Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cichoszka

Endermologia czy icoone

Polecane posty

Gość cichoszka

Cześć, Po dwóch ciążach i ostatniej zimie :| bardzo potrzebuję ujędrnienia skóry. Jestem na diecie, ćwiczę i widzę efekty, natomiast ujędrnianie metodami domowymi (piling, szorstka rękawica + kremy) przynosi marne rezultaty. Zastanawiam się nad endermologią lub icoone. Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z tymi zabiegami? Cenowo wygląda to tak, że 5 zabiegów icoone wychodzi drożej niż 16 zabiegów endermologii LIPM M6. No i nie wiem, co zrobić: czy rzeczywiście ten icoone jest o tyle lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w trakcie
mam za sobą 6 zabiegów endermologii i jestem zachwycona efektami:) Fakt, że od połtora roku codzień cwiczę na siłowni i biegam do tego, jestem na zdrowiej diecie i nie mam ani kilograma nadwagi, ale za to mam 36 lat, cellulit no i wiadomo "skóra już nie ta..." Na nogach cellulitu już prawie nie widać, pośladki pieknie mi się wymodelowały, zwłaszcza ten obszar pod, zrastał się tkanką tłuszczową z udami i tam też miałąm sporo cellulitu Jedynym problemem jest brzuch, który po ciązy zawsze był tłusty i pokryty cellulitem Cwiczenia wprawdzie niezle go wymodelowały a emdermologia tez sporo pomogła, mimo wszystko jednak lićże ze pozostałe 6 zabiegów poprawi jego wygląd jeszcze bardziej Kazdy ma taki newralgiczny punkt i u mnie to brzuch ;) Nie mniej jesli cwiczysz i dbasz o siebie bedziesz w 100% zadowolona. Kosmetyczka wykonująca zabieg mówiła że wiekszość klientek, nie ćwiczy, nie stosuje diety a liczy na cud, endermologia to nie chirurgia plastyczna gdzie poleżysz i wychodzsz szczupła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w trakcie
powiem ci że np na udach, mimo ze miała dość szupłe skóra była taka już troche "luźnawa" Teraz jest tak napieta że jak się posmaruję balsamem to można sie w niej niemal przejrzec:) Posladki mam gładkie i jedrne jak niemowlę, a moj mąż którego nie wtajemniczyłam w to, że chodzę na takie zabiegi (uważam, że facen nie musi wiedzieć wszystkiego o tajnikach dbania o urodzę ;) ) myśłi że to zasługa pillingu, który kupiłam i twierdzi że ogłosiłby go "KOSMETYKIEM STULECIA";) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina_remendi
Icoone odpowiedz jest banalna. Na endermologie chodzilam kilka lat temu. w trakcie serii zabiegow rzeczywiscie byly efekty widoczne (ale po ok. 15), no i... przerwa miesiac i skora gorsza niz przed zabiegami! W rezultacie chodzilam non stop i wydawalam kupe kasy. A po roku stosowania skora tak sie przyzwyczaila, ze juz nic mi to nie dawalo. Specjalistka od odchudzania, pani Irmina, w GoodTime w Łodzi powiedziala mi dlaczego tak sie dzialo i polecila wlasnie Icoone. Wzielam serie 10 zabiegow i bylo idealnie. Potem jeszcze poprawilam brzuszek na Thermalipo i efekty sa niewiarygodne! Serie robilam na jesieni i do tej pory brzuch jak skała, a ciało nadal super jędrne. Teraz zrobię jeszcze zaffiro na wewnetrzna strone ud, bo to u mnie najgorsze miejsce i widze jeszcze defekty;) ale podobno to postawi kropke nad i, nie moge sie doczekac, ide za tydzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna1985
Z czystym sumieniem mogę polecić zabieg Icoone! Wykonałam całą serię zabiegów (10) skupiając się na trzech wybranych partiach(brzuch, pośladki, uda). Nie sądziłam, że efekty będą aż tak widoczne, skóra jest napięta, jędrna, cellulit zredukowany i sporo cm mniej :)) i co najważniejsze efekty są trwałe. Do zabiegu dołączyłam ćwiczenia oraz ograniczyłam słodycze, piłam duuużo wody. Uważam, że to najlepsza inwestycja w siebie jakiej do tej pory dokonałam (akurat załapałam się na promocje w salonie:)) Jeżeli ktoś jest z Poznaniu/okolic serdecznie polecam Centrum Urody i Fitnessu na Wojciechowskiego, rewelacyjne połączenie zabiegów i fitnessu:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikitka79
A ja się nie zgadzam z powyższą wypowiedzią. Jestem po serii 12 zabiegów na ICOONe na ciało i jestem bardzo zadowolona. Teraz wykupuję właśnie icoone na twarz! poleciłam go kilku koleżankom i są bardzo zadowolone( podobnie jak ja) . może masz niepoprawnie wykonywany zabieg? salony często szybko przyuczają masażystki, a technika zabiegu jest w tym przypadku bardzo ważna. Polecam w Poznaniu Centrum dla Pań na wojciechowskiego. Pełen komfort! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czikitka79
i nie prawdą jest to , że icoone to nowa wersja endermologii. Jedyne co łączy te dwa zabiegi, to podobny strój, i podobnie wyglądające urządzenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_pier
Icoone jest super skuteczny i na wyszczuplenie i dla poprawy jedrnosci twarzy. Bardzo polecam oba warianty, zgadzam sie, ze technika jest bardzo wazna. Polecam Pania Irmine w GoodTime. Pelen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia C.
Korzystałam z zabiegów icoone na Wojciechowskiego w Centrum Urody i Fitnessu w Poznaniu, miałam problem z rozstępami na pośladkach i jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegów, rozstępy uległy znacznemu i widocznemu zanikowi. Pośladki ujędrniły się i uzyskały zadowalający dla mnie wygląd i kształt. Serdecznie wszystkim polecam icoona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria k.
korzystałam również z zabiegów icoone w Poznaniu przy ul. Wojciechowskiego, jestem bardzo zadowolona z efektów, znikneły rozstępy, a obwód w talii znacznie się zmniejszył :) mogę polecić też profesjonalna obsługę na recepcji jak również wśród masażystek, panie zawsze uśmiechnięte i skore do pomocy :) POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.J.
Przez te wszystkie wpisy mam dylemat, mój wybranek chce mi sprawić prezent i nie wiem na co się zdecydować ? endermologia czy icoon ? mieszkam w poznaniu wiec zabiegi będą robione na wojciechowskiego, moja koleżanka z pracy korzystała z ich usług i była mega zadowolona z efektów i jakości obłlugi zarówno recepcji jak i masażystek. ale co wybrać ? co będzie bardziej skuteczne ? dodam tylko ze mam mocno widoczny celulit :-/ chyba najlepiej będzie jak się zapisze do nich na konsultacje bo przed każdym zabiegiem można za darmo omówic co będzie dla danej osoby najkorzystniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola.Z.
Jestem właśnie w trakcie zabiegów icoone. Miałam dopiero 4 zabiegi a już widzę efekty :) Czeka mnie jeszcze 6 kolejnych zabiegów i nie mogę się doczekać co będzie dalej! :) Już teraz widzę, że skóra jest bardziej napięta, jędrna, cellulit jest mnie widoczny. Cieszę się, że zdecydowałam się na ten zabieg i z czystym sumieniem mogę polecić go wszystkim dziewczynom. Ja na zabiegi chodzę także na Wojciechowskiego i jestem bardzo zadowolona, profesjonalna i bardzo pomocna obsługa, atmosfera bardzo miłą. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia846
skończyłam korzystanie z zabiegów icoone 2 tygodnie temu, byłam na początku sceptycznie nastawiona, za namową narzeczonego zdecydowałam sie na karnet zabiegowy, na szczęście zaskoczyły mnie pozytywne efekty, zupelnie inaczej wyglada teraz moje ciałko, skóre mam napięta i elastyczną, mój facet też jest mega zadowolony. mieszkam w Poznaniu, więc uczęszczałam do Centrum Urody i Fitnessu w Poznaniu na Wojciechowskiego, tam jest fajnie, bo czułam sie swobodnie a recepcja i masazystki mnie nie zawiodły, obsługa sprawna i wszystko tak jak powinno byc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka85
Zdecydowanie Icoone. Efekty spektakularne, sam zabieg bardzo przyjemny. Polecem salon Piękność dnia na ul. rumiana 108a w warszawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Pola
Również jestem zadowolona z icoone a mam porównanie bo korzystałam z endermologii. Efekty są zadowalające a jeśli dodatkowo stosuje się dietę i plan ćwiczeń szybko widać postępy :) zabiegi miałam wykonywane na Wojciechowskiego w Poznaniu i niestety muszę podpisać się pod wcześniej napisaną opinią na temat recepcji. Pani blondynka odpycha od skorzystania z zabiegów, z łaską odpowiada na zadawane pytania i zachowuje się co najmniej tak jak to ja bym była dla niej a nie na odwrót. Szkoda bo płacimy za to grube pieniądze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magy
Witam .jestem po 2 zabiegach icoone .Czuję się obolała ,mam parę siniaków . Na razie efekty to gładsza skóra ,a chciałabym pozbyć się tłuszczyku na brzuch -stare zastoje .. Czy tak szczerze -mogę liczyć na mniejsze obwody bez ćwiczeń? Dlaczego zabieg boli skoro ,piszecie ,że bezbolesny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benita220
a dlatego piszą ze bezbolesny bo reklamują jeden i ten sam gabinet!! Piszcie o efektach , a nie podawajcie adresu gabinetu aż trudno uwierzyć ze na ten zabieg chodzą tylko panie z Poznania i tylko do jednego gabinetu, czyż to nie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larysa Borysa
Jedna i druga działa podobnie , Icoone jest delikatniejszy ale przez drobne otworki lepiej stymuluje skórę , jednak głębsze warstwy i mięśnie lepiej opracowuje endermologia . A efekty zapewnia i tak dobrze przeszkolony i zaangażowany personel . Chodziłam na endermo do uznanego salonu, i efekty takie sobie, bo i maszyna stara i kosmetyczka leniwa . Teraz z promocji dostałam się na pakiet Gigi Slim, terapia łączona endermo ,kawitacja i elektrostymulacja , i w połowie serii mam ponad jeden rozmiar mniej , a cellulit z tyłu nóg zjechał cały, gorzej z pośladkami ale tu chyba zacznę jeszcze robić przysiady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obolała :)
Witam, Jestem po 5 zabiegu Icoon - nogi+pośladki. Efekty jak do tej pory marne, ale mam cellulit IV stopnia i luźną skórę + bryczesy. Jest sporo do zrobienia więc nie spodziewam się cudu :) Przede mną jeszcze 10 zabiegów. Mam nadzieję, że przyniosą zadawalający efekt. Co do bólu, to w moim przypadku był naprawdę duży - podobno jest to uzależnione od złogów. Ostatni zabieg nie był już tak bardzo bolesny więc może coś się "ruszyło". Kilka lat temu miałam 2 x po 15 zabiegów endermologii - jedynym efektem była rozciągnięta skóra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betti12
Jakiś czas temu wykupiłam pakiet 10 zab Icoone ( ponoć najbardziej optymalny) i jestem bardzo zadowolona. Myślę, że wiele zależy też od rodzaju skóry, niemniej jednak przyniósł znakomite rezultaty. Do Spa skierowałam się z problemem poluźnionej skóry i cellulitem. Poza tym zabieg sam w baaardzo odprężający. Efekty: brak cellulitu i znacznie ujędrnione ciało. Polecam salon Piękność Dnia Day Spa na Wilanowie. Pozdrawiam, Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pracownikiem Centrum Urody i Fitnessu w Poznaniu i Pnią Magdę informuję, że naszego szefa nie ma wogóle w naszym Centrum a warunki jakie stwarzamy naszym Panią są bardzo komfortowe i jak sama Pani wie jest to miejsce przeznaczone tylko i wyłącznie dla Pań. Takie oszczerstwa wysyłane pod adresem Centrum Urody i Fitnessu są karalne czy to z urzędu lub z powództwa cywilnego. Skoro czuła sie Pani taka skrepowan w naszym Centrum to dlaczego nie zrezygnowała Pani z zabiegów, przecież mozna wybrać tez taką drogę. To tylko dla wyjasnienia :) myślę ze reszte wyjaśnią odpowiednie organy zajmujące się osobami zamieszczającymi takie paszkwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka8383
Ja byłam i na serii icoona i endermologii. Efekty super po jednym i drugim, ale Icoon znacznie lepiej ujedrnia. Poza tym duze znaczenia ma kto robi zabieg. Na icoonie bylam w consensusie w Krakowie i moge powiedzieć że dziewczyna-fizjoterapeutka-wiedziala co robi. Jak chcecie i tak wydać pieniądze na takie zabiegi to wybierzecie icoona. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinarzepka
Dziewczyny ja jestem po 8 zabiegach icoona na ciało, wcześniej korzystałam z zabiegów endermologi i smiało mogę polecić icoona efekty lepsze niż przy endermologi i to bez porównania. Fakt że zabiegi są drogie ale moim zdaniem warto sama sie przekonałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theodora8
Dobra wiadomość dla mieszkanek Wieliczki i okolic mamy icoona u siebie w gabinetach Vitars na Kosiby od poniedziałku zaczynam kuracje po 5 zabiegach zdam relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theodora8
Jestem po kilku zabiegach icoona i aż trudno uwierzyć w efekty jakie udało się u mnie uzyskać. Każda złotówka jaką wydałam na zabiegi to bardzo dobrze wydane pieniądze. Jak skończę zabiegi na ciało to pomyślę o twarzy. Miałam jeden zabieg wykonany gratisowo i wow aż dech mi zaparło, super zamiast wydawać na drogie kosmetyki inwestuję w technologie. Sprawozdanie za kilka zabiegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam regularnie dwa razyw roku z zabiegów icoona i jestem bardzo zadowolona. Ktoś kto wypowiada się, że icoone to to samo co endermologia nie ma pojęcia o czym pisze lub mówi. Oba zabiegi bardzo się różnią i oba działają. Proszę pamietać że oba zabiegi są zabiegami medycznymi i ktoś musiał przyznać certyfikaty medyczne a bez wczesniejszych badań i efektów przyznanie producentowi takiego certyfikatu było by niemożliwe. Wiadomo że każdy salon będzie polecał swoje zabiegi i twierdził że ich działają a konkurencji nie. Jestem lekarzem i jak już wspomniałam korzystam regularnie z zabiegów i widzę efektya chyba o to właśnie chodzi a nie o polecanie zabiegów które nie działają. Pamnietajcię że medyczny certyfikat na urządzenie świadczy o jego sprawdzonej efektywności działania. Z czystym sumieniem polecam zabiegi icoona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika2121
Korzystałam z zabiegów endermologii a teraz korzystam z zabiegów icoona, kończę wlaśnie drugą serie zabiegów. Efekty po zabiegach endermologii były widoczne ale jeden minus to rozciagneta skóra, natomiast po pierwszej serii zabiegów icoona mogę powiedzieć że jestem bardziej zadowolona niż z zabiegów endermologii i co ważne skóra nie jest rozciągnięta, w znacznym stopniu zmniejszyła mi się tkanką tłuszczowa i cellulit. jedyny minus icoona to cena zabiegów ale w moim mieście mozna trafic na fajne promocje dlatego mogę sobie pozwolić na odrobinę luksusu. Bardzo istotna sprawa podczas serii zabiegów icoona stosujcie się do poleceń osób wykonujacych zabiegi. Polecam podczas kuracji zwiększony wysiłek fizyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyciątko
Jeżeli mam doradzić to polecam icoona. Miałam wykanywane zabiegi endermologii i efekty były ale po ypływie czasu mija skóra uległa rozciągnięciu, znajoma namówiła mnie na zabiegi icoona i za co jestem jej bardzo wdzięczna. Moja skóra jest elastyczna, odświeżona, pozbawiona cellulitu i moje wymiary zmniejszyły się o jeden rozmiar. Po skończonej serii zabiegów czuję sie rewelacyjnie i moim zdaniem warto było wydać dość pokaźną kwote na te zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzAnna
Bardzo polecam zabiegi icona. Moim zdaniem sa to najlepsze zabiegi medelujace sylwetkę i redukujące cellulit. Co do zabiegów na twarz nie mogę się wypowiedziec ponieważ nie korzystałam. Zabiegi na ciało z czystym sumieniem mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudaczek
W gabinecie gdzie chodziłam na endermologię pani mówiła mi podczas zabiegów, że icoon to to samo co endermologia tylko troszkę nowsza wersja. Teraz kiedy koleżanka namówiła mnie na pakiet zabiegów icoona mogę śmiała stwierdzić, że działanie i efekty są lepsze od endermologii i jedyną wspólną cechą jest tylko strój. Oba urządzenia bardzo się różnią pod względem efektów i jakośći wykonywanych zabiegów. Osobiście polecam icoona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×