Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anke

Endokrynolog!Warszawa-szukam specjalisty

Polecane posty

Jakby ktoś miał namiary na jakiegoś dobrego lekarza,to byłabym bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa2
Brankowska-Kozerawska Jolanta, lek. med. endokrynolog, ginekolog, cytolog 00-899 Warszawa, 0 22 620 39 64 Bardzo dobra specjalistka, chociaż trudno się zapisać. Opinia z internetu, zaraz 3wkleje nastepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa2
dr Ewa Wierzbowska specjalista endokrynolog, ginekolog, Fundacja Profilaktyki Endokrynologicznej im. Jerzego Tetera, ul. Obserwatorów 4, Warszawa www.fpe.pl ewa.wierzbowska@fpe.pl 22) 843 18 18 dr Jacek Tulimowski Endokrynolog, ginekolog Gabinet: ul. Dworkowa 2/3, Warszawa, www.planetspa.pl, jtulinowski@gmail 601 246 810 dr Małgorzata Goławska specjalista ginekolog-położnik, Przychodnia Novum, ul. Bociania 13, Warszawa Tel. (22) 899 33 30, (22) 566 80 00 dr n. med. Bożenna Horoszko-Husiatyńska ginekolog, położnik, endokrynolog 603 116 763 lub (22) 810 52 48 Oni kiedys byli w dwojce w PYTANIU NA SNIADANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Anna Stefanowska przyjmuje w Enel Med tel 311 77 77 polecam z czystym sumieniem - wyprowadzila mnie z zapalenia tarczycy (a moglo skończyć się nadczynnością) - aczkolwiek wiem, ze terminy są dość odległe.... ale wiem też, ze gdzieś jeszcze przyjmuje (wrzuć zapytanie w google)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prof.Nauman w Warszawie a mam pytanie jak wyleczyła cie z zapalenia tarczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście lekami stała kontrola - wizyty początkowo co 2 miesiące, oznaczanie poziomu hormonów, usg tarczycy, później co 3-4 miesiące póltora roku temu odstawiłam leki i widujemy się co pół roku - badania robię nadal (ale tak jak widzisz już znacznie rzadziej) - wyniki są stabilne :) z opinii innych lekarzy wiem, ze w sumie 2 lata leczenia mimo, ze ja już miałam dość (zwłaszcza kłucia) to jest bardzo krótko - dobrze zdiagnozowana choroba i dobrze dobrana terapia mam sporo znajomych w pracy (mamy opiekę w enelmedzie), które podobnie jak ja trzymają się pani doktor, poleciłam ją także mojej koleżance (inne schorzenie - problemy z hormonami nadnercza i przysadki mózgowej) i także mimo, ze płaci trzyma się jej już od 3 lat pani doktor pracuje w szpitalu na kasprzaka - mozna spróbować dowiedzieć się czy przyjmuje w przychodni przyszpitalnej i jakie są terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie jest aż tak dramatycznie.Mam tylko problem z nadmiernym owłosieniem.Kiedyś był to mały kosmetyczny defekt,a teraz osiągnął takie rozmiary,że zwyczajnie utrudnia mi życie :/.Ginekolog stwierdziła,że skoro okres jest regularny i bez sensacji,to hormonów mi nie da.:/ Nie wiem,czy w ogóle da się coś zrobić z tym. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam,postaram się do kogoś umówić jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anke ja też teraz z podobnym problemem do mojej pani doktor biegam - androgeny mam w normie, okres regularny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
me 36 pytam o to bo jestem troche zdziwiona,sama mam zapalenie tarczycy czyli hashimoto i wiem,ze to jest nieuleczalne o ile poziom przeciwciał jest niski i tsh w normie to jeszcze sie leków nie dostaje,ale jezeli tsh juz jest w nadczynności bądż w niedoczynnosci i poziom przeciwciał jest wysoki to dostaje się sterydy,ale zapalenia nie da się wyleczyć całkowicie . Mam to juz kilka lat,przeszłam kilku lekarzy i akurat kazdy w tej kwestii mówił to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsad
dr Rudźko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam poziom przeciwcial w normie tsh wskazujące na nadczynność diagnoza - podostre zapalenie tarczycy z tendencją do nadczynności sterydów nie dostawałam zmiany na usg - niejednolita struktura i niewielkie cysty miałam to szczęście, ze przy zupełnie innych badaniach zrobiono mi także oznaczenie poziomu hormonow tarczycy i porażająco niski poziom tsh (0,07) dal podstawę do leczenia endokrynologicznego - trafiłam do pani doktor polecanej uprzednio przez moją internistkę i udało się z tego wyjść - ale jak sama powiedziałam - jestem pod stałą kontrolą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmen3
b.baranowska na ul.klaudyny dokladnie nie pamietam , troszke za wizyte zaplacilam ale jestem zadowolona unormowala mi hormonki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może polecicie mi jakiegoś dobrego endokrynologa? który zajmie się pacjentem, a nie pogada, weźmie kasę i każe przyjść za miesiąc... z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracyja
dr katarzyna skórzewska wiem ze przyjmuje na karowej w szpitalu i gdzies prywatnie, ale tez sie ciezko dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrolina79
DO ME_36!!! Mam do Ciebie pytanie z co dokładnie Ci doelgało?? Bo ja mam guza tarczycy, nie mam niedoczynności, ani nadczynności, tylko guza. Mam nadzieję, że czasem tu coś piszesz i się zjawisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia589
Polecam dr Annę Stefanowską z Enel Med w Warszawie. Jest kobitka solidną i bardzo sympatyczna chociaż na pierwszym spotkaniu robi wrażenie osoby niedostępnej. Polecam z czystym sumieniem, jeżdżę do niej z innego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni42
szukam namiaru na profesora Janusza Naumana z Warszawy chodzi o prywatny gabinet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a szukałaś na znany lekarz.pl
tam można znaleźć wielu lekarzy. Ja polecam dr Stefanowską, przyjmuje w przychodni multimed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilcia
Ja polecam prof. Zgliczyńskiego. Przyjmuje na Woli i w Szpitalu Bielańskim.On jest również wskazany na znanym lekarzu. Polecam go!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatekw
Witam! Mam straszne poblemy z cera (i nie jest to trądzik młodzieńczy) Przez dwa lata jedna pani doktor szprycowała mnie Dianą i Estrogenem. Owszem krosty zniknęły ale po odstawieniu leków problem wrócił. Czy móglby mi ktoś polecic lekarza??? Z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatekw
Witam! Mam straszne problemy z cera (i nie jest to trądzik młodzieńczy) Przez dwa lata jedna pani doktor szprycowała mnie Dianą i Estrogenem. Owszem krosty zniknęły ale po odstawieniu leków problem wrócił. Czy móglby mi ktoś polecic lekarza??? Z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam dr Ewę Drozd, która przyjmuje w warszawskim cm Falck. Nieco zdystansowana, ale do lekarza raczej idzie się w konkretnej sprawie a nie na ploteczki. Taka jest własnie Pani doktor - konkretna i rzetelna. Nie wspomnę już o tym, że miałam kłopoty z tarczycą podczas ciąży. Obecnie ciąża, to już duży i zdrowy maluch. Polecam Panią Doktor z czystym sercem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulax22
Dziewczyny bardzo prosze o polecenie jakiegos endokrynologa z Katowic w sprawie leczenia lysienia androgynowego, jestem juz po trychoscanie i obecnie uzywam loxton 2%m ale moj ostatni lekarz u ktorego bylam , to stwierdzil ze lysienie to nic i moge z tym zyc.Ja to wiem ze to nie koniec swiata ,ale czy nie mozna sprobowac tego leczyc? Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann_aa
Ja chodzę do endokrynologa do centrum medycznego http://www.krajmed.pl/ do dr dr Beata Cybulskiej przy ul. Wałbrzyskiej w Warszawie. Chodzę do niej od jakiego czasu, ja mam nadczynność tarczycy, bardzo fajna miła kobieta, a jednocześnie bardzo dobry lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DankaWu
jeżeli ktoś by szukał endokrynologa w Wrocławiu to polecam Panią Kiełczewską. lekarka która mi pomogła i cały czas mnie prowadzi z dobrym efektem. więcej info znajdziecie na stronie jej gabinetu www.kielczewska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
A chcesz iść na nfz czy prywatnie? Jeśli na fundusz to od razu sobie odpuść bo w Wawie czas oczekiwania jest okropnie długi. Najlepiej chyba wykupić pakiet medyczny np tu http://poznaj.omsignum.pl/JYA24738956 i chodzić prywatnie. Zapłacisz niewiele a będziesz mogła w każdej chwili iść do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×