a nie wrażliwej, więc możliwe, ze tansze kosmetyki mają takie same właściwości jak cetaphil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy nawilża
??? trzeba zastosować potem krem czy nie trzeba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady to jest emulsja
do mycia, nie nawilży twarzy tak jak krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielu ich było
To emulsja do mycia twarzy jakich wiele. Nic specjalnego nie zrobiła z moją skórą, ot taki poprawny kosmetyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie umiem jej używać
jak Wy jej używacie???? na suchą skóre???? To przecież nic wtedy nie zmywa :( Mam wrażenie, że w ogóle nie myje. Fluidu i pudru tez chyba nie da rady zmyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używam tak jak żelu
na wilgotną skórę i zmywam wodą, można też zmywać wacikiem. Z podkładem też sobie radzi. Zgadzam się, że to porzadny kosmetyk, ale nie oczekujcie po nim cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ciekawa czy cetaphil
ma lepsze własciwości od łagodzącego żelu myjącego Eris z linii Pharmaceris A (tego nie używałam) Wątpię, ze różnica byłaby jakaś kolosalna, chyba że w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R-E-W-E-L-A-C-J-A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos jeszcze
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe *
woda podobnie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keneda8
Polecam stronę cetaphil.pl tam jest więcej informacji na temat tej emulsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanna88
Też kupiłam cetaphil i używam już od tygodnia na razie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestańcie do k**wy nędzy spamować tym sratafilem!!!!! przestańcie do k**wy nędzy spamować tym sratafilem!!!!! przestańcie do k**wy nędzy spamować tym sratafilem!!!!! przestańcie do k**wy nędzy spamować tym sratafilem!!!!! przestańcie do k**wy nędzy spamować tym sratafilem!!!!! przestańcie do k**wy nędzy spamować tym sratafilem!!!!! przestańcie do k**wy nędzy spamować tym sratafilem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To temat o Cetaphilu dlatego ludzie o nim tu piszą. Ja używam codziennie od 2 lat i skóra wyraźnie mi się polepszyła. Polecam do nawilżania i oczyszczania skóry twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zużyłam całe opakowanie- 250 ml do mycia twarzy. cetaphil nie radzi sobie ze zmyciem podkladu- ani z wodą, ani bez. pryszcze jak były tak sa, a nawet mam wrazenie, ze jest ich więcej tylko jakies inne. wyskakują ropne krosty, bardzo powierzchowne, które łatwo wycisnąć. ma szkodliwe parabeny i sles- dla skóry. co w nim ma działać? chyba znakomity marketing! nie kupie ponownie i nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cetaphil to s**t jakich malo, po tygodniu stosowania mam masakre na twarzy, pryszcz na pryszczu . nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×